Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/18/18 in all areas

 1. 1 point
  xmod

  Domácí síť

  No ta typologie sítě by chtěla jinak. Na přívod nejdřív router s firewallem (a Wifi) a pak až switch pokud nedostačuje počet portů, který máš na routeru.Vnitřní komunikace v rámci sítě pak pojede primárně přes switch.Ten ale dávej jen pokud ti nestačí porty na routeru na všechno co máš zapojené, nebo to potřebuješ například do přízemí a pak do dalšího patra.Synology NAS má licenci na několik IP kamer v základu, ten DVD rekorder pak už není potřeba ta NASka samotná umí IP kamery nahrávat. - Ideální podle mě je - pořadí z venku - Wan přívod z Internetu napojit do Wifi routeru - Z něj napojit po drátech všechna zařízení. Pokud počet portů nestačí (bývá max cca 8) tak připojit na LAN port routeru drátem switch s dalšími porty (pak máš třeba 14 dohromady na dvou různých místech podle toho jaká je fyzická vzálenost mezi routerem a switchem). Switch pak ideálně pořídit s napájenými porty (PoE které ti usnadní instalaci IP kamer, protože k nim nebudeš muset tahat napájení a budou mít data i napájení po tom ethernetovém kabelu. Kvůli rychlostem na vnitřní síti se už dneska dá uvažovat o 10 Gb switchi i Nasce (já to tak třeba mám) protože to děláš na hodně let dopředu.Ale jako základ postačí i Gigabit.
 2. 1 point
  tofi

  Kingdom Come

  Mam odehrano 97h a zadne propadani texturou ani zadne jine bugy jsem nepotkal (ps4pro, zacal jsem hrat pred tydnem takze vetsina odehrano na predpolsednim updatu a vcera updatovano na latest) hra je to skvela zacala bavit ale asi az po 20h odehranych hodinach nudnejsiho zacatku, nez se clovek zorientoval jak ten svet funguje, a musel jsem parkrat reloadovat questy ktere jsem posral moji blbosti :-)
 3. 0 points
  Mandaz

  Kingdom Come

  Tak dlc dohráno, trvalo mi to cca tři hodinky. Kvestů pomálu, naštěstí aspoň dobře a vtipně napsány. Kromě už popsaného problému při zadání úvodního kvestu jsem žádné výrazné bugy nezaznamenal. Za mne 6/10, prostě obyčejné, krátké dlc, které zachraňují vtipné kvesty. Pokud nemáte rádi kanální humor, strhněte si dva body.
 4. 0 points
  mirai_trunks

  Kingdom Come

  pokud si za 2 minuty nepropadl texturou hodnotil bch dlc 6/10:)
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy