Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. prodám sekundár OUTRIDERS (PS5)+Shadow Tactics: Blades of the Shogun+Dog Duty+GUILTY GEAR Xrd Rev.2 cena 400,-
 3. 8bitdo koupeno. Bohuzel se mi nedari ano po shlednuti videi pripojit ani Ps3 ani PS4 ovladac. Funguji jen sipky a levy analog. Prava strana ovladace je jakokdyby mrtva. Nevi nekdo kde je problem?
 4. Last week
 5. Ahoj všem, nesetkal se někdo s touto chybou? Jednoho dne konzole nešla zapnout, jen se restartovala. Dostanu se do Safe Modu, ale ať dám cokoli vždy to skončí chybou. Zkusil jsem novej disk, stejná chyba. Při reinstall doběhne do 100 % a hodí chybu. Je to verze 5.05 a nerad bych o ní přišel.
 6. Taková spíš speciálka než jak je uváděna jako collectorka, ale za ty prachy, cca 1300, povedená.
 7. Dobrý den nechcete vyměnit nintendo za xbox one s 1tb 4k + 2 ovladače a 4 hry nový set co vám nabízím stojí 15-12k ale posoudil by jste podle fotek já také a nějak by jsme se domluvili :)
 8. Slevy na tento tyden http://xboxweb.cz/xbox-weeks-deals-4-5-2021-az-11-5-2021/
 9. Koupím PS 4, bez účtu, bez ovladače, stačí konzole a kabel.
 10. Ahoj, tak provedena kompletní obnova TV. Už jsem myslel, že to zabralo, ale bohužel ne. Skoro celý den to vypadalo dobře, ale pak jsem hrál na PS4 a přepl jsem cca na hodku v TV na aplikaci O2 TV, při návratu zpět opět na PS4 ten samej problé,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Slyším jen zvuk PS4 a bílá obrazovka viz příloha. Už jsem z toho celkem zoufalej. O od té doby už se to zase se.....
 11. Dobrá zpráva pro ty, co mají koupený nějaký season pass na ps4 verzu Wreckfest. SP funguje i na ps5 verzi
 12. vsechny bezdraty co podporuje psko jsou Wifi. Pripichnes vysilac a jedes.
 13. Pravěká hloupá otázka, jak funguje bluetooth ?, nikdy jsem to neměl, přijímač od sluchátek napojíš do usb konzole, něco jako receiver k bezdrátovému gamepadu na počítač ? Takže bezdrátově bluetooth fungují pouze sluchátka od Sony,Platinum, či Gold atd. ?
 14. ne. moder warfare a novejsi az ma podporu multiplatformni MP
 15. všecko s Jackem jdem napojit pres ovladac dualshock 4. BT ti je u sony leda tak k ...či.:)
 16. Zdravím, možná hloupý dotaz, dají se tyto sluchátka připojit k ps4 ? mají 3,5 mm jack a bluetooth. https://www.czc.cz/audio-technica-ath-m50xbt-bezdratova/255850/produkt
 17. Nn, nebyl na mamazonu - je to custom print přímo na kov z ebay. Stejný zdroj jako mám nier a resi3
 18. Zdarec borci, je možné propojit PS4 s počítačem ať můžeme spolu hrát multiplayer?
 19. diablo 2 byl ofiko steelbook na amazon.de? jsem nenasel nikdy o nem ani zminku
 20. Mandaz

  PlayStation5 - PS5

  Bonžůr, odkazy pánubohu do perrdele si strč do senometu
 21. Kamel

  PlayStation5 - PS5

  Hahahaaa! Tady nemáš žádnou moc! Nechť ti pero poroste mechem!
 22. Určitě bych zkusil vše odpojit a nechat jen PS4 jestli naběhne. A nemáš třeba nastavenou TV jiné rozlišení jako v PS4, jestli se to nehada, ale je divné že nejde zapnout a dělá to zároveň i na Switchi a že by Switch i PS4 byly blbě nastavené je blbost si myslím. Zřejmě bude něco blbě nastavené v televizi a ten reset TV by měl/mohl pomoct. Pokud bys měl možnost vyzkoušet PS4 od někoho jiného na tvé TV a nebo naopak, taky by to nebylo na škodu. Jinak jak píše kolega @mirai_trunks určitě bych zkusil resetovat TV.
 23. Ahoj, děkuji za odpověď. Mám Samsung QE65Q60R, po spuštění PS4 TV detekuje zařízení a přepne se jen do"Herního režimu", ale jde jen zvuk, ale obraz ne. Jen vidím samsung obrazovku, kde uprostřed je napsáno PS4. Jak jsem psal, někdy to naběhne, když zapínám TV, ale v průběhu ne. Jinak sloty jsem již také vyzkoušel. Jinak k TV mám ještě připojen Soundbar Samsung, tak nevím, jestli to může být tim.
 24. Reset TV do tovarniho nastaveni pripadne jinej slot HDMI. o jakou TV konkretne jde? nove samsungy maj Game mode, ktery detekuje zapojeni konzole a zmeni automatick zdroj i typ nastaveni.
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy