Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

No tak som to testoval trochu a zistil som ze to co ma najviac hnevalo asi nieje opravene.A to ze ked pridem do boxov tak ma nepusti skorej vok ako nebude volna pitline. Cize z 1 miesta som prisiel a von som isiel ako 15 a von sa dostali skorej aj ti co tam prisli neskor ako ja. Ake mate skusenosti vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co maji problemy se zdrzovanim v boxech doporucim pohrat si s teamovou strategii pred zavodem, staci posunot zastavku v boxech o neco pozdeji nez team doporucuje. Samozrejme jine to bude u 20% a jine u 100% zavodu jel jsem zatim jen ty 20% ale kdyz posunu box o dve kola pozdeji tak ujet se to na pneumatikach dalo a v boxech uz byl klid ;-) Takze se mi takove zdrzovani nestavalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Cafte.

3 x som isiel valenciu a stale v poslednom kole mi dojde palivo. Setril som ako sa dalo. Siel som tak aby som za sebou udrzal Hamiltona a aj tak mi asi 3 zakruty pred cielom doslo palivo. Do ciela som prisiel 1 len vdaka tomu ze som blokoval Hamiltona. Nerozumiem tomu ako je mozne ze jemu palivo nedoslo a mne ano. Ked sa to stalo 1x tak som myslel ze som nesetril lebo som siel ozaj na plno. Ked som isiel 2x tak som sa snazil setrit no ako som vosiel do posledneho kola doslo. tak reku setrim malo. No ale dnes som siel tak ako ostatni a aj tak doslo. Nemali ste niekto tento problem???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dnes som to pozeral a zistil som ze napr. v kvalifikacii, alebo v treningu sa da nastavit kolko paliva, ale pred pretekom je to sede. Takze sa to nastavit neda. A dnes som jazdil silverstone na 50% z preteku, ale palivo som nemal na 26 kol, ale na plnych 52 a to znamenalo, ze aj start bol zly lebo som bol tazky a aj pretek totalne trapenie. Nakoniec som to musel vypnut, lebo som nemal nervy na to, ze oni mozu ist do zakruty pooodstatne rychlejsie lebo su lahsi ako ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Držím palce Milane a by vyšel, jinak to ani zklušet nebudu ten ajch za 60G:-)

Ani nemusíš, já už to vzdávám, ta hra prostě za to nestojí. Sice jsem první 2 závody vyhrál, ale to je vše. Hlavně, že Codemasters ohlásili F1 2011, zatímco 2010 jsou ve vyrovnaných závodech absolutně nehratelné. Jsem ve třetím závodě, už ho opakuji asi po třicáté a stále se mi nepovedlo dát zastávku v boxech pod 30 vteřin, protože mě prostě mechanici z nepochopitelneho duvodu ven nepusti, i když nikde nikdo nejede.

Nepochopitelné warningy, když vůbec trať nekrátím. Když tu trať někde zkrátím warning nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Reakce na: McLareniak (02.12.2010, 18:45)

Sice je toto prastarý topic, ale k tvemu prispevku je treba dodat, ze v F1 bylo v roce 2010 (stejne jako loni a letos) zakazano tankovani. Takze v kazdem zavode musis mit palivo do konce zavodu ;-)))...

Btw. Jezdite to jeste nekdo?

Za 5 mesicu bude 2012, tak jsem setril a koupil 2010. Krom toho bugu mechanika v boxech je to vyborna hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu