Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 slim 250GB nepřehrává DVD


Sense

Otázka

Zdravim,

koupil jsem bazarove PS3 slim 250GB s jednou hrou (GT5 Prologue) a po par dnech jsem zjistil, ze mi PS3 neprehrava DVD. Na monitoru vpravo nahore nejprve najizdi ikonka DVD (toci se) a po chvilce mi monitor hlasi "Zadny signal" a s PS3 nejde nic delat. Musim ji vypnout a zase zapnout, aby se s ni dalo pracovat. Myslel jsem si, ze je nejaky problem s HDCP, mam monitor Samsung 215TW (http://www.svethardware.cz/art_doc-896E51EF60DE0277C12571F00033C027.html). Ale chova se to stejne i na LED TV LG 47SL8500 (http://www.s-elektro.cz/lcd-televize-vetsi/lg-47sl8500/) u meho kamarada. Samsung 215TW i LG 47SL8500 podporuje HDCP! Nechapu, v cem muze byt problem. Pritom vystupy v PS3 "Video Output Settings" nastavuji spravne.

Tento problem se projevuje pouze s digitalnim vystupem pres HDMI kabel. Analogovy signal PS3 do monitoru prehrava. Zrejme by to fungovalo i v te LG TV (nezkousel jsem). Bohuzel nemam moznost vyzkouset BD nebo jinou hru.

Zajimave je, ze hra GT5 Prologue pres HDMI FUNGUJE!

Firmware jsem updatoval na 3.41 (vice nemam zajem:cheesygrin:)

Dokaze mi nekdo z Vas pomoci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Original i palene. Oboji se chova stejne, ani jedno nenajede :cry: Ovsem jen pres HDMI. Hodne divny je, ze to jede pres analogovy signal NORMALNE! DVD tim prehraju. Proste zahada, nikde jsem nevygooglil reseni...

S tim laserem, myslis, ze pri reklamaci (pokud by to byl vadny laser) mi to opravi a NEDAJI novejsi firmware? Jestli je to vadnej laser, budu nasr----, ze prodavajici tohle neuvedl a v podstate me podvedl. Je mi to ale divne, ze se u toho choval uplne v pohode a tvrdil, ze PS3 je v naprostem poradku. Nenapadlo me zkouset nejake DVD. Stacilo mi, ze jsem videl bezet hru a ze jsem dostal zarucak (jeste rok a pul). Dalsi otazka take je, jestli se za takovou opravu neco plati a prip. kolik by to bylo. Porad doufam, ze je to budto jen kabelem nebo blbym nastavenim ...

Jeste je treba dodat, ze audio CD to prehrava normalne.

Diky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak problem vyresen!

Kdyz vypnu v PS3 1080i, tak se DVD na monitoru spusti. Sice v nejakem nizkem rozliseni, ale jede to. Potom zalezi na filmu, v jakem je formatu atd.

U kamarada to prekvapive jede na FULL, takze 1080i a 1080p bez problemu. Asi to udelal upgrade z fm 3.30, ktery byl na PS3 puvodne, kdyz jsme to zkouseli. Mezi tim jsem to updatnul na 3.41 a zrejme to zpusobilo, ze DVD jede paradne. Nebo tam mel neco blbe nastavenyho (na TV nebo recieveru - zkouseli jsme oboji), zmenil to a nedoslo mu, co tam bylo drive. V kazdem pripade jsme pred chvili ukoncili testovani a resili pouze kvalitu toho ktereho rozliseni.

Takze moje dalsi investice bude do kvalitni TV :)

Diky za Vasi pomoc.

Sense

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu