Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

drak3go

Moderators
 • Příspěvků

  3944
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  75
 • Feedback

  100%

Vše od uživatele drak3go

 1. Na podpoře Sony sice nedělám, ale mám podobnou kombinaci jako ty (stejnou značku, jen jiné modely) a tak zkusím dát pár základních poznatků z mého nastavování. Možná jsi vším tím prošel, ale co kdyby. 1. Pro příjem signálu ve 4K musí být na domácím kinu nastavený příslušný HDMI vstup (ve svém příspěvku zmiňuješ 4K output, ale ověř, zdali podobné nastavení není u tvého modelu nutné udělat i pro vstupy) 2. To stejné se může týkat i TV. U ní rovněž pravděpodobně bude nutnost zapnout pro HDMI vstup "Vylepšený formát". U některých modelů lze toto nastavit jen pro některé konkrétní HDMI vstupy (u mého jsou to např. HDMI 2 a 3) 3. Na vině může být i HDMI kabel. Píšeš, že při přímém propojení PS4 s TV ti signál 4K funguje, ale při propojení přes domácí kino už používáš kabely dva. Ověř si, že i s druhým kabelem máš při přímém propojení 4K funkční 4. Pokud vše z výše uvedeného máš ověřené a nastavené správně a 4K signál přes domácí kino nemáš, co ti v tu chvíli ukazuje/nabízí v nastavení obrazu konzole? (máš výstup nastavený na "Auto" a není to jen chybným vyhodnocením připojených zařízení, přičemž by mohlo pomoci změnit manuálně na 4K výstup, anebo konzole vůbec nedetekuje 4K zařízení a tak toto rozlišení vůbec jako možnost nenabídne?) To je tak pár zákadních věcí, které mě v souvislosti s tím napadly.
 2. Jseš si jistý tím, že email, na který si necháváš posílat heslo, je svázaný s daným účtem, ke kterému jsi heslo zapomněl? Pokud ano, doporučuji kontaktovat podporu Sony Playstation, kde tuto informaci jednak ověří a pak dokáží zjistit, kde je případně problém.
 3. drak3go

  Days Gone

  Ono všechno je špatně, soutěže, náhodný los, padající servery, ... Jde jen o to z těch špatných možností vybrat tu nejméně špatnou a tahle mi připadá docela fajn. Úplně nejlepší by bylo mít sběratelek dost pro všechny, ale to se ukazuje být poslední dobou u těch očekávanějších titulů nereálné.
 4. Jeden v předstihu s netrpělivým očekáváním hry samotné
 5. drak3go

  Days Gone

  Čím víc se blíží datum vydání, tím víc se těším. Tahle hra snad nemůže ničím zklamat
 6. Nikde jsem o hodince hraní nic nepsal. Nepatřím určitě mezi hardcore hráče, co by u tohoto seděli celý víkend a zároveň si nedělám roční statistiky každého hraní, nemám důvod. Ale pro ilustraci jsem si teď znovu dal TLOU na zničující obtížnost a tak zhruba týden jsem to jel denně těch 5h v kuse.
 7. Je tomu rok, co jsem pořídil OLED od Sony. Od té doby TV běží v denním režímu běžného TV vysílání/hry/filmy. Nepozoruji žádné známky vypalování obrazu a zatím jsem ani nemusel použít funkci "Obnovení obrazu" (kterou má Sony pro tyto případy integrovanou do SW a u které doporučují její použití max. 1x do roka nebo méně dle potřeby). Uvidím jak dál, zatím jsem s TV moc spokojen.
 8. Chybu při placení ti to vyhazuje zřejmě z důvodu, že máš adresu doručení do ČR.
 9. Po vzoru Alzy a hry Metro Exodus Aurora Edition zřejmě snaha nalákat zákazníky, aby to následně mohli zdražit na 2.499 Kč
 10. Některé obchody jsou podobnými praktikami už profláknuté, ale zrovna u JRC a Alzy mě to celkem mrzí (ale nepřekvapuje), zvlášť když nepatří zrovna k těm nejlevnějším a tak by tam člověk očekával alespoň nějakou kvalitu. Díky za poskytnutí cenné zkušenosti.
 11. Nevím, možná kdyby přišla ve stejné době a byla by tak možnost výběru. Myslím, že i přes ručně malovanou sošku to v tomto případě s cenou trochu přehnali.
 12. Ne z každého titulu vydavatelé těží tak, jako je tomu u značky Dark Souls a tak se chystá sběratelská edice její trilogie, tentokrát exkluzivně pro Evropu a s údajným limitovaným nákladem 2000 ks. Tomu zřejmě odpovídá i nasazená cena 499.99 EUR a jsem zvědav, čí peněženky z vás tato nabídka osloví
 13. drak3go

  [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Za tu cenu už si ji na tu poličku taky dám
 14. Buď rád, PS4 by ti ji stejně nepřehrála.
 15. Dobře, zkusím to nabídnout pár známým sběratelům, jestli by někdo z nich neprojevil zájem. Zpětně si procházím tvá témata, kde obě díla vznikala a kde jsi s každým tvým příspěvkem sklízel od konkrétního jedince slova obdivu a zároveň neskrývaný a utvrzující zájem o koupi. Jak teda vidím, pouze falešný a nakonec se opět ukázal být jen tlučhubou. Na druhou stranu za to sklidil docela dost lajků. Jak typické pro některé zde. Dám ti vědět, když bych někoho měl.
 16. Ahoj, ještě je stále na prodej? (tentýž dotaz pro TLoU dioramu ze sousedního tématu).
 17. Tvoje neskonalá potřeba reagovat na každý můj příspěvek je obdivuhodná. Vlastně by mě překvapilo, kdybych něco napsal a ty na to obratem nereagoval. Ještě nám tu schází zase zopakovat, že nejlepší ze všeho je projektor a obraz na zeď a bude to. Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. Rád si poslechnu jediný důvod, který podloží tvoje nesmyslné tvrzení, že OLED je na hry nesmysl.
 19. Mně to pro změnu nabízí na výběr jen 14 dní nebo 1 měsíc.
 20. Zprvu jsem si říkal, že to bude něco jako v tom Císařův pekař ... patláma, patláma. Postupem to ale začalo nabírat tvary a rozměry a výsledek? Jedním slovem parádní. Smekám nad touto manuální zručností a pokud jsi této zručnosti dosáhl jako domácí samouk bez předchozího tréninku v nějakém uměleckém oboru, pak smekám podruhé.
 21. Díky všem za zpětnou vazbu, tohle téma se dá v tuto chvíli již uzavřít a pro zájemce je k dispozici další plánovaný group-buy
 22. Všechny kódy rozebrány, ZAMYKÁM.
 23. Rád bych tomu věřil, protože mě to fakt stálo času a úsilí (od neustálého navyšování počtu ks v objednávce, dojednávání přepravy, komunikaci s celnící až po zabalení a odeslání). Můj ve sbírce zůstane do doby, než se jednoho krásného dne rozhodnu se svojí sbírkou skoncovat nadobro. Ostatním přikazovat nelze Btw skoro takovou cenu jsem dal za červené vydání stejného vinylu, ale jeho vyjímečnost mi tu investici ospravedlnila Jo a Rowane, víš jak je to s tou potrefenou husou ....
 24. Tak jsem se včera večer pustil do zabalení všech zásilek tak, abych je mohl dnes všechny najednou expedovat k vám. To, co se zprvu zdálo být chvilkovou záležitostí se nakonec ukázalo být docela slušnou noční šichtou a po dokončení jsem si říkal, že dělat něco takového v případě nějaké objemné sběratelské edice, tak to asi balím až doteď Doufám, že úsilí vložené do balení nepříjde v niveč a že k vám všem dorazí zásilky ve stavu, v jakém jsem je dnes předával mnohdy nevyzpytatelnému kurýrovi zvanému Česká pošta. Takhle to tedy nějak vypadalo 1. Každý vinyl byl nejdříve vložen do samostaného sáčku, to aby při odstraňování lepící pásky z balení nedošlo k poškození jeho vlastního obalu 2. Další vrstvou ochrany měl být karton a proto bylo nutné připravit dostatečné, na míru dělané množství 3. Každý vinyl dostal takový kus kartonu po obou stranách 4. Kdo byl nenasyta a objednal si více než 1ks (byly snad tací?) musel přijít na řadu sendvič 5. Ke zpevnění bočních stran byla použita kombinace dostupných balících materiálů 6. Takto celé připravené to dostalo svrchní vrstu v podobě bublinkové fólie 7. Takto zabalené byl každý vinyl nakonec vložen do bublinkové obálky s předtištěnými adresami a tradá na cestu za vámi Teď vám všem postupně rozešlu do zpráv podací čísla zásilek pro možnost online sledování jejich doručení a s předpokladem zítřejšího doručení budu netrpělivě očekávat vaši zpětnou vazbu s potvrzením bezpečného přijetí nepoškozené zásilky To je k tomuto tématu asi vše, doufám, že vám tento artefakt do sbírek přinese stejnou radost, jako mně a třeba zase někdy u dalšího "group buy"
×
×
 • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu