Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony Vaio + PS3


LegionCZE

Recommended Posts

Myslím propojení s PS3 :). Četl jsem, že ntb lze použít jako klávesnici, tak mě napadlo, jestli tam funguje třeba i přenos hudby, videí, procházení netu atd atd.

No Sony Vaio sou naprosto perfektní notebooky, krom čtečky otisků prstů mají absolutně vše, co potřebuju, jen to stojí od 40 tisíc výš. Čtečku Vaio má, ale kancelářská řada (tuším S), a ta zas nemá Blu-Ray.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No 40... Vaio koupíš i pod 20, záleží jakou výbavu chceš :) Jinak http://www.ps3hax.net/2010/06/sony-vaio-remote-play-now-available/

Jenže pod 20 nemá Blu-Ray, HD displej, výkonnej HW atd :D. Hlavně tam chci e-Sata, a to taky moc noťasů nemá. Mrzí mě, že tam není ta čtečka otisků prstů, ale přežil bych to.

Lazyman: Tak to zkus spárovat. Prý se na tom dá psát do PS3 (psát na NTB - PS3), ale řekl bych, že to umí víc.

Nebo byste věděli o jiném notebooku co má BD a čtečku otisků prstů? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám doma Vajíčko a dost by mě zajímalo co všechno společně s PS3 dokáží jestli mají nějakou exkluzivitu oproti ostatním notebookum

Umí to samý, co ostatní NTB s neoficiápní aplikací.. viz link, co jsem posílal.

Jenže pod 20 nemá Blu-Ray, HD displej, výkonnej HW atd :D. Hlavně tam chci e-Sata, a to taky moc noťasů nemá. Mrzí mě, že tam není ta čtečka otisků prstů, ale přežil bych to.

Lazyman: Tak to zkus spárovat. Prý se na tom dá psát do PS3 (psát na NTB - PS3), ale řekl bych, že to umí víc.

Nebo byste věděli o jiném notebooku co má BD a čtečku otisků prstů? :)

No když to bereš až takhle, tak už pak není moc na výběr no. A ta čtečka otisků je stejně totálně k ničemu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zKušenost s čím? S tím propojením? Díky aplikaci na PC jdou propojit snad všechny typy PC, takže je to celkem fuk. Ale co se týče Sony Vaio, tak mohu jen doporučit :)

Pokud vim, pro použití Open Remote Play musíš mít (nebo mít možnost si pučit) PSP nebo VAIO (pravděpodobně i SE AINO...).

Jenže pod 20 nemá Blu-Ray, HD displej, výkonnej HW atd :D. Hlavně tam chci e-Sata, a to taky moc noťasů nemá. Mrzí mě, že tam není ta čtečka otisků prstů, ale přežil bych to.

Lazyman: Tak to zkus spárovat. Prý se na tom dá psát do PS3 (psát na NTB - PS3), ale řekl bych, že to umí víc.

Nebo byste věděli o jiném notebooku co má BD a čtečku otisků prstů? :)

Funguje to podobně jako remote play u PSP. Největší využití je streamování videa/muziky/whatever z PS3 do notebooku. Pokud máš PlayTV, můžeš taky sledovat telku v přímym přenosu, nastavovat nahrávání.....

E-satu má téměř každej novej ntb. Čtečka otisků je hračka tak na prvních pár hodin než tě omrzí. (Navíc ani neměří puls nebo kyslík v krvi takže ti kdokoliv může uříznout prst a dostat se do tvýho ntb :D).

Co se týče BD mechaniky, myslim si že v dnešní době je to naprostá zbytečnost, obvzlášť když už máš jednu v PS3. Ale proti gustu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, pro použití Open Remote Play musíš mít (nebo mít možnost si pučit) PSP nebo VAIO (pravděpodobně i SE AINO...).

Chvíli po oficiální aplikaci pro Sony Vaio vyšla i neoficiální aplikace pro všechny typy NTB a PC, takže Vaio opravdu není nutností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vim, pro použití Open Remote Play musíš mít (nebo mít možnost si pučit) PSP nebo VAIO (pravděpodobně i SE AINO...).

Funguje to podobně jako remote play u PSP. Největší využití je streamování videa/muziky/whatever z PS3 do notebooku. Pokud máš PlayTV, můžeš taky sledovat telku v přímym přenosu, nastavovat nahrávání.....

E-satu má téměř každej novej ntb. Čtečka otisků je hračka tak na prvních pár hodin než tě omrzí. (Navíc ani neměří puls nebo kyslík v krvi takže ti kdokoliv může uříznout prst a dostat se do tvýho ntb :D).

Co se týče BD mechaniky, myslim si že v dnešní době je to naprostá zbytečnost, obvzlášť když už máš jednu v PS3. Ale proti gustu...

Budu kupovat PlayTV 2, takže to využiju i k více věcem.

No, BD, mě se bude hodit, protože mám poměrně dost filmů na BD, třeba i koncert Linkin Park, a ve městě máme dobrou půjčovnu (budu dojíždět do školy do jiného města, takže si tim budu krátit čas).

Ta čtečka - nesnášim hesla, pořád si je pletu nebo zapomínám, takže by tohle pro mě bylo nejlepší řešení, ale přežiju to i bez toho. A na prsty si dávám obzvlášť bacha, kam je strkám :P. E-Sata má sice už většina notebooků, ale setkávám se čím dál častěji, že noťas má komplet vše, ale třeba zrovna tohle ne.

Tekk: Hele, chci si koupit už něco, co mi pár let vydrží, jak na hry, tak na práci a zábavu, takže si nehodlám koupit notes za 15k s mizernym rozlišením, USB 1.0 a já nevim co ještě :D.

K tomu Remote Play - pokud ty neofika fungují stejně dobře jako oficiální app, tak je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE No však když do toho chceš takový peníze dát, tak dej, nikdo ti do toho kecat nebude. Jen jsem napsal svůj názor, že tahle funkce je zbytečná. A jeslti si myslíš, že ti ten NTB hardwarově vydrží nějak extra dlouho, tak je to taky tvoje věc :)

Jinak ten patch funguje celkem spolehlivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE No však když do toho chceš takový peníze dát, tak dej, nikdo ti do toho kecat nebude. Jen jsem napsal svůj názor, že tahle funkce je zbytečná. A jeslti si myslíš, že ti ten NTB hardwarově vydrží nějak extra dlouho, tak je to taky tvoje věc :)

Jinak ten patch funguje celkem spolehlivě.

To spíš že bych chtěl když už to využít s PS3, a i obecně má Sony dobrý notebooky.

No, ta čtečka se mě osobně zdá jako docela dobrá ochrana, ale netušim, nemám zkušenosti, proto sem píšu.

HW - jasně že si na tom nechci zahrát Mafii 8, ale aby to něco zvládlo, a i do školy budu mít nějaký ty aplikace, který budou náročný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně že si na tom nechci zahrát Mafii 8, ale aby to něco zvládlo, a i do školy budu mít nějaký ty aplikace, který budou náročný.

Co děláš/máš v plánu za školu že potřebuješ výkonej notebook?

U Vajca platíš hóódně za "dizajn" a značku.. Je pravda že vaio má zase celkem dobrý plasty, ale já bych bral spíše lenovo právě kvůli magneziové šasi..

Jinak za 4o klacků se dá sehnat hodně dobrých notebooku ;)

třeba: http://tinyurl.com/355dtjs Má v sobě jednu z nejvýkonějších grafik, nejvýkonější notebook procák, 8gb ram, čtečka karet, FullHD lcd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co děláš/máš v plánu za školu že potřebuješ výkonej notebook?

U Vajca platíš hóódně za "dizajn" a značku.. Je pravda že vaio má zase celkem dobrý plasty, ale já bych bral spíše lenovo právě kvůli magneziové šasi..

Jinak za 4o klacků se dá sehnat hodně dobrých notebooku ;)

třeba: http://tinyurl.com/355dtjs Má v sobě jednu z nejvýkonějších grafik, nejvýkonější notebook procák, 8gb ram, čtečka karet, FullHD lcd..

IT, programátor. Lenovo je skvělý, ale taky drahý. Jasně, to se dá sehnat hodně věcí, akorát že k Sony mám nějaký vztah, tak bych šel nejraději do toho. Ten noťas, jak si linkl, je skvělej, koukám taky bez čtečky otisků. Mrknu se na všechny značky, a ozvu se, kdybyste měl někdoo tip na dobrej notes, pište :). Zatim to moc nespěchá. Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodávám že otisk prstu je taková hračka, ale abych se mohl chlubit tak sem stáhl program kterej pomocí webkamery ověřuje obličej, to je teprv machrovinka.. Navíc zaznamenává lidi co se ti pokoušeli dostat na profil tak že je vyfotí takže poznáš kdo se snažil..=) Jen normálně když se přihlašuješ na účet zadáš heslo podíváš se do kamery a když pozná tvůj obličej tak se normálně přihlásíš ;)..

Programátor? Tak tam není až tak moc potřeba hypersuper notebook.. Sám programuju na mininotebooku i když jenom stránky..(ne nejsem fagan, žádnej blog:D , poctivi css a html=) ). Akorát photoshop je na něm krkolomější ale když připojim myšku tak je to úplně v pohodě.. A znáš autoCAD? V Solidworksu sem dělal i na mininotesu a tam už to moc nešlo na to je lepší zapnout teda pc, ale o5 není omezení HW ale displejem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to přímo programátor, je to nějak obecnější, ale s větším zaměřením na programování nebo co. A stejně, PC co mám teď je ještě jednojádro, Ge Force 8800GT, takže slabota. Notebook máme jeden, ještě slabší, otcův "záložní", jinak máme dva netbooky (akce, dárky...). Jediný, co má výkon je právě PS3 a telefon (Nokia N900). Takže chci něco lepšího, aby to stálo trochu za to.

Jo, to jsem viděl taky, ale nevim jak by mě to poznalo, každej den vypadám trochu jinak (neumytej, neučesanej...) :D Některý notesy to uměj už v základu.

No machrovinka, mě se líbí že přejedu prstem a sem tam, žádný cavyky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to přímo programátor, je to nějak obecnější, ale s větším zaměřením na programování nebo co. A stejně, PC co mám teď je ještě jednojádro, Ge Force 8800GT, takže slabota. Notebook máme jeden, ještě slabší, otcův "záložní", jinak máme dva netbooky (akce, dárky...). Jediný, co má výkon je právě PS3 a telefon (Nokia N900). Takže chci něco lepšího, aby to stálo trochu za to.

Jo, to jsem viděl taky, ale nevim jak by mě to poznalo, každej den vypadám trochu jinak (neumytej, neučesanej...) :D Některý notesy to uměj už v základu.

No machrovinka, mě se líbí že přejedu prstem a sem tam, žádný cavyky.

Už jsi někdy měl notebook, který tu čtečku otisků má ? Vypadá to, že asi ne. Jinak bys měl zřejmě stejnou zkušenost, jako já i řada ostatnícha tuto machrovinku bys oželel. Je to zatím stále jedno z nejméně spolehlivých zařízení (měkl jsem několik notebooků se čtečkou).

Přes několikeré odhodlání, že ji budu používat právě z důvodu rychlosti jsem se pěkně pokorně vrátil ke klávesnici. Proces log-in byl totiž zdlouhavý z důvodu nespolehlivosti čtečky a než dokola přejíždět prstem po senzoru různými rychlostmi, nebo dýchat na bříška prstů, radši to heslo ručně napíšu 5x ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti můžu říct svůj názor, notebooky nejsou na hry. Výkonný GPU jen zvyšujou teplotu a vysoký teploty snižujou trvanlivost přístroje. A na visual basic, CAD, nebo co budete ve škole dělat žádnej extremní výpočetní výkon nepotřebuješ. A než utratit 40k za notebook, kterej ti stejně dýl než 3 roky nevdrží si radši dneska kup něco za polovic a za dva roky koupíš novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsi někdy měl notebook, který tu čtečku otisků má ? Vypadá to, že asi ne. Jinak bys měl zřejmě stejnou zkušenost, jako já i řada ostatnícha tuto machrovinku bys oželel. Je to zatím stále jedno z nejméně spolehlivých zařízení (měkl jsem několik notebooků se čtečkou).

Přes několikeré odhodlání, že ji budu používat právě z důvodu rychlosti jsem se pěkně pokorně vrátil ke klávesnici. Proces log-in byl totiž zdlouhavý z důvodu nespolehlivosti čtečky a než dokola přejíždět prstem po senzoru různými rychlostmi, nebo dýchat na bříška prstů, radši to heslo ručně napíšu 5x ... :-)

Ne, neměl :D. Aha, tak díky, popřemýšlim o tom (vidíte, tohle téma se vyplatilo :P).

deepthroat: Nejde mi vysloveně o hry, ale aby to něco zvládlo. Nechci 8-mi jádrovou mašinu, ale ani dvou. Nejlépe čtyř, to už vystačí na všechno, a není to ani tak drahé.

No použival bych ho i jako stolní pc, teď mám vysloveně sračku, takže se toho zbavim a buď si ty prachy za to přidám k notesu, nebo na nový pc, který bude výkonnější. Jenže když mám PS3, je mi výkonný PC k prdu (krom pár her, ale ty bych zvládl i na tom noťasu).

I kdybych si měl kupovat novej za dva, tři roky, tak chci mít prostě něco lepšího v záloze. S netbookama, co máme teď, se nedá moc dělat.

Ale díky chlapi :). Užitečný info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak psali ostatni, notes na hry asi neni dobra volba, teda zatim - vaha, prehrivani ...., co se tyce programovani, tak nepises na jakou skolu jdes, nejspis vyska, takze tam necekej ze te budou ucit programovat mega narocne aplikace, ale spise techniky programovani na coz s nadsazkou staci i komp stary 5 i vice let. Pokud chces delat gamesy je dobre zacit s 2D pro pochopeni, ale nemusis, tudiz taky neni potreba extra neco vykoneho. Pokud chces zkusit nejake 3D studio, tam te bude zase brzdit velikost obrazovky notasu. Takze spise zalezi jestli chces mit stylovy notas a nebo kvalitni, myslim co se tyce sasi, uz mi nejake rukama prosly a fakt nemam rad kdyz plasty prasknou pri beznem pouzivani, traba u pantu a nebo podle servisu spatnym prenasenim. ohledne filmu na BR asi mozna dobra, ale zase co je lepsi natahnout to do komplu (treba pres ps, teda nevim jestli to jde)a pak v klidku kukat na ntb nebo sebou tahat br disky. ctecku otisku moc neres, fakt to casem omrzi - nechci te nejak odradit od vajicka, jsou to pekne ntb, ale je lepsi zvazit co fakt vyuzijes a na co, a treba radsi usetrit money na cestovne do skoly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak psali ostatni, notes na hry asi neni dobra volba, teda zatim - vaha, prehrivani ...., co se tyce programovani, tak nepises na jakou skolu jdes, nejspis vyska, takze tam necekej ze te budou ucit programovat mega narocne aplikace, ale spise techniky programovani na coz s nadsazkou staci i komp stary 5 i vice let. Pokud chces delat gamesy je dobre zacit s 2D pro pochopeni, ale nemusis, tudiz taky neni potreba extra neco vykoneho. Pokud chces zkusit nejake 3D studio, tam te bude zase brzdit velikost obrazovky notasu. Takze spise zalezi jestli chces mit stylovy notas a nebo kvalitni, myslim co se tyce sasi, uz mi nejake rukama prosly a fakt nemam rad kdyz plasty prasknou pri beznem pouzivani, traba u pantu a nebo podle servisu spatnym prenasenim. ohledne filmu na BR asi mozna dobra, ale zase co je lepsi natahnout to do komplu (treba pres ps, teda nevim jestli to jde)a pak v klidku kukat na ntb nebo sebou tahat br disky. ctecku otisku moc neres, fakt to casem omrzi - nechci te nejak odradit od vajicka, jsou to pekne ntb, ale je lepsi zvazit co fakt vyuzijes a na co, a treba radsi usetrit money na cestovne do skoly :)

Psal jsem, zatím jen na střední, obor IT.

Jak jsem řekl, nechci výkon na hry, ale do budoucna, abych měl na pár let vystaráno s výkonem a něco málo to zvládlo (ideálně Mafii 2 s PhysX :P)

Chci mít stylový i kvalitní notes, a u Vaia se mi to zdá vyvážené, ale nemám s tím zkušenosti. K BD - nemám internet na stahování 10-ti gigabajtových filmů, takže jedině půjčit si z vpůjčovny BD film. A když mám HD displej, což je už u většiny, tak to chci využít naplno.¨

Budu jezdit na vlastní motorce, takže v pohodě, benzín máme levně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že za cenu BD mechaniky a půjčovného si můžeš radši zaplatit nějakej rychlej net, pokud nebydlíš někde mimo civilizaci kam odmítají zavést kabeláž...

Uhodl jsi. Jsem na samém kraji dosahu bezdrátu. Takže jsem rád, že vůbec internet mám. Sice se budu stěhovat, ale 5 - 10MB/s to asi nebude. Proto chci BD

A kdoví, třeba jednou půjdou hrát hry z PS3 na Vaiu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu