Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3 862
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  68
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. Měl by někdo zájem o tuhle raritu? Jde o oficiální produkt Naughty Dog ve spolupráci s Mondo. Obsahuje hudbu z dema, prezentovaného na letošním E3 a novou skladbu ze hry, zaznamenané na speciálním modrém vinylu. 7" vinyl obsahuje “Little Sadie” od Crooked Still, kterou lze slyšet v úvodní taneční sekvenci dema, a kompozici “The Last of Us (Cycles)” Gustavo Santaolalla, předvedenou při zahájení Playstation Showcase v noci v pondělí při konání E3. Vinyl je vložen do 7" obalu s novou, dosud nevydanou kresbou z The Last of Us Part II. Strana A Little Sadie - Performed by Crooked Still Strana B The Last Of Us (Cycles) - Performed by Gustavo Santaolalla Cena za limitovaný vinyl $15 + poštovné $19, které se podělí počtem případných zájemců.
 2. drak3go

  The Last of Us Part II Vinyl Single

  Všichni zájemci, co jste se mi doteď ozvali, máte své počty kusů zajištěny. Podařilo se mi navýšit objednávku a v tuto chvíli mám ještě poslední dva kusy volné.
 3. Očekávané pokračování dobrodružství Lary Croft na sebe nenechalo dlouho čekat a dnes SQAURE ENIX odtajnil podobu chystaných edic, mezi kterými nechybí ani obsahem bohatá Ultimate Edice. Já už mám svoji zarezervovanou, jak na tom budete vy?
 4. drak3go

  The Last of Us Part II Vinyl Single

  @karlik13 @Lukas1212 zkusím, jestli mi ještě navýší objednávku a dám vám vědět.
 5. drak3go

  Shadow of the Tomb Raider

  I já už ho mám, ale dávat fotku už je teď celkem zbytečné
 6. drak3go

  PS4 Hry God of War

  Prodám hru God of War, původ z české distribuce. Nová, nerozbalená. Cena 900 Kč +poštovné.
 7. drak3go

  PS4 Hry God of War

  ::: REFRESH ::: Pošta v ceně při platbě předem na účet nebo PayPal.
 8. drak3go

  Hack Switche

  Pokud jsi ji zakoupil od některého z mnoha prověřených prodejců ze seznamu Xecuter, potom to zajisté můžeš reklamovat.
 9. drak3go

  Hack Switche

  Pak není nic jednoduššího, než se podívat na jejich webové stránky pod odkaz prověřených a doporučených prodejců.
 10. drak3go

  Hack Switche

  U Xecuteru se ani nepředpokládá, že by něco nefungovalo
 11. Systém domácího kina je prodaný, zbývá už jen HDMI switch.
 12. Prodám 50" plazmovou 3D Full HD TV špičkových parametrů Panasonic Viera TX-P50VT30 s panelem neoPlasma. K TV dodám kompletní příslušenství, kabely,, manuál, dálkový ovladač (po celou dobu chráněn v obalu, takže je ve stavu nového) a původní krabici. Navíc přidám dva páry originál Panasonic 3D aktivních brýlí. Parametry TV např. ZDE [TV PRODANÁ] Prodám ucelený systém domácího kina Panasonic 5.1 ve stříbrné barvě s celkovým hudebním výkonem 540W (RMS) (2*150 + 3*80 Watt). Systém sestává ze 4ks Slim sloupových reproduktorů (přední + surroundové), modelové označení Panasonic SB-FS70. dále s centrálního reproduktoru a výkonného aktivního subwooferu, modelové označení Panasonic SB-CW70 a receiveru s tunerem, modelové označení Panasonic SA-HE40. Dodám s veškerým příslušenstvím, dálkovým ovladačem a v původních krabicích. [SYSTÉM DOMÁCÍHO KINA PRODANÝ] Dále nabízím HQ AVSWITCH-60 4-portový HDMI / TOSLINK (Optical Audio) switch v černé barvě pro Full HD a digitální audio s dálkovým ovládáním, ideální na propojení s domácím kinem pro možnost připojení několika externích zdrojů (herní konzole, blu-ray přehrávač, ...), mezi kterými lze pohodlně přepínat. Kompletní příslušenství (switch, napájecí adaptér, dálkový ovladač, původní krabice), navíc přidám 4ks optických kabelů. Cena 500 Kč
 13. drak3go

  Chyba aktualizace

  Můžeš vyzkoušet, jestli do té 4GB int. paměti jde zapisovat? Jednak zkontroluj, že tam máš ještě nějaké volné místo a potom zkus vzít nějaký větší soubor (třeba demo s nějakou hrou, alespoň 100 MB) a zkus, jestli ho do té paměti nahraješ. Problém, který popisuješ, může souviset s vadnou pamětí.
 14. drak3go

  Chyba aktualizace

  @Sklox88 podle toho kódu děláš update z verze 17511 na 17526. Odkud update instaluješ? Máš v konzoli interní HDD nebo jen 4GB vnitřní paměť?
 15. drak3go

  Omylem naformátovaný disk

  Ahoj, především doporučuju přejít na novější projekt - Aurora (odkazy i s instalací CZ prostředí najdeš zde na fóru), protože Freestyle už je ukončený a nadále nepodporovaný projekt (a s tím související omezení některých jeho online funkcí). Chápu teda správně, že tvůj nynější problém není přeformátovaný HDD ale to, že ti konzole po zapnutí automaticky nestartuje do zvoleného prostředí?
 16. drak3go

  Chyba aktualizace

  @Maximus když říkáš poslední aktualizaci, mluvíš o verzi 17526? Podle toho kódu chyby dochází k chybě při aktualizaci z verze 17511 na tu stejnou verzi, to fungovat nebude. @Sklox88 píšeš, že máš ten stejný problém, máš taky úplně ten stejný chybový kód?
 17. drak3go

  Limitované edice konzolí

  Limitovaná edice PS4 Pro Kingdom Hearts III
 18. drak3go

  PS4 Hry [Ukončeno] Tennis World Tour Legends Edition [PSN kód]

  PRODÁNO, ZAMYKÁM.
 19. Nabízím k prodeji kód pro stažení hry Tennis World Tour Legends Edition z PS Store. Možno využít na všech EU účtech. Obsah Legends Edice můžete najít např. ZDE Cena 990 Kč
 20. @Olaf2 tvůj první příspěvek zde na fóru a rovnou v rozporu s pravidly Seznam se s pravidly zdejšího fóra (odkaz na ně najdeš v mém podpise) a respektuj je, než začneš přispívat (po více než roce jsi to už mohl stihnout). Zatím to zůstává u slovního napomenutí, příště už by to mohlo být za body-
 21. drak3go

  [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  A platinová sluchátka za 990 Kč ani ránu
 22. Ale jo, v tomto videu se o to Japonci pokoušeli (cca v 19. min.), ale moc jim to nešlo Jinak číslovaná ta edice není a o limitaci celkového nákladu jsem neslyšel.
 23. Za pár dní vychází Dark Souls Remastered a na japonském Amazonu se nečekaně objevila možnost předobjednat limitovanou trilogii: [LINK] Musí jít o nějaké zrušené předobjednávky a hádám, že tato možnost tam moc dlouho nebude. Kdo o této edici uvažuje, ať neváhá. Velmi silně pochybuji, že bude dostupná u nás. S dodáním do ČR přímo Amazonem a všemi formalitami kolem to vychází na cca 61.000 JPY.
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu