Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Ahoj nenasel jsem toto téma a nebo ne odpověď kterou jsem chtěl slyšet tak se ptám mám regoero 4.50 + stealth a chci si zahrát battlefield 4 multiplayer je to možné ? Při zapnutí hry mi chce něco aktualizovat mohu tuto aktualizaci povolit ( 1.50 ) nebo dojde k brick ? děkuji za odpovědi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, potřeboval bych využít Vašich zkušeností.

Mám ROGERO 4.5 a udělal jsem si v Multimanu Back-up NHL 14. Když to však chci pustit z té zálohy z disku, při tom přepínání mezi Multimanam a úvodním meny mi to vždycky zmrzne tak, že pomůže jen tvrdý restart. Na obrazovce se objeví akorát takové příčné přerušované pruhy.

GTA V jsem přitom zálohoval a spustil z disku bez potíží - tím samým postupem. Takže hypoteticky by chyba nemusela být ve mně. :-)

Nemáte prosím ánung, čím by to mohlo být?

Velice děkuji,

Honza

-----------------------------

Vyřešeno. Stačilo z nastavení vyhodit BD Mirror a Direct Boot a jede...

Upraveno uživatelem rak038
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč když ve hře Moto GP 2013 pustík multiplayer a chci se připojit do online hraní tak mi to napíše: "Connection to PlayStation Network has been lost. You are being returned to the main menu". Nevíte někdo co s tím ?? Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Stačilo by tému automaticky zamknúť ak sa dlhšiu dobu neoprášilo vlákno, ale to nechám na adminoch..no ale na margo dinoco....: jedna podstatná rada, kto nevyužil dobu ps3 kedy sa prechádzalo ofw 3.5. a vyššie, tak každé laborovanie s konzolami novšieho data je k ničomu. Jednoducho všetky úpravy cfw pochádzajú z úpravy staršej 3.50. Doporučujem túto tému dať k ľadu, rozšíriť FAQ (taký hlavný výcuc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Zdravim mam Prvni PS3 Fat 60Gb CECHC04-PAL, bohuzel nejnovejsi FW 4.81 muzu PS3 Hacknout nebo musim prvne Downgradovat na nizsi FW? Na teto konzoli jedou plnohodnotne PS2 a PS1 hry, vcetne savu her! Dokonce nacita lepe jak PS1 nebo 2. Po hacknuti pojedou nadale originalni hry PS1,2,3???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Cavko. Mám Ps3 Chipnutu. Má  soft pod 3.55.  Čo sa stane ak sa náhodou nechcené upgrade? Chalanov mi vravel ze sa zničí chip. Čo potom skonzolou. Vyhodiť? ;-))

Cavko. Mám Ps3 750Gb Chipnutu. Má soft pod 3.55. Čo sa stane ak sa náhodou Nechcene upgraduje? Chalanko mi vravel ze sa zničí chip. A môžem konzolu vuhodit? Čo potom skonzolou.?  

som zelená u konzol a kúpil som Chipnutu softwarovo Ps3 so fw pod 3.55 a stále to chce upgradnut existuje niečo ako tomu zamedziť?  Ozaj ktoré tlačítko na joystick u sa označuje ako back, totižto neviem a mam ho stláčať pri zapínanie konzoli aby sa neupgradla dik. Lexx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Čau chci se zeptat mam ps3 a v něm celkem dost her z playstoru. je od kámoše byl tam i jeho účet na playstore jenže nějak zmizelo jeho heslo. Tak sem si založil svůj účet hry tam furt sou jen nejdou už zapnout že jo. Chci se zeptat da se s tím něco dělat aby mi zas hry šly nebo je budu muset znovu koupit? Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu