Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wrc 2010


Molda22

Recommended Posts

Co se týče těch povrchů- ten kdo to psal a všichni, kdo s tím souhlasí, asi nikdy neřídili auto. Neříkám, že je ta hra dokonalá, ale rozdíl v chování na různých površích je. Co bych já hodně vytýkal je audio stránka. Zvuky motorů jsou příšerný a se skutečností nemají vůbec ale vůbec nic společnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak se teda taky vložím do diskuze. Hru jsem si půjčil, hrál asi 2 dny, ale bohužel musím souhlasit s recenzí. Odjezdil jsem spoustu rally a tohle mi jako simulace nepřipadá. (Ani nevím jestli to bylo primárně vyvíjeno jako simulace). Půjčil jsem si dokonce volant, ale dojem byl pořád stejný. Grafika by se dala určitě zlepšit ale u hry jako je tato hraje vedlejší roli. Co mě opravdu zklamalo jsou zvuky aut a jeho chování. Na některých površích se chová hezky, ale na některých strašně plave. U mě hra zklamala. Ale co mě ještě více "zklamalo" jsou názory právě Molda22. Chováš se jako dítě co mu chtějí vysvětlit že ježíšek neexistuje. Chápu že máš na hru svůj názor a bráníš ho, ale říkat tady o ostatních, že asi nikdy neřídili auto, nebo že jsou vadní a nemají mozek to je trochu ubohé. Každý má svůj názor a má možnost jej vyjádřit a ty tady každého komu se hra nelíbí odsoudíš jako by to byl mentál co nepozná barvy. Nikdo z nás tady WRC neřídil a asi řídit nebude takže domněnky o tom jak se auto chovat má máme vypozoravané z videjí. Každopádně hra mě nebaví a vrátím se k Call Of Duty jak ty říkáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se teda taky vložím do diskuze. Hru jsem si půjčil, hrál asi 2 dny, ale bohužel musím souhlasit s recenzí. Odjezdil jsem spoustu rally a tohle mi jako simulace nepřipadá. (Ani nevím jestli to bylo primárně vyvíjeno jako simulace). Půjčil jsem si dokonce volant, ale dojem byl pořád stejný. Grafika by se dala určitě zlepšit ale u hry jako je tato hraje vedlejší roli. Co mě opravdu zklamalo jsou zvuky aut a jeho chování. Na některých površích se chová hezky, ale na některých strašně plave. U mě hra zklamala. Ale co mě ještě více "zklamalo" jsou názory právě Molda22. Chováš se jako dítě co mu chtějí vysvětlit že ježíšek neexistuje. Chápu že máš na hru svůj názor a bráníš ho, ale říkat tady o ostatních, že asi nikdy neřídili auto, nebo že jsou vadní a nemají mozek to je trochu ubohé. Každý má svůj názor a má možnost jej vyjádřit a ty tady každého komu se hra nelíbí odsoudíš jako by to byl mentál co nepozná barvy. Nikdo z nás tady WRC neřídil a asi řídit nebude takže domněnky o tom jak se auto chovat má máme vypozoravané z videjí. Každopádně hra mě nebaví a vrátím se k Call Of Duty jak ty říkáš.

Pořád si stojím za tím, co jsem tvrdil. Protože když někdo ze sebe vyzvrací větu, že se auto na všech površích chová stejně, tak se opravdu musí jednat o mozkovou poruchu. Zní to sice hnusně, ale je to tak, protože ať už je ta hra jakákoliv a má na ni každý názor jakýkoliv, tak třeba toto tvrzení s povrchy je naprostá lež.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já souhlasím s Moldou. Grafika není to, kvůli čemu si hru kupuju, tím by měla být zábavnost a ta je u WRC skvělá. Povrchy jsou opravdu velice znát a při svém nastavení už se vozidlo opravdu chová skvěle. Nemůžete to jezdit z jiného pohledu než z kokpitu, to je pak opravdu brak. Já jsem s WRC spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád si stojím za tím, co jsem tvrdil. Protože když někdo ze sebe vyzvrací větu, že se auto na všech površích chová stejně, tak se opravdu musí jednat o mozkovou poruchu. Zní to sice hnusně, ale je to tak, protože ať už je ta hra jakákoliv a má na ni každý názor jakýkoliv, tak třeba toto tvrzení s povrchy je naprostá lež.

Jak jsem řekl, chápu že si stojíš za svým, ale každý má svůj názor. A myslím, že pouze proto, že tobě se to zdá úžasně realistické se to nemusí zdát všem realistické. A diskuze je založena proto, aby tady každý napsal svůj názor, a ne proto, aby jsi tady nadával do mentálu, protože se někomu prostě hra nelíbí. Já teda nechtěl psát zase offtopic, ale nějak jsi mě přinutil se vyjádřit. Já si stojím za svým, že hra je o ničem. Richard Burns mě bavil o mnoho víc a stejně tak Drit 2. Možná nejsem znalec rally, ale tahle hra byla vážně o ničem. Na to, že to měl být A titul je to možná B-.

A navíc je to jenom hra ;-). By

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem řekl, chápu že si stojíš za svým, ale každý má svůj názor. A myslím, že pouze proto, že tobě se to zdá úžasně realistické se to nemusí zdát všem realistické. A diskuze je založena proto, aby tady každý napsal svůj názor, a ne proto, aby jsi tady nadával do mentálu, protože se někomu prostě hra nelíbí. Já teda nechtěl psát zase offtopic, ale nějak jsi mě přinutil se vyjádřit. Já si stojím za svým, že hra je o ničem. Richard Burns mě bavil o mnoho víc a stejně tak Drit 2. Možná nejsem znalec rally, ale tahle hra byla vážně o ničem. Na to, že to měl být A titul je to možná B-.

A navíc je to jenom hra ;-). By

Překrucuješ co jsem napsal a záměrně se vyhýbáš odpovědi na to co jsem tvrdil v posledním příspěvku. Více k tomu nemám co dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Molda22: tak jsem to zkusil jak jsi řikal, volant, pohled z kokpitu, vše bez asistentů, pořád řikáš jak se auto chová na různých površích, ale nějak extra rozdíl mi tam nepřišel. A jak tvrdíš, že si hru nekupuješ kvůli grafice tak u mě je to tak 50% rozhodnutí zda do hry jít nebo ne. Ale mel si tady pořád co chceš, každej na to máme jinej názor. Jinak ten pohled z kokpitu je snad ještě horší než z venku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu