Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Kakaroto na niečom pracuje už dlhší čas a pochybujem, že niekto iný o tom vie viac než on. Takže celá táto informácia je iba blud. Tipoval som( a nie len ja), že podobné posty sa tu budú rojiť ako huby po daždi a že nové CFW by mohlo prísť koncom februára alebo marca. Tak ako povedal Tiger treba sledovať všetky dôležité portály zamerané na ps3. Pokiaľ sa informácia nepotvrdí na týchto fórach je zbytočné sa tým zaoberať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...

projíždim ale nemůžu najít na foru žádnou zmínku o 4kových JB, po netu se válí 4.25 verze atd..

1) lze tento cfw nahrát do všech ps3 ? či je třeba pořizovat podle jistých specifikací ?

2) doteď mi neni jasný zdali lze hrát iso hry, nebo je třeba vypalovat ?

dík moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim mam Samsung PS43E490B1WXBT 43" Tv a koupil sem si ps3 jako blu ray prehravač,mam original 3d blu ray film a v menu filmu mi to nechce prepnout do 3d zobrazeni,i kdyz mam na Tv zaplee 3d.a hdmi 3d kabel mam,už nevim jak to rozjed,a v TV sem skousel prepinat 3d zobrazeni a furt nic dik za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak už mam uspěšně naflashovano, aktuálně hraju originálku gow3, jeden z důvodů proč sem si psko pořídil, ale zajímá mě, jak má na jaře vyjít novej GOW, či kdybych chtěl hrát nějakou novou originálku, tak bez novýho fw si ji počítám nezahraju ? :( páč ikdyž to je origo, tak mi před spuštěním bude nutit novej fw ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas hosi... Mam jeden velky technicky problem s mojou PS3 120Gb... Pozeram film alebo hram hru a zrazu po 20 min mi cele PS3 vypne... nesvieti ani cervene svetlo... Vytiahnem kabel a znova do dam do konzoly a potom naskoci... Zase ide iba 20 az 30min a znova to iste... a takto to ide dookola... mozete mi niekto pomoct? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zdravim...potrebuju poradit, hral jsem hru a mel jsem kolem 98 procent dohrano...druhy den jsem dal aktualizaci soft (tak jak to vzdycky po nejake dobe kdyz zapnete konzoli vyskoci) a najednou jsem mel u te hry co jsem mel 98 procent jen 50...mam tam ted navic nejaky trofeje ktere jsem vubec nechtel...nevite co s tim...?diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy se mi to nestalo a to uz jsem daval hodne aktualizaci...!ja myslim ze to jsou trofeje kdyz si treba koupis special edition hru tak k tomu mas ze PS Store vic veci tak neco takovyho?!nevim jsou u tech trofeji + to me sere chybela mi jedna trofej a mel jsem platinu a ted :( jsou to spis multiplayer trofeje!co je DLC?neda se to nejak vratit???problem je ze se mi to udelalo u vic her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mohli byste mi prosím někdo říct jméno toho programu jak vám zjistí na který nejnižší fw můžete udělat downgrade?? popřípadě hodit i odkaz prosím. Už sem to tu někde vyděl, ale za boha to nemůžu znovu najít :cry:

"MinVerChk"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu