Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28
 • Feedback

  100%

Everything posted by Mortymer

 1. Tevoe a židjrc mlčí, alza mlčí a amazon je uplně mrtvej...
 2. Metro Exosypač prodán!!! Mimo židovské fórum, jak už je zvykem :D.
 3. Přesně tak, na ty z WD se dá aspoň koukat, ale takhle z Dark Edice je vyloženě hnusná. Viděl sem i nějaké fotky a i paint odflákli.
 4. Tak to sem zvědavej na amazon.co.uk, ze kterého jsem objednával xbox verzi a následně na alzu a jrc, kde mám preorder pro medvěda
 5. @Hráč123 Phoenix Shield edice je docela nařachaná, pěkně detailně zpracovaná figurka pomalu na úrovni Hot Toys. Pěkně hodně příslušenství, hra plus roční pass, steelbook a ještě nějaké sypačoviny za cenu 2800,- zajímavej kauf. Dark Zone edice by byla fajn max za 1200 a to by tam nesměla být ta ohavná soška.
 6. Nejsem dědo Mráz, ježich ani satan kalous, abych obdarovával sběratelkama jiné :D. Moje vata, víc zaplněného místa u mě doma na poličce :D.
 7. A kterou edici @MakovyPanacek si vzal? Je to těžký když chce ogar za každou cenu nějakou edici, když mu nedodali Vávrovo Kaket Kome se soškou Terezičky vid :D. Rád bych pustil vatu za nějaků ediciju, ale nemůžu nic vybrat.
 8. Phoenix Shield edice za 2800 v židojrd celkem lákavá nabídka , ovšem hra by nesměla být taková sypačovina :D.
 9. JJak píše miráj, hoď to hned do židojrc a nečekej, ať to nedopadne jako u rejž 2, které sem prodal za 50% ceny po měsíci a byl rád, že se toho werglu zbavil.
 10. No na amazon.co.uk mi uvádějí dodání mezi 20.7. - 10.8., takže by řekl datum vydání "možná někdy"
 11. Tak dnes mi Alza napsala, že neví kdy zboží dostanou a jestli vůbec. Avizovaný termín dodání byl 14.7. a dnes je vše už jinak :D. Tahle edice je Vávrovo nechutný vtip, abysme mu ještě více záviděli poršeho v garáži. Za týden očekávám, že se vydavatel vymluvý na povodně v Kambodži a tajfun v bangladéši, aby žádné edice nedodal, zatímco Vávra sedí ve své dračí sluji a hoduje vínem a masem nás sedláků.
 12. Ono ty steelbooky balí volně a pak záleží jak se k nim chovají na prodejně, když je tahají z krabice a předávají zákazníkům. Zažilsem kdy lesklé bůčky z monster hunter worlds vytahovali s krabice a doslova si je přehazovali a následně ten lesklý bůček dali na pult na sklo a dodřeli celé záda tím že s tím přejeli přes ten dodřený pult. Když sem je upozornil, že ten steel je poškrávanej a znehodnocenej, tak na mě koukali jak okajos na dobrou hru.
 13. Takže jsem dostal 2 storna z jrc :D... To už se nedá ani být na sra ný :D. Storna z JRC jsou časté už pomalu jako dědovo plky o Failojtu.
 14. Takže očekávám dva emaily od JRC, kde mám vedeny 2 předobjednávky (pro mě a pro manase), že sem objednal moc pozdě, i když to bylo na pikosekundu od spuštění předobjednávek :D.
 15. Řešil si totok u volantu a ps4 pro... Rada: Buď v nedoslechové vzdálenosti od konzole, nasaĎ si sluchátka a pro bůůůůh, neposlouchej žádné zvuky vycházející z konzole. Vy ser se už na to zkoumání nesmyslů a hraj. Pokud zase půjdeš vyměnovat tak dostaneš to samé. Jestli tě zajímá to pískání tak si zadej xbox one cold wine a najdeš asi padesát milijonu videjí, kdy se dozvíš že větrák jeden na nižší otáčky a píská a je to úplně normální věc. Představ si že každá věc vydává zvuk. Počkej až budeš stahovat hru a budeš slyšet jak hrabe HDD. Neřeš kraviny, psal sem ti to už několikrát u ps4 pro vlákna.
 16. Ano, je to tak. Microsoft do Xbox One S dává takzvaně "bijo chlazení", ventilační systém konzole je opatřen 10 cvrčky, kteří pomáhají roztáčet vrtuli ventilátoru, aby nedocházelo k velkému odběru elektřiny a máma s tátou tak ušetřili za tvoje roční hraní. Až přestaneš slyšet cvrkot, tak zapiš na helfdesk microsoftu, aby ti poslali novou krabičku od zápalek s cvrčky, ty pak stačí pouze nasypat přes mřížku do ventilátoru.
 17. Tak a je to tu, Big N chystá okleštěnej Switch, tedy nový handheld a přímého nástupce 3dska. Cena co jsem zjistil by měla vycházet na 200 dolarů, u nás počítám 200 éček a u českých obchodníků, luštím z králičích nesquicků cca startovní cenu 6000,-, ale nechme se překvapit. Start prodeje uvádí na 20.9.2019, viz video. Konzole nemá odnímatelné joy-cony a nelze na ní spustit TV mód, čili dostaneme klasický handheld. Pro hraní party her je možno připojit separátní joy-cony. Za mě good, dlouho jsem chtěl klasický handheld a Switch mi nevyhovoval.
 18. Třeba to budou dávat zase Pšonkové zdarma ke gumovejm návlekům na páčky
 19. To není v akci, tohle je hra za trest :D.
 20. Vemtu starší, nejnovější revize víc hřeje.
 21. A nejlepší díl Arhkam Origins chybí
 22. Výborně, ten nejlepší z nejlepších .
 23. Jak název v titulku napovídá, nabízím k prodeji Asterixe na xbox one. Stav jako nové, kupováno na Xzone o vánocích. Od té doby mi to leží ve skříni. Zdarma a bezplatně k tomu přidám 3 malé figurky a box. Cena 700 včetně pošty při platbě předem.
 24. Prodáno mimo židovské fórum.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy