Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na Bookr - cteni knih na PSP - new bookr v8.0


MaRa

Recommended Posts

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

zdravim, jen takový dotazy : jak spustit to PDB když to dám normal do books tak to nejde. Jde nějak udělat abych jakimkoliv programem četl ebook a při tom přepínal na slovník? díky moc a sry jestli sem nějakej příspěvek přehlíd:bash::bash::bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Dobrý den,

mám PSP 3004 s firmware 5.55 ,ale program mi nefunguje. Dělal jsem to podle návodu a když jsem chtěl spustit program napsalo mi to: This game cannot be started.

The data is corrupted.

Prosím poraďte. Mám psp jen chvíli a pořádně se v tom ještě nevyznám. Předem děkuji za odpoveď. DORLOG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přečti si topic pro začátečníky: http://console-forum.net/tema/53990-psp-pro-zacatecniky-aktualizace-8-1-2010

Updatni na fw 6.20 - NE VYŠŠÍ!

nahoď HBL: http://console-forum.net/tema/97189-half-byte-loader-hbl

a přes hru patapon2 to snad spustíš

a ten data corrupted - to znamená že nemáš flash

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Vím čím to je, to mi taky dělalo, musíš u názvů těch souborů odmazat diakritiku (háčky a čárky) takže třeba to musíš přejmenovat z Pán Prstenů Dvě Věže na Pan Prstenu Dve Veze. Pak by to mělo fungovat, prostě ten program nechce tyhle soubory s diakritikou "sežrat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Nazdar nech sa snažím ako sa snažím tak mi to stále nejde stiahnem bookr nastavím písmo ale keď otvorím textoví súbor zobrazí mi len bielu stranu a žiadny text skúšal som aj ine fonty a text bez diakritiki ale stale nič

e: keď som súbor zväčšil na 4kB tak to zrazu ide :-) ale 1kB mi to nechcelo zobraziť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu