Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

  • Moderators

Ani tento početný fanclub přivrženců uvedených lolstránek nezavdává k tomu propadnout bezmezné víře. Lidi, kterým se po geohotovi a graf_chokolovi podařilo v oblasti vývoje CFW pro PS3 posunout někam dál, by se dali spočítat na prstech jedné ruky a ti svoje každodenní úsilí prezentují na stálých, ověřených místech, která jsou této problematice věnována a sleduje je tam denně statisísce uživatelů.

Doporučuji vyhledat tyto zdroje a spoléhat se na ně a ne na nějaké fakestránky a shitvidea na YT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřebuji radu.Mám CFW 3.55 a stáhnul jsem hru F1 2012 , nakopírovqal do ps3 přes FTP do hdd_0/GamES ,ale v Rogero manageru se mi neobjeví, co dělám špatně? a byly u toho ještě nějaký patche (Eboot patch a VIP.Pass) ,co s tím? díky za radu,dlouho jsem se tomu nevěnoval a nějak pozapomněl....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,potřebuji radu.Mám CFW 3.55 a stáhnul jsem hru F1 2012 , nakopírovqal do ps3 přes FTP do hdd_0/GamES ,ale v Rogero manageru se mi neobjeví, co dělám špatně? a byly u toho ještě nějaký patche (Eboot patch a VIP.Pass) ,co s tím? díky za radu,dlouho jsem se tomu nevěnoval a nějak pozapomněl....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám otázku ohledně JB. Mám ps3 fat s FW 3.60 tak jestli je nějaká možnost to nějak jailbreakovat. Díky za odpověd jinak se omlouvám za dotaz ale nepříjde mi to tady moc přehledný a informace o tom, že potřebuju 3.55 sem tady našel 2 roky starý takže díky všem za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

to samý je Cobra ODE(google ti najde víc info), problem je že např ten 3k3y potřebuje dostat z konzole klíč pro mechaniku => potřebuješ CFW 3.55 který jak asi víš neni na cech-3xxx, Cobra ODE by měl fungovat i bez toho nebo nějakým způsobem dostane klíž z konzole i bez CFW... zatim nemá cenu se ptát protože 3k3y ani Cobra nezačli posílat, takže to ještě nikdo ani nemá doma aby mohl něco říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu