Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xlive v ČR+info o migraci účtu :)


Pietro Fofista

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mel bych dotazek...nema nekdo take problem s pridanim karty? migroival jsem predevsim kvuli tomu, ze konecne budu moct platit vsechno z gauce, ale porad mi tu pisou, ze kartu nelze overit a mam upravit informace..pritom je vsechno napsany sparvne (stoprocentne) a tu kartu bezproblemu pouzivam na paypalu a paysec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych dotazek...nema nekdo take problem s pridanim karty? migroival jsem predevsim kvuli tomu, ze konecne budu moct platit vsechno z gauce, ale porad mi tu pisou, ze kartu nelze overit a mam upravit informace..pritom je vsechno napsany sparvne (stoprocentne) a tu kartu bezproblemu pouzivam na paypalu a paysec....

Taky mam ten problém,chtěl jsem si přidat MS Points a nejde.A je tam toho strašně málo,doufám že tam vše postupně přidají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Live je u nas officialne, tudiz bych rekl, ze budou banovat za poruseni podminek, ze se pripojejus z jiny zeme, nez jsi reglej, myslim, ze to nebudou tolerovat jako do ted. Ale to je jen muj osobni nazor.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

xko mi koupil bracha v UK, zaregistroval na jeho adresu v UK a poslal mi ho, ja tedy nic neporusuju podle me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xko mi koupil bracha v UK, zaregistroval na jeho adresu v UK a poslal mi ho, ja tedy nic neporusuju podle me

Xko ti kopil bratr v uk registroval si svuj live ucet, proc si neudelas svuj, navic v zemi, kde hrajes (bydlis) pokud nekdo bydlel jinde a prestehoval se do CR tak ted ma moznost provest migraci... nevim, pooravde je mi jedno zda nekdo migrovat bude ci ne, ale az se to tu zacne opet hemzit prispevkama, dastal jsem ban jakto atd. Jako pri banovacich vlnach narikaj flasheri, tak si ten topic jen proctu a zasmeju se.... navic kazdej druhej, nadaval, proc se v CR prodavaj konzole, kdyz tu neni live officialne a najednou se kazdej cuka a nechce ho, kdyz uz tu konecne je... to je ta Ceska ......

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim proc swe tu resi nejake banovani...je videt, ze si asi malokdo precetl FAQ na oficialnich ceskych strankach, coz je skoda..kdyz uz je mame...:-) ale tak pro ty, co toho nejsou schopni vam to sem nakopiruji :-D hnedp rni otazka a myslim si, ze to vyzniva celkem jasne (alespon pro me)

"Otázka: Budou hráči, kteří neprovedou migraci účtu Xbox LIVE, odpojeni?

Odpověď: Ne. Pokud se však nyní připojujete ke službě LIVE v jiné zemi, využíváte nepodporovanou metodu. Od listopadu se budete moci i v Česku připojit k oficiální síti LIVE, a získat tak relevantní obsah a místní podporu."

kdo nemigruje tak pak proste nebude moci pouzivat nejakej jejich helpdesk a asi si nebude moct stezovat, kdyz bude mit nejake problemy....bany za spatny region jsou podle me fantasmagorie o ktere kazdy rika "ale to se stalo, kamaradovo kamaradovo kamaradovi" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej chtěl ale plnohodnotnej xbox live. Ne nějak ořezanej o zune, facebook, twitter, inside xbox a náky arkádovky. Proč bych měl přecházet na českej kterej je horší než můj US? Až budou stejný tak klidně přejdu. A ty kecy o banování si nech, zase se toho někdo chytne a bude toho tady plný forum i když je to mnohokrát vyvrácená blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je pravda, že xlive v ČR není plnohodnotná, ale bude...letos byl spuštěn jak slíbili a dále se má časem rozšiřovat o vše co ted chybí...nevidím důvod, proč by to tak nemělo být....myslím, že bude i brzy v češtině....

no a jinak stejně časem budete muset všichni migrovat, protože zahraniční účty přestanou mít plnou podporu pokud se bude lišit zvolený region od skutečné lokace...to znamená, že bude maximálně hrát online, ale nestáhnete vůbec žádný obsah...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem migroval hned po zpřístpnění, ale je pravda, že jsem s tím měl problém, který se ovšem vyřešil hned zavoláním na xbox linku a po příjemném rozhovoru s nějakým angličanem a poté po přepojení i s příjemným čechem, který do půl hodiny vše vyřešil (a to měl podle mě i po pracovní době).

Kreditní karta pro nakupování MS Points a Goldu také funguje, dnes dopoledne jsem to ověřoval.

Konečně mi šly stáhnout mapy do GoW2, které předtím nešly, a tak od CZ live víc neočekávám a zatím mi nic nechybí, ale určitě uvítám rozšíření.

Takže asi tak, tu máte názor mý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím rozhodně migrovat nebudu, hraju na UK účtu, a nepotřebuju mít nějaký ořezaný Live. To by mi opravdu vadilo, takhle možná někdy až vše půjde, jak má. A kraviny o banu za to, že hraju ze země s účtem z jiný. Tak přijdu o podporu, nepamatuju, že bych ji za poslední 4 roky využil, takže díky, zůstávám na UK.

A blbost jako nestáhnete žádný obsah z Live, to je velice zajímavý názor :D, už vidím, když si budu chtít přes Live koupit např. COD WaW za 30$, a M$ mi to nedovolí a bude se sám okrádat, skvělý vtip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zatím rozhodně migrovat nebudu, hraju na UK účtu, a nepotřebuju mít nějaký ořezaný Live. To by mi opravdu vadilo, takhle možná někdy až vše půjde, jak má. A kraviny o banu za to, že hraju ze země s účtem z jiný. Tak přijdu o podporu, nepamatuju, že bych ji za poslední 4 roky využil, takže díky, zůstávám na UK.

A blbost jako nestáhnete žádný obsah z Live, to je velice zajímavý názor :D, už vidím, když si budu chtít přes Live koupit např. COD WaW za 30$, a M$ mi to nedovolí a bude se sám okrádat, skvělý vtip.

asi se pleteš...už ted některé věci nejdou stáhnout, právě protože zvolený region neodpovídá lokaci v které se nacházíš...a právě postupem času bude nevýhodné mít zahraniční účet v ČR,...a myslím že je více hráču co stahujou spíše neplacený obsah a ti co stahujou placený tak určitě v menším poměru kolik stahnou neplaceného...jinak souhlasím, že ban za tohle je blbost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, některý obsah nešel stáhnout (teď nevím), ale to bylo podle mého tím, že Live nebyl u nás podporován. Tudíž i já bych si teď z mého UK účtu mohl v klidu stáhnout mapy do GoW2, protože již jsou povolené české IP adresy. Nejsem si jistý nutno vyzkoušet, bohužel ty mapy už mám, tudíž to já vyzkoušet nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malej průvodce Microsoft bodama

Takže snad to někomu přijde vhod. Pokud hodláte migrovat nebo se už stalo z USA-CZ tak už vám samozřejmě nepujdou usa pointy ale pujdou vám UK pointy ale pozor jen 800uk a 2100uk jiné ne. 4200uk vám nepujdou protože v ČR se Microsoft rozhodl 4200 v cz verzi neprodávat takže nejdou ani UK. V podstatě Microsoft udělal jakýsi nový region Polsko Maďarsko a jinej bordel kam nás samozřejmě také zařadil a v těchto zemích koupíte jen jakousi zprasenou verzi bodů 800-2100 CZ/PL/HU atd. Goldy zdá se jdou celosvětově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu