Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pár otázek ohledně PS3


silver

Recommended Posts

A včem třeba jeste? Nejde mi oto jestli pri JB se hry nacitaj rychleji...ale o to jestli u verze 320 gb nedaj treba vic vetracku,lepsi grafiku,ram atd... (Sry ale nekde sem cetl Brand New PS3!!) tak se ptam

to by znatelně změnili architekturu ps3 která je vícemene dobrá ! jako ja si myslím že 9 jadrovy cell (9x 3,2 GHZ) , 256 mb ram taktez na 3,2 GHZ a nvidia RSX (GF 7800 GTX 256 mb) dostačuje na hraní her ! To ze do PC musíme rvát nejnovejší HW aby sme si zahráli nejaky hry je vec jiná , PC je jiná architektura která už tak dobrá není dle mně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co si budeme povídat, PS3 architektura je obtížnější než PC, ale umožňuje udělat spoustu věcí daleko efektivnějc než na PC (což -nepřímo- potvrdilo i několik vývojářskejch studií, např. Valve, který PS3 nemělo rádo nebo aktuálně Irrational Games pracující na Bioshocku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapadá mě důvod, proč by se PS3 Slim, jako i jiné zařízení takto ničit mělo. Před PS3 mám přepěťovou ochranu, kterou když PS3 nepoužívám odpojuji.

Hele neznici se PS3 SLIM kdyz ho budu porad(po skonceni hrani atd...) vypojovat ze zasuvky nebo vypinat prodluzovak?Protoze ve stand by modu je rpy 15w a to je hodne...tak se ptam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele neznici se PS3 SLIM kdyz ho budu porad(po skonceni hrani atd...) vypojovat ze zasuvky nebo vypinat prodluzovak?Protoze ve stand by modu je rpy 15w a to je hodne...tak se ptam

ja mam ps3 a lcd zapojenou v zasuvce s tim cervenym tlacitkem(přepětová) a vzdy pres noc ho vymacknu,delam to rok a vse ok. Samozrejme zapinam pristroje,az kdyz tam jde proud:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obě to jsou sračk* jestli se ve hrách vyznáš tak to poznáš hrál jsem obě BETA verze Medal of Honor-Málo zbraní ještě míň upgradů a v Black Ops které jsem měl na PC to je stejne jako COD 5 nic nového (spíš horšího) myslím že COD 2,4,6 byly nejlepší

//navíc Medal Of Honor je slátanina COD (menší mapy) a BF enginu

//2 kdyz jsem v bete otevrel tzv strom upgradů tak za takovy 2 hodiny sem měl všechny a to je podle mě blbost a jestli měsíc před vydáním ještě dodělaly nějaký upgrady tak ok ale stejně jich tam moc byt nemůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je lepší MoH, než CoD MW2, CoD WaW (5) i Black Ops. Black Ops je ničemná hra, která jen těží z jména a singlu. Medal mi přijde daleko víc hardcore a víc vyrovnaný, pokud někdo v CoD veme granátomet, přidá několik perků tak nemá soupeře, a to vážně nejde hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Mezi Tier 1 a Limited je minimální rozdíl, nějaký jiný online kódy nebo co a v Tier 1 je myslim součástí toho online passu i "pozvánka" na betu Battlefieldu 3. A podle mě je Prestige/Hardened úplně k ničemu, vsaď se že dohraješ nejvíc platinu, prodáš to a koupíš něco novýho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu