Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Time Machine ipl.bin - spěchá


W@rn!ng

Otázka

čau, potřeboval bych jestli by mi sem někdo nehodil soubor ipl.bin od Time Machine nebo prostě verzi tohodle souboru která mi na 101% nabootuje slimko s full brickem ..... našel jsem si i program Rains IPL MStool která mi ho má na paměťovku vytvořit, ale jak dělám co dělám na tý paměťovce se prostě nevytvoří ... :( díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nebo mohl by mi sem ňákej zkušenej flasher zkopírnout ty soubory co má na mmsce on?

já ať vytvořim tu mms přes jakejkoliv program tak to prostě nenabootuju, buď se mi pouze do černa rosvítí displej (nějvětší pokrok) nebo po vložení tý paměťovky se psp vypne a nebo na tu kartu vůbec nereaguje, fakt jsem marnej, karta je 2 gb a pandora poškozená není, nemohlo by to být tedy tám špatným IPL??

potřebuju prostě něco ověřenýho pomocí čeho unbricku full brick na slimku ..... opravdu jsem marnej, x hodin ztracených pokusama :( (ten návod od tekka na unbricker&flasher taky nepomáhá, takže to mi pls neraďte) jelikož crdts nejdou tak dám alespoň thx!! HELP PLS!!! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když ti nekdo nakopíruje soubory v mms tak si brickneš psp myslim :-/

blbost

nebo mohl by mi sem ňákej zkušenej flasher zkopírnout ty soubory co má na mmsce on?

já ať vytvořim tu mms přes jakejkoliv program tak to prostě nenabootuju, buď se mi pouze do černa rosvítí displej (nějvětší pokrok) nebo po vložení tý paměťovky se psp vypne a nebo na tu kartu vůbec nereaguje, fakt jsem marnej, karta je 2 gb a pandora poškozená není, nemohlo by to být tedy tám špatným IPL??

potřebuju prostě něco ověřenýho pomocí čeho unbricku full brick na slimku ..... opravdu jsem marnej, x hodin ztracených pokusama :( (ten návod od tekka na unbricker&flasher taky nepomáhá, takže to mi pls neraďte) jelikož crdts nejdou tak dám alespoň thx!! HELP PLS!!! :(

špatně vytvořená MMS, sežeň někoho, kdo má flashlý PSPčko a vytvoř si to na něm podle tekkenova návodu (pokud teda neni chyba v pandoře)

nejlepší by bylo sehnat FATko, nebo Slim s TA-085 a udělat si to celý na něm... (Pandora + MMS)

btw drzis pri bootu PSP Lko (nebo Rko, podle nastaveni programu, ve kterym si MMS delal) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tu mms jsem zkoušel snad v pěti programech a pokaždý to na PSP reagovalo jinak (viz předchozí příspěvek) a program psal ještě že mms úspěšně vytvořena.

ty jsi vlastně ale flasher viď? mohl bys mi sem pls upnout tvoje soubory na mmsce? dal bych ti alespoň thx a třeba by mi to konečně pomohlo ..... jinak L, R, UP jsem držel - bez úspěchu..... no zkoušel jsem všemožný a marně :(

Já bych ty tvoje soubory hodil na paměťovku a třeba by to konečně zabralo .... akorát mi kdyžtak k tomu napiš co při spuštění držet a čim kdyžtak ještě kartu zformátovat .... díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu