Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prehřívání u PS3


Steel

Otázka

Zdravím koupil jsem si od Kanalizátora PS3 s jailbreakem.. Nevim jestli je to normalni ale vzdy po nejake dobe zacne hrozne hlučně chladit a chladi az do te doby dokud konzoli nevypnu.. Nemuze to byt treba tim ze hraju hry primo z ext. disku? TO je asi blbost ze? :) Nebo je to u PS3 normalni ze hodne chladi? diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

já měl 60GB která hlučnila ranec agresivně časem sem dostal YLOD....ted 80GB ktterá když byla nová tak skoro nevětrala ted když jedu dýl tak je taky slyšet.....koupil sem si přídavný větrání který tomu s chlazenim docela pomáhá ale určitě ne potichu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jan jestli se nemusim bat ze dostanu zitra YLOD nebo neco xD ale kanalizator to uz mel pry snad rok a pul a zatim zadny problem tak snad dobre.. a jak si rikal ze zalezi na kusu asi mas pravdu drive jsem mel taky PS3 80GB a ta byla tichonka ale tohle je taky PS3 80 gb a je to jak vysavač .D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Záleží i na tom, jak ti hra zatěžuje celý systém. Můj případ, mám 40GB verzi předělanou na 500GB, Dantes Inferno se ani jednou nezapnul, Uncharted 2 po 10 minutách najelo chlazení a třebas 10 minut chladí, pak vypne na 10 minut a zase ... takže nějak bych to nehrotil. Udělej místo kolem ní, ať není uzavřená kolem sebe. Ale je to přirozené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mozny je ze je jen zanesena prachem a tim padem se vic hreje takze musi vic chladit...

a nebo mas starsi verzi 80gb (snad jen ntsc) ktera ma 90nm procesor s vetsi spotrebou takze opet s vetsim teplem

z vlastni zkusenosti muzu rict ze 80gb pokud je v poradku je s chlazenim/hlucnosti ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu