Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/21/19 in all areas

 1. 1 point
  majkom

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Jsem, ja nepsal o rtings testu (jak pise pak indeshit - navic ten test jak to nechaj no stop vyhulene, je o nicem). Ale o tom, ze jeden z recenzentov mal na rok oled kde hral fifu, dle clanku kazdy den. Ked nahodou zas na to narazim, postnu to tedy, ani nevim ktera z tych top review stranek to byla. Myslienka je o tom, ze pokial tam nebezi nonstop nejake cnn, tak to riziko je male (nerikam ze neni, klasicke led si bez rizika, oled to riziko maju). Preto si myslim, ze sj ked na tom clovek chce jrat, neznamena to automaticky oled stop. Thats all;)
 2. 1 point
  petrhopa

  DAYS GONE - recenze

  Nejvic jsem mel tridu 5, neco hogo fogo kulometu bylo myslim za kompletni vycisteni taboru banditu a take za zniceni sekty.
 3. 1 point
  watahak

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Děkuji za rady.. pudu do té Q8DN..
 4. 1 point
  indeshit

  Televize pro Playstation 4 PRO

  Na špílování Q8DN bude TOP. Jediná nevýhoda je mizerná multimediální podpora, ale film se dá pustit i jinak než přímo z TV (takže třeba z konzole). XF9005 taky TOP. Q8DN mi připadá obrazově lepší, má i herní vlastnosti lepší, ale zase u Sony rozjedeš Kodi přímo v TV. PHILIPS 65OLED873 aktuálně mám, ale čucim na tom primárně na filmy a je to TOP. Na hraní bych se na OLEDu dost bál a taky přes den je to mizérie. Ty LCD (Q8DN, XF9005) jsou možná univerzálnější co se týče denní doby sledování. Na OLEDu je přes den viděl úplný lejno a nemá moc dobrej antireflex. V tom zase Q8DN je TOP z těch zmíněnejch. Možná bych to slovo TOP neměl psát tak často ...ztrácí to potom tu hodnotu a šmrnc, když je i všechno ostatní TOP
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy