Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2011


Dudu27

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja si nove pesko nemuzu vynachvalit jedine co nejsu schopnej davat sou penalty ted sem kvuli tomu vypadnul z poharu v normalni hraci dobe sem nedal dve zapas skoncil remizou 2-2 a v rostrelu 3 sem nedal ze 3 ani jednu a pc vsechny celkem me to nasralo pritom na strely jsem vyhral 31-4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

neni to moje: je to zxlive.cz, autor SIDNEY

Jelikož jsem zrovna psal návod na import Opiton file do xka kolegovi na mail, dám to i sem, pokud by někdo měl problém s tím anglickým návodem. Upozorňuju, že jsem to včera dělal poprvé a jen jednou, takže pokud má někdo strach, že si poškodí nějaká data, ať to raději nedělá. Mně to běhá bez problémů.

Pokud už máš stažené poslední DLC, bude třeba ho po importu Option file nainstalovat znova. Jinak počkej možná jen do zítra na verzi 1.1, která už půjde na DLC.

1. Tady si stáhni ten USB Xtaf, přes který to dostaneš na USB a potom do xka: extabit.com/file/28djyzh21qgml

Rozbal si to třeba na plochu.

2. Pokud nemáš, stáhni si ten option file.

Je to ten z PESGaming.com: www.pesgaming.com/showthread.php?t=80357 viz. odkaz v prvním postu.

I ten OF si rozbal třeba na plochum, podle toho, jak jsi zvyklý.

3. Pokud nemáš naformátované USB, dej ho do slotu na xku, zapni xko, v system settings najdi Memory, bude tam USB a když dáš konfigurovat, provede se formátování a případně smaže vše, co je na USB. Potom na HD najdi složku PES 2011 a celou (kromě instalace hry, ta má přes 5 GB) nakopíruj na USB.

4. Dej USB do PC, otevři USB Xtaf a ve File dej Open Drive. Měl by se zobrazit obsah USB. Postupně rozbaluj Data Partion - Content - E000xxxxxxxx - 4B4Exxxx a konečně se objeví soubor 00000001. Pokud na něj klikneš, ve vedlejším okně se objeví jeho obsah. Záleží na tom, co už jsi dělal ve hře za úpravy, na čistou hru tam bude jen Option.bin, může tam být dál i např. Edit.bin apod.

5. V návodech se uvádí, že teď bys měl v tom souboru 00000001 smazat soubory, které se jmenují Edit.bin a Uniformxxx.bin a místo nich tam přes povel Inject naimportovat postupně všechny soubory ze staženého OF. To by trvalo dlouho, jednodušší je naimportovat přes Inject file celý ten stažený OF (adresář má stejný název 00000001). Aby nevznikl nějaký problém v xku při překopírování původních potřebných souborů, doporučuju si na ploše otevřít okno s tím staženým OF a přetažením do něj z USB Xtafu nakopírovat určitě ten Option.bin aby zůstal zachovaný (a možná i případné další soubory, které se nejmenují Edit.bin a Uniformxxxx.bin) a smazat v USB Xtaf celý ten adresář 00000001. Potom v tom USB Xtafu přes povel Inject file naimportuješ celý stažený OF, takže tam opět bude adresář 00000001 a v něm všechny ty Uniformxxx.bin, Edit.bin i zkopírovaný Option.bin.

6. Pokud to tak je, můžeš znovu dát USB do xka, v Memory si najít USB, při otevření by tam měl být adresář s logem PES 2011 (pokud by to bylo špatně bylo by místo obrázku trojúhelník s vykřičníkem a upozorněním Corrupted, pak je třeba vše dělat znovu) a ten celý nakopíruješ na HD a při dotazech dáš přepsat vše. Tím by mělo být hotovo.

7. Pokud už jsi předtím měl nainstalovaný DLC (asi ano), bude potřeba ho znovu nainstalovat (na všechny otázky při instalaci odpovíš YES).

Všechno by pak mělo fungovat bez problémů.

Za případnou nesrozumitelnost se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsou zase moudra, tak tu neplacej ptakovi a mluv k tematu, jestli nic nemas, tak jdi na Fifacky strany basnit jak je to suprovej fotbal...nazdar

pisu k tematu Pes 11 nebo ne snad?Jaky Fifacky stranky co to meles:)me staci ze jsem hral Pes a Fifu a vidis ne co je lepsi nebo ses slepej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pes 11 je blbost....na Fifu to nema ani nahodou...ten kdo nekdy hral fotbal na nejaky urovni vi o cem mluvim:?

Ty si magor ogare.Pes je nejlepší fotbal,je to simulace fotbalu.Kdybys na psovi vyrůstal tak bys pochopil ale to co jsi tu napsal :D no psostě sis udělal ostudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak simulace :D jako taky by tam mohli něco vylepšit ale s nikym se nebudu hádat.kdyby fifa byla lepší,tak proč by někdo hrával psa když nemá licenci jako fifa? pes je prostě hratelně někde jinde.tečka. ty licence tam chci ale nevím jak na to,nikdy jsem ani do xka žádné DLC neinstaloval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak simulace :D jako taky by tam mohli něco vylepšit ale s nikym se nebudu hádat.kdyby fifa byla lepší,tak proč by někdo hrával psa když nemá licenci jako fifa? pes je prostě hratelně někde jinde.tečka. ty licence tam chci ale nevím jak na to,nikdy jsem ani do xka žádné DLC neinstaloval :(

proč nejlepší hráči ''psa'' přestupují na fifu :D

proč se fifa hraje všude na turnajích

proč je asi 5x hratelnější co do počtu lidí :D

proč má všude vyšší skóré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč nejlepší hráči ''psa'' přestupují na fifu :D

proč se fifa hraje všude na turnajích

proč je asi 5x hratelnější co do počtu lidí :D

proč má všude vyšší skóré

souhlasím s tím, že je se FIFA hodně zvedla a že je se Pro evo přibližně na stejné úrovni

a k tvým otázkám stačí jednom jedna odpověď: Electronic Arts. EA je největší firma na trhu a můžou si zaplatit takovou reklamu a o které se jiným firmám ani nemůže zdát, i tady na Eurogameru byly reklamy s FIFOU, zatímco Pro Evo nikde, je to všechno jenom o penězích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak,nás co hrajem pes vůbec nezajímá že fifa má víc reklam atd. Chlapče zamysli se nad tím proč hrajem psa a né fifu.. protože pes je hratelnější fotbal,přiznávám že fifa už vypadá líp než před pár lety ale když si odkojený na psovi,tak víš že pes je jednička :) my s kámošema paříme na plazmě co mám turnaje nonstop a všichni víme jaká je fifa :) ale ať každý hraje co ho baví.. čest pařmeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Prosím peskaři ;-) potřebuju poradit.Ten patch jsem nahrál podle toho návodu a jede to!! Ale já stáhl jen ten jeden soubor: Daymos Elite PES2011 Xbox360 Option File V1-to je asi ten první patch a už jich je asi víc ne? ... Na té stránce http://www.pesgaming.com se moc nevyznám. Jaky jé nejnovější patch abych nehrál zbytečně jen na tom V1??? viděl jsem tam nějaký V2 ale nešel stáhnout..Mám flash LT+ díky moooc ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu