Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

iPhone PSGroove Port on the Horizon?

http://www.ps3hax.net/2010/09/iphone-psgroove-port-on-the-horizon/

People are eagerly waiting for ports to come in for the PSgroove so they don’t have to purchase a USB board. MuscleNerd, a respected iPhone hacker, and part of the iPhone Dev team has posted on his twitter that a iPhone port for PSgroove is in the works and is very close to being completed:iphone-ps3-538x322.jpg

To quote:

The nerdy video at http://is.gd/eW1RP means an Apple-mediated JB of PS3 (via psgroove) is close. (Sony please sue Apple!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda,že po JB,aby mi nezabanovali PS3 nebudu moct mít přístup na PSN a hrát hry po netu ?

Pravděpodobně časem jo protože se to dá poznat že hraješ přez BU Manager, zatim to tak ale nejde už to tu bylo řešený, na hraní zálohovaných her si založ nějakej account kterej k PSN nepřihlásíš a budeš redy....

=>čili zatim se zálohovaný hry přez net dají hrát, otázkou je jak dlouho t bude než sony možná začne a nebo třebat aky nezačne rozdávat banány

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni problem, aby se BU Manager tvaril jako jina hra - a uz tu jeden takovy taky je ;-) Pak Sony nemuze poznat, zda hrajete danou hru, anebo zda mate spusteny BU a banovat "na blind" preci nemuze ;-) Kazdopadne se zatim Sony v tomhle ohledu moc neprojevuje, takze to vubec neni jiste a samozrejme take doporucuji radeji na PSN vubec nelezt, pokud chces jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je mrda, už aj pře kalkulačku se bude dát hacknout ps3....ironie osidu by byla, kdyby ta kalkulacka byla od sony ;o)))

no, že bude ps3 takhle hacknutelna vsím co je po ruce jsem nepocital...a asik nejsem sam...

pecka je, ze tolik let to neslo a ted se akorat zjistuje jak to je jednoduchy. teda diyk uniku dat ze sony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chci se zeptat muzu dostat nejakej postih nebo na me muzou prijit kdyz budu chtit hrat jen PS2 hry?(PS3 budou origos-i PS2 vlastne :D) jde mi o to ze bych chtel hrat i PS2 hry :)

hádám, že online hrát nepůjdou, takže by to nemělo vadit.

To se zeptám - PS2 hry budou fungovat na disku, nebo jen přetažené na HDD? (BTW. ohledně PS2 sem lama)

Jo to jestli to pujde z disku by me taky zajimalo :)

btw online je hrat nechci...ale treba GT a Mercenaries 1 MGS 2 a 3 atd :)....to bych si strasne rad zahral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, jen sem se chtěl zeptat, proč jsou všude na netu linky na PS3 hry, když to ještě nejde hrát.:) díky

Ano, jde to :)

hádám, že online hrát nepůjdou, takže by to nemělo vadit.

To se zeptám - PS2 hry budou fungovat na disku, nebo jen přetažené na HDD? (BTW. ohledně PS2 sem lama)

Nevidím jedinej důvod, proč by to nešlo. Snad to v tom emulátoru bude ;)

Cau chci se zeptat muzu dostat nejakej postih nebo na me muzou prijit kdyz budu chtit hrat jen PS2 hry?(PS3 budou origos-i PS2 vlastne :D) jde mi o to ze bych chtel hrat i PS2 hry :)

Jo to jestli to pujde z disku by me taky zajimalo :)

btw online je hrat nechci...ale treba GT a Mercenaries 1 MGS 2 a 3 atd :)....to bych si strasne rad zahral.

No jelikož je JB a jakákoliv modifikace konzole zakázaná, tak už jen vlastněním JB porušuješ podmínky smlouvy se Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a jak je to s tim updatem?vymysli se na nej neco?protoze me ted dojde BF:BC2 a to se hrat online proste musi

No snad jo, zatím jsou metody jak ho obejít a jít na PSN aj s 3.41, já osobně čekám jak se PS3 scéna vyvine do konce měsíce a pak se uvidí. Taky jdu na VŠ tak jestli bude čas hrát :)

Tak hry už se objevujou aj ty co by mě zajímaly (Folklore, Valkyria Chronicles, Nier).

Snad bude dost konzolí se starým FW v případě ze JB nepůjde na 3.42 (PSN kdyžtak oželím). Taky mám obavu aby nový hry nebyly tvůrci uměle nafukovány tvůrci na 50 kousků ať se to pirátům stahuje.

Jinak sleduj ps3hax.net pro nový zprávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako Snakeee. Pročetl jsem to tu všecko a vůbec to nechápu.

Ten flash disk, který se prodává za cca 2500kč mi připadá jako naprostá hloupost. Nemyslím tím, že by to nefungovalo to asi jo, ale proč to proboha prodávaj na flashdisku? Stačí když si to koupí jeden člověk, hodí to na rapidshare a stáhne si to několik set tisíc lidí zdarma a dá si to na svůj flash disk. Nebo je ten jejich flash disk nějak výjmečný, že by to na jiném nešlo?

Tahle otázka je tu asi Xkrát, ale nevíte někdo kdy si to budu moci aplikovat i já? Když už ten ,,hack" existuje, tak proč už není někde na webu ke stažení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém jako Snakeee. Pročetl jsem to tu všecko a vůbec to nechápu.

Ten flash disk, který se prodává za cca 2500kč mi připadá jako naprostá hloupost. Nemyslím tím, že by to nefungovalo to asi jo, ale proč to proboha prodávaj na flashdisku? Stačí když si to koupí jeden člověk, hodí to na rapidshare a stáhne si to několik set tisíc lidí zdarma a dá si to na svůj flash disk. Nebo je ten jejich flash disk nějak výjmečný, že by to na jiném nešlo?

Tahle otázka je tu asi Xkrát, ale nevíte někdo kdy si to budu moci aplikovat i já? Když už ten ,,hack" existuje, tak proč už není někde na webu ke stažení?

Tady asi nekdo necte. Napisu to jednoduse aby to kazdy pochopil. To neni flashka. Jen to tak vypada. Je v tom specialni cip, na kterem je nahrany specialni kod, ktery umozni JAILBREAK. Ten cip co je v te flashce obsahuje i spoustu jinych zarizeni, na ktere ted delaji software (ruzne telefony, kalkulacka atd.). Cti a potom pis. Uz se to tu resilo asi 100x.

Zde mas odkaz, kde je aktualne napsane pres co vsechno to uz jde:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu