Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Mně by zajímalo do jaké doby by to asi přišlo...

Já bych to když tak bral a také bych od tebe nechtěl žádnou záruku mně stačí když mi prostě pojedou zálohy her na interním HDD.

EDIT: a nedá se ten čip koupit na českém trhu? Protože by to přišlo mnohem dříve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba mam moznost programatoru, takze by stacil jeden funkcni kousek a pokud by vysel update, tak bych tam pres programator poslal novy HEX dump a bylo by. A pokud by nekdo ten programator nemel a chtel by nekdo aktualizace tak prece 500 za aktualizace neni moc a porad to cely vyjde levneji. Ale s tim PSP a iPhone me taky dostavaji. Tedka resim kde co nejlevneji sehnat ten chip 18f2550 a udelat si to sam.

Jinak tenti chip se da koupit v CR stoji necelych 190 Kc ale kde je postovny

Tady je maji

http://www.tme.eu/cz/katalog/artykuly.phtml?search=18f2550&idp=1#search%3D18f2550

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba mam moznost programatoru, takze by stacil jeden funkcni kousek a pokud by vysel update, tak bych tam pres programator poslal novy HEX dump a bylo by. A pokud by nekdo ten programator nemel a chtel by nekdo aktualizace tak prece 500 za aktualizace neni moc a porad to cely vyjde levneji. Ale s tim PSP a iPhone me taky dostavaji. Tedka resim kde co nejlevneji sehnat ten chip 18f2550 a udelat si to sam.

Jinak tenti chip se da koupit v CR stoji necelych 190 Kc ale kde je postovny

Tady je maji

http://www.tme.eu/cz/katalog/artykuly.phtml?search=18f2550&idp=1#search%3D18f2550

Počkej. K když mi pošlou přímo tohle http://www.tme.eu/katalog_pics/d/5/5/d55dc2cfb0bc37fa6058ac801841ea5f/pic18f2550-i_so.jpg tak mi to asi bude k ničemu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KapaCZ:

Tenhle by mel byt ok http://aukro.cz/item1216879471_univerzalni_pic_multi_programator.html

- ma univerzalni ZIF patici, diky ktere s tim naprogramujes opravdu prakticky jakykoliv PIC - tudiz ma vyuziti i do budoucna. Ta ZIF patice umoznuje dobre zachyceni cipu

- ma seriovy port, tzn. bude kompatibilni s WinPICem a vetsinou programu - narozdil od USB programatoru, kde je podpora obecne podstatne horsi.

Je jedno, jakej kondik vezmes, lisi se jen vyrobcem, velikosti a kvalitou.. Stacit ti bude ale jakykoliv - dulezite je, aby mel danou kapacitu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi podarilo pustit pres HTC Diamond JB. Mam i stazeny nejaky hry ale mam manager 1.0 a nechce se mi nic načist asi budu muset stahnout jinyho managera.

EDIT: Mafie 2 je dobra hra :-D

Jinak pokud by někdo chtěl poradit jak to na HTC Diamond potažmo HTC Pro zprovoznit mohu sesmolit nějaky tut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze bych se zeptal na postup....

Udelam Jailbraik pomoci nejakeho zarizeni (Android, N900,Chip, postupem casu PSP, iPhone atd), potom v menu PS3 se mi ukaze install pkg, nainstaluju backup manager (tedka az vyjde verze 1.1 tak tuto verzi) a potom vlezu do tohoto backum manageru najdu hru a hraju...

Pokud vyjde nova verze backup manageru, tak nejak odinstaluju tu starou verzi a valim na nove verzi..

Je to tak nebo se pletu a je to uplne jinak.. Diky za vysvetleni, prece jenom by bylo dobre tohle nekam dat, jsou to takove ucelene informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Backup manager funguje fajn mam tu krytou verzi co se hlasi jako call of duty. Vcera sem hral Mafii 2 a Assasina 2 vše naprosto v poho. Musi byt teda do PS3 vlozen nejaky originalni disk jinak to nefunguje. Uz se tesim na dalsi verzi kde bude podpora ntfs cimz se otevre takrka vse.

JB spoustim pres Android nainstalovan na HTC diamond verzi androidu mam 2.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je blbe, to uz asi vazne updatuju pac mi dneska prijde BF:BC2

No byt tebou tak bych pockal , protoze SONY podle vseho dost narychlo splacala ten novej update a hodne lidi co si updatovalo na nejnovejsi verzi tak hlasi spoustu problemu , nejde zvuk u nekterych her , padani her , znatelne spomaleni systemu a mnoho dalsich vice infa http://www.ps3hax.net/2010/09/ps3-firmware-3-42-issues/ a tady plati opet stare zname pravidlo --nakonec to odserou hlavne poctivi uzivatele :D :D :D :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Backup manager funguje fajn mam tu krytou verzi co se hlasi jako call of duty. Vcera sem hral Mafii 2 a Assasina 2 vše naprosto v poho. Musi byt teda do PS3 vlozen nejaky originalni disk jinak to nefunguje. Uz se tesim na dalsi verzi kde bude podpora ntfs cimz se otevre takrka vse.

JB spoustim pres Android nainstalovan na HTC diamond verzi androidu mam 2.2

Zkoušel jste někdo i jiný telefon s Androidem? Uvažuji že bych si koupil nový telefon a toto by bylo pro mě asi rozhodující faktor :)

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu