Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ústí nad Labem


zeNík

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 565
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kdyz uz tak jedine usti :D

Jojo to je slovo chlapa co si chce zaparit u ZEML BABY :-D tak ale tenhle tejden ja nebudu moct :( ale vy uz by ste neco mohli podnitkout at se do toho dostanete :D a pak vas vyklepu v necem :D tak to nejak naplanovat na tenhle tejden at uz jako fakt a pristi se pridam (teda mozna to uz bych moch odmaturovat tak nwm jestli nebudu nahodou nekde v lihu :D:D:D:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
simte vubec nevis :D... jinak zeNíku delej uz neco... uz to zarid (myslim tim sraz) ja uz to nechcu organizovat :D

Vidite....teplica a rika ze usti 4 ever :D tak ja newim ja uz mam po maturite ale mam psp v ***** :( posral se mi analog furt jede dolu tak na to uz nejak seru nebo bych to musel rozmlatit:D tak ze bych prisel jenom tak spis na pokec ale tak jako fakt at uz se neco deje..omlouva se jeste tenhle vikend pac je lazenska a dalsi mozna pojedu ja osobne do prahy ale to mi nerikejte ze si nikdo uz nechce zaparit minule nas chodilo uplne milion vsichni chteli srazy furt a tedkon uz nic jo?jak ste na tom vsichni?lukane?anubusy?vacice?a proste dalsi (nechci na nikoho zapomenout vim o vas vsech ale tedkon kdyz pisu tak si nemuz vzpomenout na nicky :D:D pardon:D:D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zvladnes sam...pokud umis pripojit psp k pc a cist...to staci :D

tady to mas to zvaldnes sam...

CTI TO AZ DOLU PRECTI SI TO CELI CO SME NAPSAL A PAK TO ZKOUSJE POKUD SE BOJIS O PSP ZE S TIM NECO UDELAS TAK SE MUZEM DOMLUVIT SEM Z USTI....Ale mel bys to zvladnout kdzytak muzu pomoct pres icq...(221576882)

A)

1.) http://console-forum.net/showthread.php?t=55173

2.) http://console-forum.net/showthread.php?t=55173

ale pokud mas psp s neflashnutelnou deskou Ta-088v3 a nebo psp 3000 tak se ti brickne psp pokud to mas tak udelej toto vse ti pude stejne ktrome pluginu(ty bych radsi nezkousel)

B)

1.) http://console-forum.net/showthread.php?t=55173

2.) http://console-forum.net/showthread.php?t=56830

Preji hodne stesti pokud nevis jakou mas na psp desku tak si nainstaluj ten Chickhen(1. bod) a

dej si tam program PSPident a zjistis to tam

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008050012

kdyztak tu shrnuti:

pokud nemas FW 5.03 das si ho tam(pokud mas 5.50 mas smulu a mas psp s ta088-v3 nebo psp 3K)

pokud nemas:

pak si tam das chickhen(1. bod) je dcl obcas tezky ho spustit pomuze dat default nastaveni

a spustit ho pockej nez se nacte miniaturni ikona(v obrazkach ve foto bdue slozka takova krychle a pockej dokud se v ni neobjevi vajicko)

pak na ni klikni sjed uplne dllou a cekej pokud display problikne zelene tak to mas pokud ne psp zamrzne musis to zkouset

POUZE PRO PSP 2000:

az bdues mit ten chickhen das si tam CFW loader(pujdou ti hry stazene z netu-pouze psp 2000) a podle navodu to udelas( B2. bod)

POKUD TO BUDES DELAT NA PSP 3000 Brcikenes si ho(nepude ti)

tak sand to zvladnes...ale mel by jsi...kdyztak jsem s ustí ;) ale mel by jsi to zvladnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky z Ústeckého kraje (přímo z Ústí), ale PSP teprve sháním. Bohužel budu muset platit řidičák a tak na psp nezbývá tolik peněz. Naštěstí psp z druhé ruky nestojí tolik, jako dříve (pamatuji si ještě na základce, že si ho kamarád koupil za 9 tisíc s jednou hrou za litra)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Nazdar ksichti :dozey: ... :D

Tak jak zijete a co psp jeste mate ?

Dal bych sraz v Ustí nekdy o vikendu a zaparil dal par pivecek :love: atd ...

Tobe taky hoj dalsi ksichte:D:D

zijeme docela dobre teda aspon ja newim jak ostatni:D psp mam ale to bohuzel nezije:( mam neco s gumickou pod analogem a furt ne a ne to opravit

taky bych dal sraz u me teda spis jenom na pokec a na ty pivecka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar lidi taky bydlim kousek od usti tak 35 km...klidne bych zaparil ale potreboval bych helfnout jak na to mam doma wifinu 5ghz ale asi potrebuju ješte ten wifi router co aby mi šel net na psp...muzete treba nejakej doporucit nebo hodit odkaz....a budu moct byt online na psp i treba pred barakem...diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No wifi 5Ghz je sice pěkné, ale záleží na tom, co máš. Pokud máš pouze přijímač, tak ne, psp tu wifinu nechytne. Pokud máš přijímač i vysílač, tak ano, pak to bude v pohodě. Co se týče doporučení routeru, je jich na netu opravdu hodně. Ty potřebuješ jen s wifi (tzn. s anténkou, pokud se v tom vůbec nevyznáš), cenově bude někde okolo 1500... A jestli budeš moct být připojený před barákem, to by záleželo na tom, kde bydlíš. Já bydlím v šestém patře a před barák mi to nedosáhne ani omylem, pokud vím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu