Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Hoj, tak jsem si nechal u brachy zhotovit desku podle

pshax.cz/?p=292

ale mam problem.

Tohel mi napsal :" Zapakovaný soubor obsahuje pouze zdrojový kód v jazyce C, který se musí ještě v prostředí zkompilovat, aby se vytvořil HEX (případně BIN).", "při programování toho procesoru se v programátoru nastavuje mnoho parametrů, jak ten procesor má fungovat. Chtělo by to taky tyto informace někde získat"

Mohl by me nekdo prosim pomoci s tema dvouma otazkama ???? Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jste někdo i jiný telefon s Androidem? Uvažuji že bych si koupil nový telefon a toto by bylo pro mě asi rozhodující faktor :)

dík

Tady si můžeš zjistit který telefony fungujou: http://psfreedom.com/wiki/Device_compatibility_list Ja mam diamanta nejakej ten patek a furt slusnej foun ale jde to i na novejsich typech 100% mozna bych sel bejt tebou rovnou do nejakyho Android founu protoze odpadne instalovani Androidu a slozitejsiho nastavovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj, tak jsem si nechal u brachy zhotovit desku podle

pshax.cz/?p=292

ale mam problem.

Tohel mi napsal :" Zapakovaný soubor obsahuje pouze zdrojový kód v jazyce C, který se musí ještě v prostředí zkompilovat, aby se vytvořil HEX (případně BIN).", "při programování toho procesoru se v programátoru nastavuje mnoho parametrů, jak ten procesor má fungovat. Chtělo by to taky tyto informace někde získat"

Mohl by me nekdo prosim pomoci s tema dvouma otazkama ???? Diky moc

Ach jo. Koukam, ze by se mely davat ridicaky i na programator.

Zkousel tvuj bratr alespon mrknout do hlavickoveho souboru main.h, kde jsou ty parametry pojistek napsane? :roll:

#device adc=8

#FUSES NOWDT //No Watch Dog Timer

#FUSES WDT128 //Watch Dog Timer uses 1:128 Postscale

#FUSES HSPLL //High Speed Crystal/Resonator with PLL enabled

#FUSES NOPROTECT //Code not protected from reading

#FUSES NOBROWNOUT //No brownout reset

#FUSES BORV20 //Brownout reset at 2.0V

#FUSES NOPUT //No Power Up Timer

#FUSES NOCPD //No EE protection

#FUSES STVREN //Stack full/underflow will cause reset

#FUSES NODEBUG //No Debug mode for ICD

#FUSES NOLVP //No low voltage prgming, B3(PIC16) or B5(PIC18) used for I/O

#FUSES NOWRT //Program memory not write protected

#FUSES NOWRTD //Data EEPROM not write protected

#FUSES NOIESO //Internal External Switch Over mode disabled

#FUSES NOFCMEN //Fail-safe clock monitor disabled

#FUSES NOPBADEN //PORTB pins are configured as digital I/O on RESET

#FUSES NOWRTC //configuration not registers write protected

#FUSES NOWRTB //Boot block not write protected

#FUSES NOEBTR //Memory not protected from table reads

#FUSES NOEBTRB //Boot block not protected from table reads

#FUSES NOCPB //No Boot Block code protection

#FUSES NOMCLR //Master Clear pin disabled

#FUSES NOLPT1OSC //Timer1 configured for higher power operation

#FUSES NOXINST //Extended set extension and Indexed Addressing mode disabled (Legacy mode)

#FUSES PLL5 //Divide By 5(20MHz oscillator input)

#FUSES CPUDIV1 //No System Clock Postscaler

#FUSES USBDIV //USB clock source comes from PLL divide by 2

#FUSES VREGEN //USB voltage regulator enabled

#use delay(clock=48000000)

#use rs232(baud=57600,parity=N,xmit=PIN_C6,rcv=PIN_C7,bits=8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Koukam, ze by se mely davat ridicaky i na programator.

Zkousel tvuj bratr alespon mrknout do hlavickoveho souboru main.h, kde jsou ty parametry pojistek napsane? :roll:

A jeste se zeptam... co se tyce ohledne toho HEX kodu ???? myslim tim uz zkompilovanyho.. DIky za tvuj cas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

loadfiles taky nepoužívám za tu cenu ...! Torrenty jsou také naprd. Na console-power jsou na RS jen iso, ty nefungujou pomocí JB a nebo na loadfiles, který fungujou (stejný uploader jako tu). Rychlost je opravdu závratná, ale když mi net nestahuje ani mb/s, tak pro mne nemá cenu platit za tak rychlý server více, když mi to stejně tak nepojede!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze misto toho kusu HW o kterem se vsude mluvi staci pouzit telefon? Na internetu je milion navodu jak na to, ale nevim jakej bude vysledek :D V tom info topicu se o portech a jak to vlastne funguje v podstate clovek nic nedozvi :) Mozna by bylo dobry, kdyby ti co uz to zkusily, napsali nejaky jejich navod /nebo link na na nej a pridali k tomu sve zkusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze misto toho kusu HW o kterem se vsude mluvi staci pouzit telefon? Na internetu je milion navodu jak na to, ale nevim jakej bude vysledek :D V tom info topicu se o portech a jak to vlastne funguje v podstate clovek nic nedozvi :) Mozna by bylo dobry, kdyby ti co uz to zkusily, napsali nejaky jejich navod /nebo link na na nej a pridali k tomu sve zkusenosti.

Sleduj http://pshax.cz - tam se presne takove info dozvis :-) A pokud ne ted, tak casem urcite :)

Muze mi tedy nekdo nahodit ten HEX soubor ve formatu BIN a nebo proste uz pripraveny pro programatora ???Diky

Vzdyt jsi psal, ze uz ten Ceckovej kod zkompiloval a ze uz ma i HEX, jen nevi pojistky - ty jsem ti rekl, tak kde je problem? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu