Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cf 3.52 M33!!!


Hojas86

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

nazdar lidi,

vcera sem si nahral tenhle FW a mam problemy. Tim nejvetsim je asi to ze nefunguje zadna PSX hra. Predtim sem mel 3.03OE, to bylo v pohode.

postupoval sem podle tohoto navodu a nainstaloval sem i POPS loader. Po spusteni PSX hry se sice dostanu na vyber verze kterou chci pouzit (3.40, 3.41 a default 3.52), ale ani s jednim z nich to nefunguje a PSP se vypne. Jedine u hry Crash Team Racing se s verzi 3.52 spusti cracktro, ale po odmacknuti to zamrzne a PSP nejde uz vubec vypnout (musim vyndat baterku).

Rad bych ty PSX hry rozchodil, protoze sem je docela paril.

Ma nekdo nejaky napad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....Jedine u hry Crash Team Racing se s verzi 3.52 spusti cracktro, ale po odmacknuti to zamrzne a PSP nejde uz vubec vypnout (musim vyndat baterku).....
jen k tomu vyndavani baterky... Nikdy baterii nevyndavej! Staci par sekund podrzet (nahore) tlacitko na vypinani a PSP se normalne vypne chlape.. Vyndavat baterii.. to je to nejhorsi co muzes udelat.. Nevis zda se co kam zrovna zapisuje a muzes (si) tim udelat pekny problemy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen k tomu vyndavani baterky... Nikdy baterii nevyndavej! Staci par sekund podrzet (nahore) tlacitko na vypinani a PSP se normalne vypne chlape.. Vyndavat baterii.. to je to nejhorsi co muzes udelat.. Nevis zda se co kam zrovna zapisuje a muzes (si) tim udelat pekny problemy..

no kdyby to fungovalo, tak bych tu baterii nevyndaval, takovej debil zase nejsem, chlape! rikam ze to zamrzlo a to jako ze opravdu, minutu sem drzel tlacitko a nic...tak mi rekni jak jinak to pak vypnout :)

no nic, na tohle sem se ale neptal, potrebuju pomoct s POPS prosim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten POPS vůbec nepoužívej ani ho neinstaluje mě :D..mě dou všechny PSX i bez něj :D;)

bohuzel, kdyby mi sly, tak bych se tim nezabyval. bez toho nesly, tak sem to zkousel s tim. akorat se me to ptalo jestli chci prevest data na novy format, nebo tak neco. u jedny hry sem dal ano, u druhy ne...a nesla ani jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz sem to rozchodil, pokud by to nekoho taky zajimalo - bylo to kvuli savum z her, byly v jinem formatu. takze sem je smazal a uz to jede. mam je sice zalohovane, ale to je mi asi stejne na nic.

nepredpokladam ze by mi tady nekdo poradil jak prevest starsi format savu na novejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
jestli nemáš umd tak jdi do recovery v configuration dej use no-umd na enabled

žadnou takovou polozku tam nemam :( ... to je spek

mam 3.52 M33 - 4 ... a zkusil jsem snad uplne vsechny kombinace a niiiic :( ...

zkusil jsem snad vsechny kombinace , mam M33 - 4 ... uz me to pekne s**e . vubec nevim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud najedes do recovery na tuto položku-Configuration ,tak tam najdeš všechno toto:

Skip SCE logo - po zapnutí PSP se přeskočí logo Sony Computer Entertainment a zároveň se vyřadí automatické spouštění UMD

Hide corrupt icons - ukrytí corrupted ikon

Game folder homebrew - zde nastavíte jestli bude adresář PSP / GAME / určen pro homebrew s jádrem 1.5, nebo 3.xx (standardně nastaveno pro 3.xx)

Autorun program at /PSP/GAME/BOOT/EBOOT.PBP - umožní spouštět program z adresáře PSP / GAME / BOOT / po startu PSP (pouze 1.5 kernel)

Use NO-UMD - umožní spouštět ISO / CSO bez vloženého UMD disku (nemusí vždy fungovat)

Fake region - nastavení PSP kernel pro různé regiony

Free UMD Region - nastaví UMD region jako Free .... takže...............????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu