Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20
 • Feedback

  100%

Everything posted by Mortymer

 1. Též sem dostal email, vypadá to, že kusy zřejmě nesehnali žádné.
 2. Mě se buggy líbí, je vcelku velká, jasný je to plasták, ale vcelku pěkný. Jinak se budu opakovat, ale největší shit mi zatím přijde ten wingštik, tohle neprodávají ani světský na chrudimský pouti :D. Hra jako taková je pro mě průměr, podobně jako Days Gone. ID software a jeho část střílení je precizní, podobně jako u Dooma. Práce Avalanche ovšem těžce pokulhává, tohle studio jakoby už neumělo vytvořit kvalitní hru v dobrém grafickém hávu. Fanoušci RAGE už stejně hrají a ostatní, kdo by váhal tak jedině počkat do nějaké slevy. A kdo chce nějakou květnovou pronadhru tak musí sáhnout po A Plague Tale Innocence neboli The Rats Of Us :D, to je pro mě květnová pronadhra.
 3. Aku, je už někde předobjednávka? Kromě Blizzstore, kde je stejně už vyprodáno.
 4. A řeknu to ještě třicetkrat :D, potřeboval sem se sám sobě ujistit, abych neudělal nějakou kravinu a tu sběratelku Rage 2 přeci jen nekoupil :D, občas mám takové ko kotské nápady :D.
 5. U mě to jistí steelbook z amazonu a Wingstick edice z Xzone s modýlkem buginy, která je hezčí než celá sběratelka :D.
 6. Bližší pohled na edici Blowjob simulátoru. Teď upřímně...Berete někdo tuhle sypačovu edici?
 7. Zkus tuto stránku https://www.rtings.com/ vyber si modelovou řadu své TV a podle jejich kalibrace si nastav obraz.
 8. Hra nezmernych moznosti. Například se těším až manas potká medvědici
 9. Manasova soška je OK, ale viděl sem spoust jiných, které měly odporný painting, takže tak. Rage 2 CE na tohle videu vypadá neskutečně šíleně... Tohle je arcisypačovina.
 10. Nelíbila se mi soška Days Gone, ale tohle. Ani se ti nedivím .
 11. Pánové, tak teď vážně uvažuju, že přehodnotím objednávku a vezmu jen bůček a Wingstick edici. Možná dobré pro nějaký blowjob simulátor...S trochou lubrikantu dokáže dobře požužlat.
 12. Od dnešního dne má v nabídce i JRC za poměrně dobrý peníz na jejich židovské praktiky . https://www.jrc.cz/rage-2-collector-s-edition/p280804 https://www.jrc.cz/rage-2-collector-s-edition/p280803 Pro xbox a psko. Jako bonus žůžové tričko pro předobjednávky. Vznesl jsem dotaz i na Xzone, ale vypadá to na exkluzivitu JRC prozatím. Xzona dává pěkný angličák buginu, což mi přijde zajímavější než JRC. Jinak všechny eshopy nabízejí Wingstick edici, která obsahuje delux edici hry a Wingstick ze hry. Asi nebude létat a sekat hlavy jako ve hře, ale parádní doplněk na poličku Osobně mám objednánu sběratelku z Jrc a wingstick edici z Xzone kuli té bugině a wingsticku.
 13. Taky se pridavam. Sehnano z zidbej, úplně nové a nerozbalene a za přátelský peníz.
 14. Jako taky bych do toho nešel, pěkně přestřelená cena. Být to za cenu Sekiro sběratelky tak neváhám, ta mě vyšla i s poštěvačkovným na 3100
 15. https://www.amazon.de/Days-Gone-Collectors-PlayStation-4/dp/B07MM2F5S3/ref=pd_cart_crc_cko_qp_1_2/261-8626108-8540552?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07MM2F5S3&pd_rd_r=716cf89b-dedc-4a9c-8bed-8fefcdf2becf&pd_rd_w=JZ5Zx&pd_rd_wg=E8CMo&pf_rd_p=c6db4e10-e1f6-4b9c-ab63-ebefd7ad68be&pf_rd_r=387K44Z9205PHTGQ5BE1&psc=1&refRID=387K44Z9205PHTGQ5BE1 Německý amazon má skladem za 200 židoojro.
 16. Rád bych viděl foto, než se nahlodám k tomu si to nechat nebo to poslat Manasoj
 17. Foto martýne prosím, až to rozbalíš a ještě přetím než provedeš rituální fapuke
 18. Jestli je 70% příliš dobré tak asi jo :D...Ja si počkám na nějakou pronadhru.
 19. Než sa Martýn rozhýbe tak ve světě vyšly recenze a já díky tomu zrušil objednávku .
 20. miraju, dej pak vědět jak se ti hra líbí. Jak je možné že si ensáhl po sběratelce?
 21. Funguje na objednání i přes webovky, teď jsem koupil gamepass za podperrek prajz :-).
 22. Fapukéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
 23. No konečně doplul tanker do Gdaňsku s těma kontejnerama plnejma kolektorky Spidermana. Vsadím se že to vzal přes Čukotské moře, pak nahoru přes moře Laptěvů, přes zimu zamrzl v Karském moři a jen co povolil led, šup do Baltu a v Gdaňsku už čekaly pošťácké dodávky a šup do jrc za židopeníz .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy