Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravím:)

Doufám že mi pomůžete, mám takový problém, když si stahnu nějakou hru nebo film tak mi to někdy napíše

Chyba pri kopírování souboru nebo složky

<nazev> nelze zkopírovat: Žádost nebylo možno provést z dúvodu chyby zařízení I/0.

nevíte čím by to mohlo být????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud budu mit Slim s CF 3.60 M33 tak mi tam pujdou PSX hry???
zeptej se nekoho kdo ma slima..ale podle me by to jiz mohlo kdyz je to normal hacnutej FW..ale nevim kuli kernelu 1.5..skus a uvidis..
Kde si meni umisteni ikon a data ?

jestli myslis jako XMB menu tak pohyb ikon a zobrazeni je zpusobeny vymenenou prx souboru ve slozce nodule..to samy je u data..taky zmena nejakych tech prx...teda aspon myslim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zeptej se nekoho kdo ma slima..ale podle me by to jiz mohlo kdyz je to normal hacnutej FW..ale nevim kuli kernelu 1.5..skus a uvidis..

jestli myslis jako XMB menu tak pohyb ikon a zobrazeni je zpusobeny vymenenou prx souboru ve slozce nodule..to samy je u data..taky zmena nejakych tech prx...teda aspon myslim..

no pohyb...myslim jak je treba u applecor sou ty ikony dole tak kdybych je chtel premistit napriklad nahoru tak toto delam v cem vim ze to sou nejake prx....ale nevim ktere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

do prdele... z nicoho nic mi prestalo ist GTA na obidvoch PSP len nabehne cerna obrazovka , neopmaha vymaz isa ani format MS , wtf?

a fakt enchapem , ais to bude amt nejakus uvislost s niecim ,a le netusims cim... ine isa idu...

brutalne mi to pada mam 3,40 OE co mam urobit ? nejaky general reinstal or what?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu