Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

rozšíření wifi pokrytí


marekgengel111

Otázka

čus chci se zeptat jestli by jste mi někdo řekl co mám dělat když si chci rozšíři wifi pokrytí..jediné co hci aby to mělo dosah 200m(ale jsou mezitím zdi)..a asi nejlepší by bylo kdyby mi někdo poradil jakou si mám vybrat anténu k wifi routeru mám tento: http://interlink.tsbohemia.cz/asus-wl-520gc-broadrange-wifi-router-gw-ap-klient-125-mb-s-1xwan-4xlan-802-11b-g-qos-1x-externi-antena-r-sma_d64662.html

díky moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevím jaký rozsah potřebuješ,ale tady si jistě vybereš http://wifi.aspa.cz/pasmo-2-4-ghz-k4118/anteny-k4119/vsesmerove-k4120/ .Tvůj router má Anténní systém 1 interní / 1 externí (konektor R-SMA),tak se dívej jaký má anténna konektor.Přejí hodně štěstí :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jo, ale zase tam bude vetsi sum, ruseni atd., takze ve vysledku nebude to zvyseni signalu zdaleka takove, jake by si treba predstavoval ;) Proste neni to zadne "ciste" reseni. Nejlepsi je to udelat jak pisu ja - ale samozrejme nevyhoda tech kabelu tam je.. Ale tak je mozne vest sit pres elektricke zasuvky - to krom vyssi ceny nema zadnou nevyhodu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, ale zase tam bude vetsi sum, ruseni atd., takze ve vysledku nebude to zvyseni signalu zdaleka takove, jake by si treba predstavoval ;) Proste neni to zadne "ciste" reseni. Nejlepsi je to udelat jak pisu ja - ale samozrejme nevyhoda tech kabelu tam je.. Ale tak je mozne vest sit pres elektricke zasuvky - to krom vyssi ceny nema zadnou nevyhodu..

Tak jasné i zdi to budou rušit,ale já jsem línej člověk takže bych koupil nějakou silnou anténu a vykašlal se na to ale nevím jak marekgengel :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu