Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár otázek ohledně PS3


silver

Recommended Posts

mám velikánskou prosbu o pomoc - chci pořídit příteli PS3 320GB, ale zde jsem se dočetla o problému s fw 3,41. proto prosím o radu kde tento údaj vyčtu a jaký tip přesně mám tedy pořídit?

moc moc děkuji za odpověď a velikáskou pomoc

Mozná myslis JB... nebo ejstli je nejakej BUG v tom FW tak to nevim...ale JB ti umozni hrat stazene hry...Mě je jedno jakej budu mít FW ... budu rhat origosky...Casem podle me SONY stejnak udela obranu neco jako ma XBOX360...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já se moc omlouvám, vůbec nevím o čem mluvím a oco se jedná. Pročetla jsem všechny příspěvky k PS3 a vůbec nevím o čem se tu mluví:-))) přítel, je ale blázen do her tak mu chci PS3 koupit a on tomu bude jistě rozumět, ale aby to bylo překvapení tak se ho samozřejmě nemůžu vůbec na nic ptát.

proto prosím o radu co přesně mám koupit za typ + jaké příslušenství, aby mohl ihned hrát na PC a příp i stáhnuté hry?

děkuji za všechny rady a typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozná myslis JB... nebo ejstli je nejakej BUG v tom FW tak to nevim...ale JB ti umozni hrat stazene hry...Mě je jedno jakej budu mít FW ... budu rhat origosky...Casem podle me SONY stejnak udela obranu neco jako ma XBOX360...

Časem udělá tak maximálně PS4.

já se moc omlouvám...

Prostě mu kup nějaký 320GB bundle v normálním obchodě. Sehnat dneska levné originálky je to nejmenší.

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=playstation+3+320gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časem udělá tak maximálně PS4.

Prostě mu kup nějaký 320GB bundle v normálním obchodě. Sehnat dneska levné originálky je to nejmenší.

http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=playstation+3+320gb

moc moc děkuji za odpověď, tak tento typ mám přesně na mysli. A je u něj tedy problém se stahovanými hrami? jen chci, aby měl více možností

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc moc děkuji za odpověď, tak tento typ mám přesně na mysli. A je u něj tedy problém se stahovanými hrami? jen chci, aby měl více možností

Od toho je opět jiný topic, jak se stahovanými hrami, ale já tu větu "originály sežene levně" nepsal jen tak ... IMHO JB se vůbec nevyplatí, ale to je na každém z nás... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc moc děkuji za odpověď, tak tento typ mám přesně na mysli. A je u něj tedy problém se stahovanými hrami? jen chci, aby měl více možností

Jinak ten JB něco stojí....(cca 1000??) Už ted jsou hry ktere ten JB nepodporuji ale ten team dela na dalsim JB ... Sony bude azchvilku jako X360 kde se ti zkontroluje HDD/live a pak ti ho muzou zablokocvat...Zachvilku to bude i U sony...Jinak praví hráči si hry budou kupovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kdyz si udelam treba :silver - tata a silver - mam (tak kde u jakyho rodice sem...) takhlenc si udelam dva ucty...tam si nastavim u kazdyho jinej net a treba kdyz ma tata HD televiti a mi normal CRT tak se da taky nastavit zvlast u taty hdmi a u mamy av nebo to se da nastavit ejnom jedno?? díky

----A kdyz si treba udelam prestige v Cod black ops tak mi zustanou challenge?protoze delat treba 75000 bodu v SaD....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Když se tu řeší ty dotazy tak se teda zeptám.. Je nějaký HW rozdíl (myslím výkonostně) mezi PS3 FAT a PS3 SLIM. Že by třeba nějaká hra měla víc fps na SLIMce než na tlusťochovi.. O snížení spotřeby vím, ale toto jsem se nikde nedočetl. Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Když se tu řeší ty dotazy tak se teda zeptám.. Je nějaký HW rozdíl (myslím výkonostně) mezi PS3 FAT a PS3 SLIM. Že by třeba nějaká hra měla víc fps na SLIMce než na tlusťochovi.. O snížení spotřeby vím, ale toto jsem se nikde nedočetl. Díky za odpovědi.

Co já vím tak je rychlejsi na slimu nacitani her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu