Jump to content

Mortymer

Members
 • Content Count

  605
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33
 • Feedback

  100%

Everything posted by Mortymer

 1. Kolik máš představu za nového Duke Nukema?
 2. Prášky na měsíc pořizoval včera, takže mandaza tu ještě na měsíc máme
 3. Mandaz proda paraple až po prvním dešti, kdy se mu protrhne
 4. Něco málo za říjen. Kompletní série dvd sberatelek pána prstenů a včerejší sberatelka Wowka, kterou teď uz překupnici prodávají za zidopenize .
 5. Pardon, pardon , jestli je to homemade reaplika ten mini, tak vše vpořadku. Ale stejně doufám že jsem hodně z vás způsobil v šoku povolení tračníku!
 6. Tak pánové, tohle je docela oyebavka, ten BB Pod je neskutecne malinkej...
 7. Já se jen hrozím toho, až si BB Pod vystavím na policu a přijde mi nějaká dívčí návštěva a zhrozeně se na to bude dívat...pro tenhle případ mám připravenou větu "Pěstuju si svoje dítě v inkubátoru, ještě pár týdnu a půjde z kádi ven, chceš být jeho matka?" PS: Taky Vám přiíjde že všechny ty děti v láhvi mají stejnej počet vlasů jako @Martinoslav?
 8. Tak já zatím vím o 5 lidech včetně sebe . Ale jo, taky očekávám emaily "Velice nás to mrzí, ale pro takového kaketa jako seš ty edici nemáme!" PS: kup si ji od židjrc překupníka za 10 tis."
 9. Sou nějací zmatení kluci z žid jrc. Včera jsem do nich na IG rejpal tak docela vztekle nadávali kuli ceně a dostupnosti edice
 10. Já to náhodou chescknul cca 8:05 a bylo to spuštěné k předobjednání, tak sem hned využil. Na mobilu sem ani nezkoušel.
 11. Já se budu rozhodovat a zkusím objednat, kdyžtak to nějakému medvjedovi nebo komukoliv přenechám. Co mi nejde do hlavy, tak jak si objednal Cybersypačovinu z pšonska. Mě to prostě nejde, vždy mě to hodí na CZ odkazy a nelze objednat z jejich ofiko storu.
 12. A víš že bych se tomu ani trochu nedivil a odůvodní to tím, že je extrémně limitovaná a nebylo jí jednoduché dostat na český trh. Ve skutečnosti muselo pár zaměstnanců se vyškrábat přes Himaláje, bojovat s místními kmeny v čínských lesích, přeplout moře, aby mohli ukrást 5 krabic a donést je nám zákazníkům. Cena 6 tisíc zahrnuje vyplacení rodině zesnulého pracovníka, který se utopil na moři, dalšího kterého roztrhala puma a posledního, který se ztratil na hřebenu hory, takže cena 6 tisíc je vlastně málo a můžeme být rádi, že nám poskytli tuto jedinečnou nabídku. Cena je platná do doby než se zase objeví záhadný tanker narvaný po můstek sběratelskými edicemi Det Štrendyng a židjrc bude nuceno stáhnout cenu na 2999.
 13. A to sem ráno ještě koukal na cenu 3999 :D, to sou židáci :D. Tak teď nevím, jestli ty preordery zítra hlídat nebo na to házet draka :D.
 14. Já jedu na loňské 55NU8002 probliknutí jen při spuštění do menu hry, jak jsem popisoval - uvodní obrazovka s logem hry BLIK (spuštění herního režimu), uvodní cinematics BLIK a následně menu hry - toto blikání je způsobeno pouze přechodem do jiného rozlišení. Pokud to problikává přímo ve hře, tak je něco špatně. Tyhle věci se strašně špatně řeší, jak bylo několikrát zmíněno, Sony to svádí na výrobce televizí. Pokud to budeš reklamovat tak ti maximálně přehrají systém nebo hodí konzoli do továrka. Ze zkušenosti, nemají čas na konzoli hrát a hledat problém, prostě to max jednou zapnou a pokud to normálně poběží tak to vrátí s tím, že je reklamačka neoprávněná.
 15. Tak to mi ještě takhle během hraní nikdy nikdá neudělalo . Používám originál Microsoft HDMI kabel, kterej dává MS k xboxu, tak bych zkusil případně pořešit nějaký lepší HDMI kabel, protože třeba ty od sony jsou pěkný šunty.
 16. Jo při hraní ti to začne blikat? TEVOLE tak to by mě nazralo
 17. Mě to dělá při spouštění do menu hry, takže proběhne úvodní loho BLIK, načítací obrazovka BLIK a pak v menu hry to už neudělá. Je to čistě chyba sony, ale jak píše krtek, sony to raději svede na výrobce televizí. Přitom se jedná o rozdíly v rozlišení či režimu u her při přechodu do menu, nic co by nevyřešila aktualizace firmwaru konzole (u MS to tuhle kravinu nedělá)...
 18. Pokud máte zájem o tuhle edici, tak v pondělí pořádá židjrc další Karlovarskou losovačku. Edic prý vyrobili dostatek, takže by měli bezproblému vykrýt všechny objednávky. Jediné co nevím je datum vydání, v židjrc mi psali "během řijna" ... Aktualizace: po urgování s termínem dodání mi na Insta odpověděli, že edice vychází již toto úterý.
 19. Pošli pak nějaký odkaz, za 4500 bych to taky vzal, za 8 tis. fakt ne
 20. Je tu někdo, kdo objednal vlastně? Když už i Martýn řekne, že do toho nepůjde za tenhle prajz tak to je už co říct :D.
 21. Přesně tak martýne...Mě stačilo video s unboxingem sošky a dost sem si ugrcnul, sice to bylo po 8 pivech, ale věřím, že za to může ta hnusná soška :D...Cítím ve vzduchu první sypačovinu cdprojektu :D.
 22. Na alze jde objednat normálně bez nutnosti platby předem. Edici neobjednávám, ale zkoušel sem v košíku a platba při vyzvednutí kartou/hotově funguje. Nevím teda co Xzone a židjrc šílí... Jinak servery nepadají, předobjednávky jsou všude otevřené...řekl bych že to přestřelili s cenou natolik, že zkrátka není zájem :D... Dobře jim tak...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy