Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sestava Herního PC


CyberLOL

Recommended Posts

Poraďte mi se sestavou nového pc.

Chci hrát hry tak jak je autor udělal a ne tak jak mi to dovolí moje sestava.

Novou sestavu jsem si chtěl pořídit už dlouho ale odstartovalo to až vydání Mafia II :) házejte svoje tipy a rady děkuji

Co se týče HW tak jsem totální lajk děkuji za pochopení :roll:

__________________________________________________________________________________________________

Co chci(?):Chci pouze počítač ostatní příslušenství např. myš,klávesnice nechci

Cenový limit(?):Kolik by rodiče byli schopni utáhnout na vánoce :roll: + příbuzní atd...

Rozlišení monitoru: 1680x1050

__________________________________________________________________________________________________

Za jakoukoli pomoc dávám THX :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jednu z prvnich informaci uved svuj cenovej limit kolik do toho chces vrazit...

nasledne jestli staci jen krabice nebo chces pc v celku (monitor,repraky,klavesnice apod.)... a naposled pokud chces jen bednu .. tak jaky monitor mas a v jakem rozliseni mas v planu hry tahat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako jednu z prvnich informaci uved svuj cenovej limit kolik do toho chces vrazit...

nasledne jestli staci jen krabice nebo chces pc v celku (monitor,repraky,klavesnice apod.)... a naposled pokud chces jen bednu .. tak jaky monitor mas a v jakem rozliseni mas v planu hry tahat ;)

Dik potřeboval jsem se od něčeho odrazit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosim http://www.alza.cz/alza-gamebox-msi-fermi-edt-d166478.htm, ale vážně tu nikdo netuší jestli je táta popelář a tvuj děda vlastní apple...

... nějaký to mega na účtu máme :lol: ale jde spíš o to že fotr je hrozná držgrešle :roll:

Edit: Zejtra jedu domů tak se zeptám pak dám vědět .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu