Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Navod na Bookr - cteni knih na PSP - new bookr v8.0


MaRa

Recommended Posts

bookr_logo1.gif

Nakonec jsem se rozhodl napsat navod na Bookr, jelikoz nikde jsem to nevidel a treba to i nekomu usnadni praci :D ....

Bookr = Book Reader ( program na cteni knih v PSP )

Obrazky z Bookra ( by fixlik)

940747baed2dbc487.jpg

940747baecfc9797c.jpg

1. :arrow: Stahnete si Bookr

http://www.edisk.cz/stahni/66596/bookr.rar_1.44MB.html

2. :arrow: Rozbalte archiv a slozku bookr nakopirujte do ms0: PSP\GAME

3. :arrow: Ted uz spustte v PSP Bookra a zvolte Options/Plain text - Font file pak krizek a v FONTS si najdete soubor CE19012T.TTF , ten jenom potvrdte krizkem a mate v Bookru cesky font s hacky a carky

4. :arrow: Soubory ve formatu .txt nebo .pdf kopirujte do slozky ms0: PSP\GAME\bookr\books\vas soubor.txt (.pdf)

7. :arrow: Tot vse a ne ze to nekomu nepujde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hm nechapu proc se delaji navody na tak jednoduchy programky ... co je na tom proboha tezkyho ? zachvilu tady bdue navod jak zformatovat memory stick ...

napsal jsem to protoze jsem nekolikrat narazil na prispevek jak to nekomu nejde, vim ze je to lehky, ale kdyz nekdo zacina tak si myslim ze to snad pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U pdf ale nezměním barvu fontu a pozadí, použitý font a ani jeho velikost (pouze velikost stránky - a když je stránka větší, musím scrollovat). Navíc je soubor větší. Můžeš mi říct, proč je pdf lepší? (Samozřejmě pro pro obyčejný text, pokud nepotřebuješ mít nějaké formátování, grafiku a obrázky.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucoval bych si knihy ukladat do .pdf! Je to lepsi nez blbej .txt

Navic pokud mas knihy ode mne (taky v blbem txt), tak je muzes mit s chybami. V blbem txt je snadno opravis a nekomu dalsimu muzes pomoci, ovsem pdf je konecny format a s textem neudelas nic - resp. taky to jde, ale mnohem hur;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu