Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

no jestli to pujde přes ten ovladač tak to je bomba.to se bude piratit mnohem vic než na xboxu. 1.je to zadara hack stahnes z netu a hodis do ovladace.

2.nemusis posílat kontoli něakym typkum na flash.

pro mě to bude nutkání jak sviňa ale já si ty hry chci kupovat....od JB si slibuju třeba kompatibilitu PS2 her na všech PS3kách, a všechny ty možný prográmky atd co budou....ale bude pro mě nutkání si neztáhnout hru xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze nainstaluju ten program a dam sdilet slozky a budu tu hru comam stazenou v kompu zdilet z ps3 a tim padem ji budu mit v ps3 je to tak ?

jo ale od tohohle tenhle topic neni...si to nekde najdi...nemusis nic sdilet...ono se bude sdilet automaticky celej disk na PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by chtel, aby si hry cucal z prstu a z nej mu je to i cetlo.

A JB aby byl ze vzduchu.

Takovym lidem, jako je predatorx, fakt ten JB nepreju, tohle uz je vazne nechutny. Kdyz je nekomu blby dat tech par korun za ten HDD, kdyz chce warezit, tak uz vazne neco neni ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu