Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

No tak s ovladačem, na nejtěžší obtížnost a bez pomocníků to je šílené. Hodně těžké. Hraju první sezónu v kariéře a jezdím za HRT. Délku závodu mám na 30% takže cca 20 kol a je to šílený boj :D Jsem u pátého závodu a moje nejlepší umístění bylo 17.místo. To se mi na tom zatím strašně líbí, že na nejtěžší obtížnost a bez pomocníků je to celkem reálné. Ale hlavně je to strašně motivující a "rewarding" (nevím jaké vhodné české slovo proto použít :D ) když se povede člověku dobře kvalda, nebo se posune v závodě i jen o jedno místo dopředu. Každý takový krůček člověka dost potěší.

Horší je to s nervama, protože stačí malá chybička a je po závodě. :D Fakt závidím lidem, co mají volant

Přesně!!! :D Jel jsem druhý závod 2 kola do konce a udělal jsem maličkou chybičku špatně sem zabrzdil vrazil to jezdce předemnou udělal hodiny, dostal penalizaci a bylo po závodě. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké tratě (nebo konkrétně zatáčky) máte rádi a které třeba nesnášíte?? Mě se strašně dobře jezdí třeba v Šanghaji, Melbourne, Instanbulu, Montrealu nebo Valencii a úplně nesnáším Catalunyu, Monaco a Silverstone. Hlavně ta pomalá šikana z kopce v Catalunyi, která je před koncem tratě je neskutečně nechutná. Ať dělám co dělám, nedokážu ji skoro nikdy projet. Je jedno jak rychle ji projedu, jak do ní najedu, jestli při průjezdu akceleruju nebo ne, prostě skoro pokaždé skončím v hodinách. A to jsem už i zkusil zapnout kontrolu trakce na plno a stejně jsem tu zatáčku nezvládal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš pravdu Monako jsem nacvičoval hodně dlouho a závod se jev v brutálním neutichajícím dešti, vyjížděl jsem na 4 postu a dojel nakonec první:-) Nejtěší a zrádný úsek trati byla zatáčka hned po startu a potom šikana za tunelem pod tím klesáním, tam jsem se hodněkrát zasekl autem o svodidla:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkousel jsem v kariere pri zavode pouzit ten flashback byl sem 47.kole z 49. v Bahrajnu jedu na 16.miste spokojeny jak mi to pekne vyslo ten zavod, ale chyba v najezdu do 2.sektoru jsem nedobrzdil udelal hodiny a vrazil do zdi a byl konec.Mackam teda start a ze si vyzkousim ten flashback a ono nic neslo to vratit nevite proc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, buď si to nedělal tak jak se to má, nebo máš flashbacky vypnuté. Ono totiž na nejtěžší obtížnost se defaultně vypnou. Já hraju na nejtěžší obtížnost, ale ručně jsem si ty flashbacky zapnul, protože bez nich bych asi "sežral" vzteky ovladač někdy přesně v takových situacích jako si napsal ty - dva kola před cílem, malá chybka a celé dlouhé snažení na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně se před dalším závodem mrkni na nastavení obtížnosti, zmáčki "A" a tam se potom dole podívej jestli je máš vypnuté nebo zapnuté, případně kolik jich máš. Mimochodem rychleji se k replayi dá dostat zmáčknutím SELECT. A držet X asi nepomůže jak píšeš, musíš přetočit čas nazpět pomocí LT myslím a pak zmáčknout X.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně se před dalším závodem mrkni na nastavení obtížnosti, zmáčki "A" a tam se potom dole podívej jestli je máš vypnuté nebo zapnuté, případně kolik jich máš. Mimochodem rychleji se k replayi dá dostat zmáčknutím SELECT. A držet X asi nepomůže jak píšeš, musíš přetočit čas nazpět pomocí LT myslím a pak zmáčknout X.

Jo dík určitě to zkusím, protože skončit dvě kola do konce po skoro 2 hodinovém snažení to je i na mě moc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já nevím jak vy , ale já dávám flashback tlačítkem BECK na ovladči a ne pomocí tlačítka START. Zmáčkneš BECK a potom se posouváš zpět v čase pomocíLT a až ti to vyhovuje tak zmáčkeš modré X. Je to sjerný jako u GRID:-)

No jo,máš pravdu, je to BACK a ne SELECT jak jsem psal :D To je moje deformace za ty léta používání PS1 a později PS2 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoooc! :D

Když najedu do boxu, třeba z 3 místa a vyjedu (samozřejmě, že až každý zajede do boxu) třeba 13. Nevíte co v tom pitstopu dělají? Někdy tam zůstanu i 20 sekund a závod je v háji. V nastavení pneumatik sem to nenašel. Nemá někdo nějakou radu? Ostatní jezdci, tam jsou jen pár sekund. :(

Díky všem! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je lepší si nastavit zástavku v boxu sám a nenechávat to defaultně, protože v defaultně nastaveném kole zajíždějí do boxu většinou půlka jezdců a ty prostě čekáš, až ostatní projedou a pak těš teprve vypustí - Doufám, že to do budoucna opraví. Já to řeším tak, že ze začátku jezdím s PRIME pneumatikami a do boxu jezdím tak okolo 10 kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni tady http://www.racedepartment.com/f1-2010-setups/ , je tam nastavení vozu pro některé tratě. Samozřejmě každý má jiný jezdecký styl, někomu vyhovuje spíše přetáčivý monopost, někomu nedotáčivý atd, ale tak obecně to za zkoušku stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mrkni tady http://www.racedepartment.com/f1-2010-setups/ , je tam nastavení vozu pro některé tratě. Saozřejmě každý má jiný jezdecký styl, někomu vyhovuje spíše přetáčivý monopost, někomu nedotáčivý atd, ale tak obecně to za zkoušku stojí.

Prosim ta kde sa v hre nastavuje pre jednotlive zavody auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry jsou vide jako treba http://www.youtube.com/watch?v=Do8Om48ZCbY , srovnani modelu nejen trati ze hry a v realu, z prenosu velkych cen. Myslim, ze se hra dost povedla..a do dalsich rocniku uz budou jen pribyvat perlicky, a odstranovat se vady teto po dlouhe dobe "formulacky" hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu