Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše podpora lokalizace!


Zirafcatko

Recommended Posts

Tak se me snaž trošku pochopit huhlo,každýřika jak moc by to bylo fajn mit hry v cz.jaky by to byl skvělí herní zážitek-tak jsem se rozhodl proto neco udelat a ted kdyz je konecne možnost(mozna jedina) konecne mit lokalizaci na většinu titulu

Tak chci aby to vyslo chci aby tam napsalo co nejvíce lidi pac se stovkou hráčů se asi zabivat nebudou(mozna ano) ve ctvrtek mi prijde email s výsledkem kolik lidi tam napsalo tak chci aby to cislo bylo závratne:)proste chci aby to klapko a uplne me stve přístup některých lidi co mi psali o co se snazim ze to stejne nema cennu-proste češi o tom ze neco chteji umí jen mluvit a kdyz je va možnost tak se jim zase nechce protoze to nema cennu(nerikam ze to je přístup každého.kazdy vi jaky je).ale ja to chci a doufam ze to chce i spousta dalších hráčů.proto chci aby to bylo snad na každém webu o ps3 ale ja takové možnosti nemam.sem poměrně pracovně vytížen(vstavam ve 4 a domu chodim v 6 vecer ja to tam nemam kdy dat mozna by skončí tenhle týden pak uz bude klid:)ale to je pozdě:) proto vas jeste jednou žádám dávejte to všude:)kam jen muzete:)

A jeste neco pro ty kteří tomu neveri!na oficiálních stránkách sony je cislo na zákaznickou linku tak tam zavolejte a zeptejte se jich jak to je s lokalizaci pomocí DLC kterou navrhoval david John:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Vás zdravím,jméno mé je David John a jsem strůjcem lokalizace pomoci DLC.Především bych chtěl poděkovat všem,co podpořili naší věc a pevně doufám že naše ůsilí nebude marné.a Nyní k těm ostatním,co mají výtky k emailu: Vy k..(pánské přirození) ,nikdo z vás nebyl schopen žádného kostruktivního myšlení.Jediné co umíte je stěžovat si, že se vám něco nelíbí.A když konečně příjde někdo s nějakým nápadem,který má šanci a zjevně i úspěch tak se vám to opět jedině nelíbí.Proto se ptám kdo z vás,někdy něco udělal pro komunitu hráčů PS3?!Já ze sebe dělám kokota,prosím kdekoho aby zveřejňoval naší snahu o lokalizaci,jak čůrák obtěžuji každého majitele PS3 aby to vyšlo.Ani kuře zadarmo nehrabe!A když nepodporujete český trh nemůžete se divit, že je jen pár titulů lokalizovaných.Nemám zapotřebí ze sebe dělat šaška!Pokud se vám to nelíbí,tak se vůbec radši nevyjadřujte!R8d bych poděkoval všem řezníkům a " hloupým lidem" ( jako jsme já) , za snahu o lokalizaci i když placenou.Velmi prosím vytrvejte ve svém úsilí.S pozdravem David John

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu