Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš mobilní telefon


pelhrimak

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
dneska jsem si přinesl domů předváděcí X10 mini na vyzkoušení a zítra si vyzvednu novou svojí...přecházim z N 5530 a to z jedinýho důvodu - velikost nokie mě po půl roce začala lézt na nervy

vidíte to, jak jsou lidi rozmazlený...po dalším půlroce mě pro změnu začal vadit malej výkon X10 mini, tak jsem přešel na HTC Desire S...a už zas pádluju :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

LG Optimus 970 Black s ROOT opravněním - (kupovaný především kvuli Nova Displaye který ma svítivost přes 700nitu , a jede na technologii IPS displaye protože LG je předním výrobcem displayu pro Apple a Iphone ) , tento display montovalo LG pouze do LG BLACK zatím ... Caynogen Mod 7.2.0. RCO Black ... S verzý jádra 2.3.7 ... Už se těším na Android ve verzy 4.0 Ice Cream sendwitch ... Který by mohl být od CGM do 1Q 2012

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po nekolika letech upgrade z Nokie 9500 na Milestone 2. Zakladni ROMka 2.2.2 sla ihned do pryc (byla pekna, ale diky Motorolimu bastlu silene zasekana). Hodil jsem si Cyanogenmod 7 (android 2.3.7) a sice nemuzu nahravat videa v 720p a baterie mozna vydrzi o krapet mene, ale zato je mobil rychlejsi tak o 300%+, system je mnohem hezci a CM7 ma ranec luxusnich funkci a nastaveni :) Takze maximalni spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
LG Optimus Black P970 , 2.2.2 android official,nevim,jak dat 2.3,prez PC suite mi to nenajde ani v telefonu to nenajde aktualizaci a cyagonenmod nevim jak dat:( poradi nekdo prosim?:)

Tohle si poradne procti http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1190

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu