Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 2010


Molda22

Recommended Posts

Souhlasím s názorem jaký má MOLDA22.Hraji plnou verzi WRC2010 a hra je uplně super.Ovladatelnost a chování vozu se povedla na jedničku a hra se mi ovládá perfektně.Hru si maximálně užívám a nemám čas řešit nějakou grafiku.Já osobně jsem s prací programátorů Black Bean a Milestone velmi spokojen.A už se teším na příští ročník kde budou vychytané všechny drobné chybičky.Hru rozhodně doporučuji a musím už končit jdu si totiž dát další skvělou stage SS3 finska.....zatíííííím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Doporučuju zkouknout jakékoliv video z WRC 4 (rok vydání 2004), či WRC Evolved (rok vydání 2005). Nyní máme rok 2010!!! Tohle má být AAA titul a vypadá jak budgetová hra. Já jen tvrdím, že rally hry má dělat ten kdo to umí a to je Evolution Studios...WRC 4 se dá sehnat za 190 kč a mě přijde ve všech ohledech lepší...Grafika, hratelnost, zvuky a HLAVNĚ dobrý požitek z rally jízdy...Mezi těmito hrami je neskutečných 6 let...To je smutný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz jsme u tech volantu...,vyprdnete se na nejaky kramy...ja osobne jsem vzal...g25tku z aukra nebo jine takove stranky za 4ku...a uplne nejlepsi zazitek...nic lepsiho neni...

jo jo. to úplně cítíš to zrychlení, vítr ve vlasech a přetížení v zatáčkách :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Molda22: Ty mě s těma tvejma kecama docela dostáváš do kolen :-D Jel jsi někdy závod ve vrchařském nebo rallyovém autě? Tak bys nekecal, že jsou auta na rally a na vrchy velice odlišné :-D Ale jak se řiká, za pravdu se člověk zlobí a když někdo haní hru kdo ji má hrozně rád tak hold se ti to nelíbí. Zkoušel jsem jezdit pár etap z kokpitu a musim říct, že ještě větší hnus a nerealičnost než z venku. A upozornuji, že jsem si byl na to půjčit i volant a ovládání strašné, zlatá klávesnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel musím naprosto souhlasit s vsacan a balda88. Ta hra je jednoduše řečeno těžkej průser a jedno z nej zklamání roku. Kdo si chce zahrát pořádnou rally hru, tak sáhne po RBR a k tomu volant. WRC bylo vždycky arkáda, ale tohle se bojím nazvat i tou arkádou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si už ze mě vážně děláte srandu :D Vážně jsem se už dlouho tak dobře nezasmál jako u tohoto topicu. Vraťte se raději k CoD, a když vám to rally tak nevoní, tak ho neřešte a zapomeňte na něj. Takhle jen zbytečně odrazujete normální lidi, co by si to chtěli zahrát. Konstruktivní kritika je totiž jedna věc, ale nesmyslná, absolutně zveličená a přehnaná kritika to je už opravdu moc. Tekku myslím, že to co si napsal, je fakt trochu přehnané nemyslíš? Lidi ze simracing, kteří nedělají prakticky nic jiného, než že hrají různé závodní simulatory a mají v tomto směru extrémní zkušenosti - tak tito lidí ze simracing byli celkem nadšeníé z jízdního modelu a realističnosti wrc 2010 a vy tvrdíte, že je to ještě horší než arkáda?. Orpavdu trochu k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vidím naprosto dostačující grafiku, a navíc - hru kvuli grafice hrají jen demen*i, protože hry jsou od toho, aby se hráli. Když chceš sledovat super grafiku, pust si třeba nějaký luxusní benchmarkový program a nehrej hry. jasně, hra nemůže mít uplně odpuzující grafiku, ale tak špatnou grafiku, aby člověka od hry odradila nemá žádná hra už velké množství let. A vykašlat se na hru po chvilce jen proto, že se ti nelíbila grafika o tobě něco svědčí, a nic lichotivého to není. Ale takové lidi asi netřeba řešit, to nemá smysl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tudle hru už mám doma a sem s ní spokojenej. Možná,že kdybi ste si tu hru koupily tak by ste si jí jinačí vážily a nehodily hned do koše. (Né že mě tady za to hned ukamenujete :D )

Právě, že já si hry na Xbox kupuji, nemám flash a jsem flashe veliký odpůrce, ale pokud mám možnost tak vyzkouším demo nebo full hru na PC, jsem velice rád, že jsem ji zkusil a nekoupil.

PS: Kdes hru kupoval, když vychází v ČR až zítra?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL pan Molda22 těžký závislák na Relly jemu to prostě nevymluvíte i kdyby to bylo na Atarko tak pro Moldu22 je to prostě užasná grafika :)

Sleduji tento topic a Molda22 nikdy nenapsal že to má úžasnou grafiku , tak neuváděj tento důvod . Ale naprosto s ním souhlasím v tom co napsal v posledním jeho příspěvku . Měl jsem ATARI , PS 1 , 2 a teď xbox a myslím si , že hry jsme hráli vždy kvůli hratelnosti a ne super grafice . Proč myslíš , že někteří hrají na xboxu ARCADE hry stažené z XBL když mají grafiku porovnatelnou s hrami na ATARI ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš , že někteří hrají na xboxu ARCADE hry stažené z XBL když mají grafiku porovnatelnou s hrami na ATARI ??

Toro, celkom to tak nie je. Hratelnost moze byt rovnaka, ale grafiku s Atari neprirovnavaj, je celkom odlisna (rozlisenie, textury, efekty atd.)

Ja som tiez naznacoval, ze na grafike si velku pracu nedali, X360 zvladne ovela viac a to ma mrzi pri tejto hre (taketo hry vychadzaju iba sporadicky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukončíme tady ty hádky něčím, na čem se určitě všichni shodneme. U téhle hry je před nákupem NUTNÉ VYZKOUŠENÍ DEMA....Souhlas?

Plně souhlasím, kdybych to nevyzkoušel jako demo na xku a full na PC tak kdybych koupil na Xko byl by jsem velice sklamán vším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak WRC ne WRC - grafika je podle me hodne dulezity element!!! Jsme v dobe nextgen zabavy + FullHD TV = pastva pro oci...

Taky jsem dohral LIMBO, ktere je po graficke strance nekde v prvohorach a bylo to super, ale pokud je super hra se super grafikou tak si to hrac uziva stejne jako pekny film!

Takze veta typu : "hru kvuli grafice hrají jen demen*i, protože hry jsou od toho, aby se hráli" :D je celkem smesna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si už ze mě vážně děláte srandu :D Vážně jsem se už dlouho tak dobře nezasmál jako u tohoto topicu. Vraťte se raději k CoD, a když vám to rally tak nevoní, tak ho neřešte a zapomeňte na něj. Takhle jen zbytečně odrazujete normální lidi, co by si to chtěli zahrát. Konstruktivní kritika je totiž jedna věc, ale nesmyslná, absolutně zveličená a přehnaná kritika to je už opravdu moc. Tekku myslím, že to co si napsal, je fakt trochu přehnané nemyslíš? Lidi ze simracing, kteří nedělají prakticky nic jiného, než že hrají různé závodní simulatory a mají v tomto směru extrémní zkušenosti - tak tito lidí ze simracing byli celkem nadšeníé z jízdního modelu a realističnosti wrc 2010 a vy tvrdíte, že je to ještě horší než arkáda?. Orpavdu trochu k smíchu.

OK, trochu to upřesním. Myslel jsem to spíš tak, že ani vývojáři sami pořádně nevědí, co s tou hrou chtěli udělat. Zůstali někde na půl cesty mezi arkádou a simulací a to je špatně. Na druhou stranu je to jejich první WRC hra, takže jsou na tom podobně jako Codemasters s F1, i když mají už zkušenosti s jinými hrami (Toca atd.)

btw když už jsme u tý F1... nakonec mě chytla víc, než jsem si myslel :)

Ježiši hry nejsou o grafice a už držte huby :D Jinak pro ty, co si stěžují že je to arkáda..kdo říkal, že to bude simulace???

Já si nestěžuju, že je to arkáda. Já si stěžuju, že to není ani jedno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta recenze je prostě směšná :D Takové hlášky člověk nezažije ani u dobré parodie :D Prý, že se auta chovají na všech površích stejně :D Kdo tohle řekne má buď nějakou mozkovou poruchu, je slepý, nebo vyloženě lže. Protože těch typů povrchů je tam velké množství a na každém se auto chová úplně jinak a je to naprosto nepřehlédnutelné. Ale už to opravdu vzdávám a neřeknu k tomu ani slovo, protože je těch slov škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu