Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravim doktore. Mam otazku-cim lze u FW 3.52 M33 zvetsit volne misto ve flash? Jde to Removerem 2.1? Vim, ze ve flash uz je 1 MB volnyho, ale i tak se mi tam asi AppleCor co ma 6 MB nevejde, co?

Dalsi otazka-ted mam 3.51 M33-6 a DNA theme, tj. zmeneny obsah slozek KN a NODULE. Muzu rovnou upgradovat, nebo musim nejdriv obnovit puvodni flash?

Dekuji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tim ze udelas upgrade obnovis flash takze ji obnovovat nemusis..ten remover by snad sel..nebo by to taky mozna slo udelat font trickem..uvidis co pude..;) a kdyz mas ve flash volny 1mb tak se ti tam asi logicky 6mb nevejde..je sice fakt ze ty soubory jen prepises ale i tak si myslim ze by bylo lepsi to misto udelat..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tim ze udelas upgrade obnovis flash takze ji obnovovat nemusis..ten remover by snad sel..nebo by to taky mozna slo udelat font trickem..uvidis co pude..;) a kdyz mas ve flash volny 1mb tak se ti tam asi logicky 6mb nevejde..je sice fakt ze ty soubory jen prepises ale i tak si myslim ze by bylo lepsi to misto udelat..;)

nevim proč by remover neměl jít :cheesygrin:

EDIT: moc jistej sis s tim nebyl tak jsem jen řek že to půjde ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze nevis, jestli funguje remover? Abych si to timhle programkem jeste nebrickl
ja jsem s nim mel problemy, neco jsem odebral a kdyz jsem to pak hazel zpet, uz nesel update (jasny blbost, ale nesel) a fotak... takze jsem nahral ze zalohy a nic.. takze jsem nahral cely vsh ze zalohy a .,.... semibrick .. takze ja s tim dobry zkusenosti teda nemam.... a to jsem to pouzival spravne, nemyslete si ze jsem kkt a odstranoval jsem hovadiny..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu