Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Zdravím, vytvoř nové téma, odpovídáš na tři roky starý příspěvek. Zamykám.
 3. Today
 4. Dobrý den, mám ps4 a mám problém... Jelikož vložím disk a po cca 2 minutách mi to napíše že disk nejde rozeznat(ten disk je úplně nový) myslíte že je problém v ble Ray přehrávači
 5. robil som update dashboardu cez xebuild a potom v xboxe som ho nahraval cez simple nand flasher . po restarte sa raz objavila chyba E71 a od vtedy len tma. Xell nenaskoci a na module (asi ace3) len svieti cervena a blika zelena Led. Mam aj original NAND backup a aj cpu key ale kedze nejde xell tak ho nemozem nahrat. Viete pomoct ?
 6. Bouner

  PlayStation®Plus

  Blbost, bude tam PS5
 7. Zdravím... vlastním Xbox 360 verzi S s 4 GB interním úložištěm. Postupně při hraní jsem si začal všímat toho, že se občas konzole zasekne a nereaguje do té doby dokud ji neodpojím z elektriky. Tento problém jsem přiřadil k tomu, že se konzole přehřívá a tak jsem dle návodů konzoli rozebral abych ji vyčistil a přepastoval. (do té doby to jelo naprosto normálně až na ty záseky a přehřívání) Poté, co jsem základovku vložil zpět do kovového šasi jsem dostal překvápko v podobě zelené a následně červené diody. Tak jsem na zkoušku vyndal MB zpět na stůl a zkusil zapnout, vše fungovalo v pořádku... xbox se načetl. Problémem tedy je, že když vložím MB zpět do "bedny" tak nefunguje. Kontroloval jsem možné dotčení spojů MB s kovovou bednou ale ničeho jsem si nepovšiml. Nějaké rady na kterou část se zaměřit či kde a jak hledat možné řešení? V nejhorším případě celou konzoli přesunu do jiné improvizované bedny. Edit #1: "Zdroj mi při zapnutí svítí zeleně, při rozebírání jsem nic nepoškodil" Předem díky za odpovědi.
 8. SAIXX

  Gran Turismo Sport

  Právě tam bych to viděl spíš na nějaký způsob vlastenectví ;)
 9. No zase,jakého světového významu dosáhlo takové Daihatsu atp., ale jasně, jde jap. značku.
 10. SAIXX

  Gran Turismo Sport

  Vzhledem k známosti a výrobě ostatních světových značek bych řekl, že to bude opravdu kvůli neznámosti možná i díky ne zrovna nějaké exkluzivní značce :) EDIT : vem si že VW tam má taky jen pár modelů a to ještě většinou Vision GT verze
 11. Zdravím! Nemáte někdo info, proč Polyphony nezahrnuli doteď vydaných dílů škodovku? Myslím že nejde zas tak málo známou světovou značku.
 12. Je to hnus velebnosti, ale co se da delat. Vydavatele asi vidi kolik jsou lidi schopny utratit za jejich CE na ebayi, tak sponujou ceny sami. I za tech nechutnejch 7999Kc je to uz vyprodany.
 13. Já si to opravil bez pájení. Musíš v tom potaku "rozlousknout" jen tu část kde je ten plíšek a ten přehodit. Prodává se to i samostatně pokud si dobře pamatuju. Snad nekecám už je to nějaký rok zpět. Teda teď mi ještě došlo... tohle řeší špatnou funkci analogu a ne vadné L3/R3.
 14. Nabízím hry na Nintendo DS: Spider-Man 3 Ultimate Spider-Man Burnout Legends Cenu nabídněte, nebo vyměním za něco jiného, nejlépe na Switch. Možnost osobního předání v Praze, nebo můžu poslat (jen by to asi trvalo trochu déle, poštu stíhám tak jednou týdně).
 15. Nelíbí s mi jakým způsobem jsou ceny CE všeobecně nahoru. Rok 2015 a Witcher 3 za 3999,- v pořádně nadupané edici. Poslední 2 roky dostáváme chudé obsahy edic za ceny, při kterých by soška v balení měla umět minimálně poskytnout felaci a nebýt plastákem. Resi 3 edice je oproti levnější loňské edici chudší a dražší? watadrak3fak?
 16. Yesterday
 17. Vladan

  Forza 6

  Prosím o radu. Jak zapnout druhého hráče na Xboxu one s u hry Forza motorsport 6. Díky za odpověď
 18. ide hrát aj normálně proti někomu, na výběr je hodně různých režimů
 19. Ako to je s Online ?? Ide hrať aj normálne proti niekomu? Alebo len 3on3 či 6on6
 20. Fungovat určitě bude, spíš ale počítej, že u 19 už nebude moc normálních hráčů, přesunuli sa na 20. Včetně mne Rozdíly akorát drobné v hratelnosti, jinak plus minus stejné. Osobně jedu jen HUT.
 21. Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Cca před 3-mi týdny jsem aktualizoval konzoli xbox ONE. Dnes jsem chtěl konzoli zapnout, slyším uvítací melodii z TV, ale obrazovka je stále černá. TV hlásí, že signál je ok, zkoušel jsem i HDMI kabel vyměnit, nic. Pokoušel jsem se o faktory reset konzole, ale nemohu se dostat do nabídky. Předem děkuji za vaše rady.
 22. Len neviem či sa oplatí kupovať NHL 19 alebo NHL 20 ..aj keď medzi nimi nejaký rozdiel není akurát tak v supiskach
 23. V tom bych určitě problém neviděl zda to bude fungovat
 24. Chcem kúpiť NHL 19 tak či to bude fungovať
 25. Proč by to nemělo jít? Ta hra není zase až tak stará aby měla vypnuté servery
 26. Čavté ide hrať NHL 19 aj online? kto má tu hru? Mám ps plus a či to pôjde hrať s druhými pls dajte vedieť
 27. Zdravím potřebuji prosím poradit neustále se mi při spuštění Xboxu nejde přihlásit píše mi to chybu 0x800704cf a píše to zkuste později nedělá to stále ale poslední dobou skoro pořád hlavně večer nevím co s tím asi to prodám a půjdu do PlayStation
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy