Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Majitele dsi, neupdatujte vas fw!!!


penthaler

Recommended Posts

Dnesnim dnem pocinaje se do obehu dostal novy FW pro DSi a to 1.4.1, ktery OPET blokuje (temer) vsechny flashkarty.

Nefunguji na nem:

- M3i Zero

- iPlayer

Fixnute:

* Acekard 2i -> fix stazeni

* DSTTi -> fix stazeni

* Supercard DSTwo -> fix stazeni

Ale kupodivu funguji nasledujici:

- EZ-Flash Vi

- iSmart DS

- Hyper R4i

(informace z gbatemp, jak o blokovani, tak i seznam s (ne)podporovanymi kartami)

Doplneny odkazy s fix soubory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

R4i ... na 1.4.1 http://www.r4i-sdhc.com/downloade.asp

ide to niekomu ? mne nie ! myslel som,že je karta zlá ,ale nie !

dajte info či ide...

THX

Písal som na podporu,že mi to nefunguje . Dostal som odpoveď ,že stare karty V1.4 to zatiaľ nepodporuju,že mám byť trpezlivý....

je to aj spomenuté na stránke... je to trošku divne,že je tam aj foto mojej karty a ta je podporovaná ,ale aj napriek tomu to nejde...

1. From 23 Sep 2010, products labeled “V1.4.1” support NDSI V1.4.1 hardware upgrade, please download V1.26B kernel.

2. Products labeled “V1.4” do not support NDSI V1.4.1 hardware upgrade temporarily, please do not upgrade your NDSI to V1.4.1 version. We are solving this issue.We feel terribly sorry for any inconvenience it may cause.

Takže len čakať a čakať .... a teraz to tak potrebujem .... :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Pozor, achtung, uwaga!!!

Máme tu další update FW pro DSi na verzi 1.4.2!

Takže předběžná opatrnost a vyčkávání, jak se k tomu postaví jednotlivé flashkarty :)

via http://www.ds-scene.net/?s=viewtopic&nid=10886

R4iDSN už má update, fungují CycloDS iEvolution, Action Replay DSi a SudokuHax

Nějak se tím má propojit DSi Ware a 3DS Ware (?), ale pravděpodobně dojde i na blokování flashkaret.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedka pred vydanim kvetnoveho updatu na 3DS?. Myslim ze je zcela zrejme, ze nintendo si chce overit tu blokaci a jak si s ni vyvojari flashkaret poradi. Je tedy dost jiste, ze to same ceka i 3DS ke konci kvetna. (nicmene je stejne vsechno otazka par hodin a dni, nez to zase vsechno bude znova funkcni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím. Může mi dát někdo "FUNKČNÍ" fix na R4i, případně na DSTT? Mám R4i a na ní FW DSTT, ale omylem jsem to updatoval na Verzi 1.4.3E a už se toho nemůžu zbavit. Žádný ty fixy tady nejdou stáhnout. Poradí mi někdo jak to zase rozjet???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karlospajdos1 smola...ziadna karta zatial nema fix na 1.4.3E jedine jednu som videl a to: http://www.r4itt.net/ lenze to je shit...neviem mas zrovna tu...tych R4i je vela..pozri na nej web stranku a hod to sem co to je zac...

dalsia vec...najskor sa updatuje karta az potom dsi...takze ak mas uz v dsi najnovsi fw tak tu kartu na tom nefixnes..potrebujes niekoho kto ma ds lite alebo dsi co este neupdatoval na novy fw..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

VAROVANI VSEM DSI uzivatelum. Je tu dalsi update FW na 1.4.4! Neupdatujte FW dokud nebude jiste, ze na nem flashkarty pobezi!!!

Na zacatek:

NEFUNGUJE:

R4I GOLD 3DS (r4ids.cn)

R4I GOLD PLUS (r4ids.com)

R4I SDHC 3DS (r4i-sdhc.com)

R4I SDHC V1.4.3 (r4i-sdhc.com)

R4ITT black/purple (r4itt.net)

R4I-GOLD 3DS (r4i-gold.com)

R4ISDHC V2.20t (r4sdhc.com)

TTi (ndstt.net)

Acekard 2i (acekard.com)

DSTWO (supercard.sc)

DSONEi mini (supercard.sc)

FUNGUJE:

EZ Flash Vi

FIX ale dorazi brzy na vetsinu karet!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Když jsem kupovaa kartu na NDSL, tak mi prodávající kladl na srce, že:

1. se musím podívat na stránky výrobce, jestli už má updejt na moji kartu a že stránka je uvedená na krabičce (mám R4i SDHC White Dual Core)

2. pak můžu updejtovat firmwar ka kartě a až pak

3. updejtovat firmwar v mojí konzoli

Tak se toho držte i vy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu