Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

no..tak potom tak...ale k akym pluginom ??? mame tu napisat cestu..ale nevieme o aky plugin sa jedna,..... tak ho tu napis PLS DARKKAI... :)

EDIT//ked je to plugin k screenovaniu alebo prehravaniu hudby v XMB alebo pocas hrania hry.... tak nech sa lubi :)

ms0:/seplugins/irsmp3.prx

ms0:/seplugins/capture.prx

(dpc preco je secko podciarknute ?) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
PANE DOKTORE mam problem muj memory stick (sony 2gb) je asi retard

v pc a psp mi ukazuje že mam volno jeste 9024kb presto když tam dam nejaky video tak mi hlásí plno iso her tam mám asi 1,8gb

k tomu prvnimu problemu..2gb karta ma kapacitu asi 1950mb..podivej se jestli nahodou to video nema vic nez tech tvejch 90mb..:D jinak si este skus udelat test na karty..mas asi fake jelikoz je to sony..;)

a ten druhej problem: na co sakra potrebujes ten soubor.? :blink:

OT 9000 Kb je 9Mb a ne 90 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tu desku nemám a přesto USB mount nejde. Při spuštění PSPhost to hází chybu : usbhost is no longer running. It have may benn terminated or encountered an error

EDIT: Toto je můj postup : dělám to podle tohoto návodu

1) Stáhnu si co potřebuju. (usbhost, PSPhost)

2) Připojím PSP k PC a na root nakopíruju složku seplugins s obsahem.

3) Najedu do Recovery modu a v menu PLUGINS vše aktivuji, zakážu v menu CONFIGURATION UMD a v zapnu USB do flash0 a nakopíruju složku KN.

4. Nainstaluju PSPhost a spustím. Zadám cestu C:/ISO/ISO ve kterém jsou psp isa (Dungeon Siege, ....)

5) Zaškrtnu to Enable ....

6) Vypnu auto spouštění UMD a v mechanice mám UMD.

7) Zapnu ten PSPhost a ten mi hodí chybu "usbhost is no longer running. It have may benn terminated or encountered an error"

8) Zmáčknu čtvereček a nic se v Game --> MS neobjeví

mám CF 3.40 oe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2gefoffrey:s tvym problemem ti asi nikdy neporadi protoze kazdej normalni clovek si ty hry zahraje na PSP a ne v PC..nevim co to jako ma za vyznam hrat iso hry na kompu kdyz je muzes hrat v PSP.? :blink: moje rada teda zni: vykasli se na to a zahraj si to normal na psp..:!: nebo se zeptej nekoho kdo tuhle hovadinu pouzival..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu