Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý deň,

neviete niekto robiť s PRXSHOT na PSP E-1004? Od jedného užívateľa som sa dostal k návodu ako to dostať na PSP ale nenapísal mi ako urobiť screenshot. Vedeli by ste mi niekto poradiť?

A ak by ste niekto vedeli o nejakom ďalšom užitočnom Pluginov ako napr. pre stav, výdrž baterky.... ktoré by mi zlepšili používanie PSP bol by som veľmi vďačný :)

Ďakujem :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Z psp scény jsem pryč už nějakej ten rok, v podstatě už jenom sbírám edice a hry, co mi chybí, nemohl bys mi tak nějak blíž popsat co teda přesně vyzkoušet..? :D Díky moc, jinak zkoušel jsem druhou nabíječku a to samé, psp jde i normálně nabít a korektně se i vybije, takže myslím, že se samotným hardwarem nic není, nemám ale nejmenší tušení, co by tam mohl být za firmware, kdyby to něčemu ale pomohlo, tak je to ta žluto-bílá simpsons edice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Vyzkousej psp zapnout bez vlozene baterie pouze na nabijecce, je mozny ze je v ni upravena baterie na pandoru a psp bez speciálního softwaru na memorysticku nenabootuje.

Pokud ani tak nenajede, je to brick, pomuze ti jedine pandora baterie, navod tu urcite nekde na foru ještě je tak pohledej.

Blby je jestli ma uz konzole novou zakladni desku, tam pandora nefunguje a jedinym resenim je vymena cele zakladni desky.

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu