Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pes 2011


Dudu27

Recommended Posts

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přesně tak,nás co hrajem pes vůbec nezajímá že fifa má víc reklam atd. Chlapče zamysli se nad tím proč hrajem psa a né fifu.. protože pes je hratelnější fotbal,přiznávám že fifa už vypadá líp než před pár lety ale když si odkojený na psovi,tak víš že pes je jednička :) my s kámošema paříme na plazmě co mám turnaje nonstop a všichni víme jaká je fifa :) ale ať každý hraje co ho baví.. čest pařmeni

Hraju fotbal od malička(to mi je 28). Začínal jsem na Fifě 98čce..převratný fotbálek tehdá to byla nejvetší pecka:) Pak přišli na řadu další řady až najednou kde nic tu nic oběvil se PES 3 a od té doby už mě nikdo nepřesvědčil o tom že by byl lepší fotbal než je pro evo..pořád jsem za něj bojoval až jednou jsem se nechal ukecat a na xboxu jsem spustil fifu 10 a od tohoto momentu jsem bohužel (já skalní zastánce PESka) přešel na druhý břeh. A jsem oúravdu nadšenej!!!Takže svět se mění , hry se mění ale kvalitu člověk který tomu rozumí pozná. Abych nespamoval zdravím všechny PESáky*čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju fotbal od malička(to mi je 28). Začínal jsem na Fifě 98čce..převratný fotbálek tehdá to byla nejvetší pecka:) Pak přišli na řadu další řady až najednou kde nic tu nic oběvil se PES 3 a od té doby už mě nikdo nepřesvědčil o tom že by byl lepší fotbal než je pro evo..pořád jsem za něj bojoval až jednou jsem se nechal ukecat a na xboxu jsem spustil fifu 10 a od tohoto momentu jsem bohužel (já skalní zastánce PESka) přešel na druhý břeh. A jsem oúravdu nadšenej!!!Takže svět se mění , hry se mění ale kvalitu člověk který tomu rozumí pozná. Abych nespamoval zdravím všechny PESáky*čau

Já začínal už na Pro evo 1 což bylo ješte na playstation1.minulý týden jsem stáhl fifu 11,zkoušeli jsme to s kámošem co taky vyrůstal na pes a oba jsme to po třetím matchi raději vypli..jako propracovanost atd. vypadá dobře ale ty nahrávky to je hrůza... hej v tom nastavení si každý druh nahrávky zvlášť nastavuješ,pochybuju že každý hráč fify má stejné nastavení,fakt jako demence,pes 11 je pro mě určitě lepší než fifa 11.. zahraj si pes 11 je mrtě jiná než předchozí díl a pak uvidís.No a stačí nahrát patch a máš licence jak ve fifě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já začínal už na Pro evo 1 což bylo ješte na playstation1.minulý týden jsem stáhl fifu 11,zkoušeli jsme to s kámošem co taky vyrůstal na pes a oba jsme to po třetím matchi raději vypli..jako propracovanost atd. vypadá dobře ale ty nahrávky to je hrůza... hej v tom nastavení si každý druh nahrávky zvlášť nastavuješ,pochybuju že každý hráč fify má stejné nastavení,fakt jako demence,pes 11 je pro mě určitě lepší než fifa 11.. zahraj si pes 11 je mrtě jiná než předchozí díl a pak uvidís.No a stačí nahrát patch a máš licence jak ve fifě.

zkusim..pravda je že jsem ji nezkoušel ještě. Přijde mi, že u fify prostě hráči jakoby předpovídají co mám na mysli a dělají přesně to co si představuju..nemyslím zrovna hráče s míčem. U Pro eva jsem si musel narážečku kombinací tlačítek vynutit na všechno byly kombinace a to mě sra*o..tady mi nabíhají a chovají se přirozeněji..možná že přihrávkymají už dochytanější,nevím musím zkusit. Na pesku mě sra*o že to nemělo 360 stupnovy zaměřování a často mi přihrávka šla jinam než byla potřeba..hodně jsem strávil času na PESku na psp protože tam je to oproti fifě nebe dudy..ale ta úroveň na psp je tak na úrovni PES 5ky. Nic..zkusím a uvidím..co mě na pesku přitahuje je ta grafika..na licencích mi nikdy nezáleželo ani nikdy záležet nebude..chci jen takovaj fotbal kde ostatní hráči intuitivně reagují a cítí hru a nahrávky jdou tam kam já chci..tak čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze v2 je konecna a jeste ten borec udelal soundpatch, ale ten snad udajne prodava za mensi uplatu:)

verze 2 DAYMOS & MACHEDA ELITE v2 NPOWER PES/WE 2011 XBOX 360 OF

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=81387

A jede ti ta verze???? : ---DAYMOS & MACHEDA ELITE v2 NPOWER PES/WE 2011 XBOX 360 OF--- když jí nainstaluju na verzi v1 tak při načítání v menu hodí error a když verzi v1 vymažu a nahodím hned verzi v2 tak to hodí ten samý error .... nevím proč... tohle je ten erro :: post-44224-1468715661263_thumb.jpg ale nechápu proč to vyskakuje... máte někdo ten samý problém??? díky za radu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu