Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Saddako

Members
 • Příspěvků

  251
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  0%

O uživateli Saddako

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Saddako

  Xbox One X

  Problémy byly spíš s tou Scorpio edicí. Je možné, že byla dělaná trošku jinak a nebo se opravdu jednalo o nějaké první kusy.
 2. Saddako

  Datadisky pro Assassins Creed Origins

  Pokud si koupím Pharao's Curse, tak přejdu ze zón pro level 1-40 rovnou do zón 45-55 bez problémů? Není nějaká podmínka absolvovat questy nebo něco podobného v zónách 40-45 před otevřením questů do Pharao's Curse? Season Pass (resp. věci a aktualizace v něm získané) mi zůstanou i po skončení sezony? Nevím jak přesně Season Pass funguje. Funguje to jako Gold (tedy pouze v rámci nějakého časového období kdy něco platím) a nebo mi DLC a bonusy zůstanou navždy i když skončí sezona a nebudu mít ani zaplacený Gold?
 3. Jak je to s nakupem datadisku pro AC:O? Musim si koupit oba datadisky a nebo nakupem Faraonova prokleti (nebo jak se to jmenuje) ziskam i DLC Hidden Ones? Sent from my iPhone using Tapatalk
 4. Jakým stylem se nahrává 30+ video z her pomocí XOX? Připojil jsem externí USB3 disk naformátovaný na NTFS, označil jej ve storage jako disk pro capture, nastavil jsem 4K SDR, vybral ten externí disk a stejně se mi nahrává jen 30 sekund na interní disk
 5. Saddako

  Xbox One X

  Tak musím uznat, že u některých her jsem u XOX ani netušil, že neobsahují 4k obsah. Taková Forza Horizon 3 na 55" 4k vypadá úchvatně i bez 4k textur. Řekl bych také, že se hry načítají rychleji a ovladač je do ruky příjemnější. Teď ještě chci sehnat stojánek a alespoň jeden film s UHD obsahem abych si mohl vyzkoušet i přehrávač
 6. Saddako

  Xbox One X

  Já to vidím v infu televize (i+)
 7. Saddako

  Xbox One X

  Problém jsem měl pouze s tím, že mi konzole tvrdila, že některé módy jsou nedostupné a že mi nebude fungovat HDR. Dal jsem tedy HDMI do jiného vstupu (HDMI2) a nyní mi to ukazuje, že je všechno OK. Když se podívám na info v menu nebo ve hře, tak mi to ukazuje, že to běží v 3840x2160p. O té FH3 jsem to také četl. Hra se mi při spuštění přepne do HDR, ale když kontroluji asset, tak je tam napsáno x1xe:false takže tedy běží jen v upscaled módu a zapne si HDR. U AC:O je napsáno x1xe:true taže to asi ve 4k HDR běží nativně (i když má hra jen 43GB?). Teď instaluji z placky Forza7 a tam mi to hned u instalace napsalo, že se musí stáhnout patch o velikosti cca 69GB.
 8. Saddako

  Xbox One X

  Nezapínal jsem nikde nic. Jen jsem hru přesunul z původního XO (kde jsem neměl nastaveno stahování 4k obsahu) a spustil. Během startu hry to na televizi zapne HDR a hra asi běží ve 4k (nevím však zda nativním nebo upscalled).
 9. Saddako

  Xbox One X

  Ježíšek přinesl nový XBox One X Chvilku trvalo než se mi povedlo propojit XOX se Sony Bravia tak aby všechny fajfky byly zelené (chtělo to jiný HDMI vstup než jsem používal s XO). Hledal jsem kde stáhnu 4k obsah pro stávající hry a nijak nikde nic... Forza Horizon 3 co jsem měl a hrál na XO jsem překopíroval do XOX a nic nestahovala ani nenabízela a běží ve 4k HDR. AC:Origin nainstalovaný z placky stáhl z internetu pouze ~3.1GB a vypadá taky na 4k HDR. Je to normální? Všude jsem četl, že 4k obsah do her je dalších více jak 40GB.
 10. Saddako

  Výměna konzole s aktivovaným sdílením

  OK. Diky. Vyzkouseno a funkcni
 11. Mám s kamarádem sdílený účet. Teď prodávám konzoli protože jsem dostal novou a chtěl bych abych mohl hrát jeho hry na své konzoli a na té staré aby se to deaktivovalo. Starou konzoli jsem vymazal (něco jako factory reset) a teď bych potřeboval aktivovat kamarádův účet na té nové konzoli. Stačí když tuto novou konzoli opět označí jako "domácí konzoli"?
 12. Poradí mi někdo nějaký levný gamepad, který by šel propojit (kabel nebo BT) s Androd Box nebo Android TV? Potřebuji aby byl kompatibilní s aplikací ePSXe.
 13. Saddako

  4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak žádný zázrak to není, ale bál jsem se, že to bude horší Super je ale, že do TV jde nahrát KODI a bez problému napojit na NAS, kde to zvládne přehrávat 4k film o velikosti cca 5OGB XBox jsem ještě nevyzkoušel (ostatně mám pouze klasický One), ale třeba hry z iPhone přes AppleTV vypadají na televizi skvostně. Přivádí mě to k jedné otázce. Na internetu lze dohledat, že AndroidTV umožňuje spuštění emulátoru PSX (PS2?) a hraní těchto her. Jak to funguje v praxi? Mám ještě od číňanů externí Androidí krabičku a chtěl bych si to vyzkoušet. To, že bych si na televizi mohl spustit klasický Silent Hill (2) nebo Gran Turismo (2) by bylo geniální.
 14. Saddako

  4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Tak mám tu 55XE8596 a je to pecka
 15. Saddako

  4K TV k XboX one x. Co kdo má nebo plánuje?

  Co můžu soudit z vlastní zkušenosti je otřesný obraz Samsungu (přesaturované barvy) tak mizernou spolehlivost (alespoň podle lidí kolem, kteří si různé Samsung TV pořídili). Nemyslím si, že je Sony nějaký zázrak, ale po stránce obrazu mu stále ještě důvěřuji.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu