Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. PC, XBOx a PS4 verze za 5999Kc na JRC: https://www.jrc.cz/doom-eternal-collector-s-edition/p289477
 3. Today
 4. Tak si dej bacha aby ti neposlali výhružný dopis s fakturou na 1200 Kč za to že si nepřevzal balík, jako mě asi po dvou letech. Následovalo hádka s jejich "vymahačem", kterej si netroufl do přímého střetu po telefonu a jen vyhrožoval po emailu. Surtep je nej♥♥♥nější éšop v Čr, i kdyby to byl jediný obchod s Royal edicí, tak si to od nich nevezmu. Jejich arogantní jednání, levá neví co dělá pravá, došlo tak daleko že sme s podobně napáleným kamarádem si chtěli dát tu práci a zajet k nim osobně a trošku to tam vymlátit :D, ale co si vezmeš na ♥♥♥ech, takže lepší je se jim vyhnout a napsat jim další hnusný hodnocení na heuréku, kde negativů je až až :D.
 5. neblaznete, ja jsem teprve delal update na 6.2 :))
 6. Jo dík a neznáš nějaké video nechci obtěžovat ale byl bych vděčný -Jirka
 7. Stačí vyndat paměťovou kartu, na kterou jsi Atmosphére instaloval.
 8. Mám taky otázku dá se to nějak přepnout zpět nebo je to tam už navždy(z atmosféry zpět do klasik nintenda) -Jirka
 9. Yesterday
 10. Právě vyšel nový release s podporou FW 8.1.0
 11. Právě vyšla nová betaverze s podporou FW 8.1.0
 12. V Surprd sem kupoval jen jednou a naposled. Meli jako posledni eshop Pillars of Eternity Adventurer Edition. Udelam obejdnavku a druhej den mi prijde faktura, kde je psana normalni edice. Pro jistotu jim pisu, jestli mi poslali Adventurer Edition, protoze na objednavce a fakture je neco jinyho. Odepsali mi, ze je to normalni verze a Adventurer Edition vubec nemaj v nabidce. Tak sem jim poslal screenshot a oni, ze je to chyba v systemu. Rikam ok, rusim objednavku a oni, ze uz ji poslali a ze az mi prijde, tak ji mam poslat zpatky. Kdyz balik dorazil, tak ho otevru a koukam tam Pillars of the Earth...
 13. To není nejhorsi cena...jednu si vezmu...nejake zpravz o sajbrpanku1234?
 14. Tak konečně se povedlo účet přihlásit,ale zatímco na netu na účtu je stav Goldu platný do 2020, tak v Xboxu je chyba 8C150009. Prý asi potíže se správou předplatného v konzoli, tak snad to naskočí,bylo to aktivované včera.
 15. Tak od zítřejší 12:00 CE času na Xzone, židoJRC, Alza, Kuma a nejdebelnější ešop Surtep, na kterej sem loni tak nadával do kond a podrazáků, budou všici vypsaní mít předobjednávky na Royal Collectors edition. Nejžidovštější prajz má opět židojrc. U Surtepů nikdo nekupujte, jsou to kaketi.
 16. normálně přes můj email, na stránkách microsoftu se píše,že vše je OK Hry a nastavení, Gold že je aktivní,ale nejde se s tím přihlásit,přitom to přihlášené bylo při aktivaci Goldu.
 17. to skoro vypada ze jsi ten live activoval pod jinym live uctem, pripadne je rozdil zda mas live eu/cz nebo us nebo uk,
 18. předání v Olomouci také není problém pracuji na železnici
 19. Aktualizace ceny na 3600 Kč poštovné hradím já :o).
 20. selnbych do q8. na filmy a hdr je to o level vejs.
 21. @leon kennedy UE55NU8002 mám a vřele doporučuji, půl roku mi už slouží k Psku a Božskému X :-). Pokud mi z reklamace LG vrátí peníze, tak si přikoupim druhou do ložnice :D.
 22. Předevčírem jsem kupoval Sony Bravia 55" XF9005 za 27990 peněz (Alza, CZC, atd) a jsem nadšen. Vřele doporučuji! Ps. teď koukám, že už to mají za 30k.
 23. Ani s jednou neudelas chybu, takze se jen rozhodnout kolik do toho vrazit.
 24. Prodám/vyměním sekundár: Spider-Man + DLC- The City that Never Sleeps: cz titulky za : Assassins creed Odyssey
 1. Load more activity
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy