Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 3rd psp


predatorr

Recommended Posts

dan-dan-dan : to se mi moc nezda, pac nektery z tech skillu uz plati prave na kocku (rychlejsi levelovani, atd...), nejaky jiny napady ?

Jinak jsem ted uz pred Amatsumagatsuchi, vesnice je komplet hotova krome zavarecnyho questu s deviljho - nestiham to casove. DJ trva kolem pul hodiny a pak ty dva nestihnu. Nejvic pouzivam sety Silver Sol a Golden Moon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

TO jsi borec Amatsu je v poho a jak jsi na tom už jsi dal Akantora, Ucamulbase nebo Alatreona? :D já 2/3 ještě jsem nedal alatreona jako jedinýho :D a na ten Q se devilijho použij Jinouga LS max up a u toho demonijho v té aréně jak je tam ak tigi a naruga vem si 1 sleep maso a dva velký barrely celkem mu to nandá já ho dávam i pod 10 min s evade +1 Ra+3 Utk up large a recovery speed up +2 Golden moon nemam gold ian je tu celkem blběj a moc mi nabaví ale silver lose mam vše (full set, hammer, LS, GS ... :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alatreon by nemel byt tak hroznej, kdyz jsem to hral na Wii (MHTri) tak me vic nez on nasirali lameri, kteri porad zdechali (nejradeji tesne pred koncem questu). Delali jsme to zhruba timto zpusobem - viz video

akorat nam to teda trvalo cca 10 minut a ne 2 :-) BTW Alatreon je HNUSNEJ, vubec se mi nelibi jak vypada. Jakysi hovna na hlave a vubec...

Akantor a Ucamu se me odemcou az kdyz dam vsechny highrank extendy, ze ?

Ten Jinouga LS uz mam, ale myslim ze lehci to bude s GS, cekam az me padne dalsi jewel - 20x mrtva/uspana jinouga a furt nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 month later...

asik ne mě zajímalo jestli tadle jistota furt platí protože v unitech to šlo i se základní zbraní třeba tygrexe do hlavi gs na 2.stupni charge tak ho to interuplo z jakyhokoliv utoku a u hamru když bežel a použil se taky ten charge utok(nápřah a bacení do země) tak ho to vždy zastavilo a teď se mi nějak nedaří aby to tak pěkně šlo na poprví tak mě zajímá jestli to furt platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HR je Hunter Rank v MHP3rd je jich jen 6 zvyšují se děláním quetů v gatherling hall (po schodech na horu a u jedné z těch dívek co jsou vedle sebe první je ta na levo) jsou ti k tomu, že máš odemčeno více quetů, brnění, dekorací atd. Můžeš brát určité questy, které s nízkým HR nevezmeš, a nebo se připojit k někomu. Př. Máš kamaráda HR5 vezme úkol na který potřebuješ min HR4 a ty jsi 3, takže se ti nepůjde připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Jednotlive dily setu (helma, brnko, rukavice, kalhoty, pasek) se ziskavaji jak? Po zabiti nejakeho bosse se mi zpristupni treba jen helma a brneni, ale zbytek ne. Jak si mam zpristupnit dalsi casti toho setu? Zabiti vicekrat toho sameho bosse nepomaha. Mam pokracovat dal v questech a tim se mi to po nejakem case otevre nebo je na to potreba neco jineho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednotlive dily setu (helma, brnko, rukavice, kalhoty, pasek) se ziskavaji jak? Po zabiti nejakeho bosse se mi zpristupni treba jen helma a brneni, ale zbytek ne. Jak si mam zpristupnit dalsi casti toho setu? Zabiti vicekrat toho sameho bosse nepomaha. Mam pokracovat dal v questech a tim se mi to po nejakem case otevre nebo je na to potreba neco jineho?

Pokračuj dál na ten set nepotřebuješ jen věci z monster, ale třeba i kameny atd... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

diky :)

koukal jsem pak i na monsterpedii a zjistil jsem, ze tam maji jen dva dily toho setu :) tak jsem si vyrobil jinej

nicmene dalsi dotaz Book of Combos 1-3, musim je mit v truhle? Ostatni knizky mi zmizej a presunou se do knihovny.

A posledni dotaz, k cemu je Charm, konkretne bych chtel koupit Power Charm za 36tisic zlata(coz je skoro vsechno co mam, tak aby se mi to vubec vyplatilo) a jak se prosim pouziva? Dostal jsem se na **** questy a nabizi mi to k prodeji, ale nejde to jakkoliv pouzit, takze predpokladam, ze bych to musel porad tahat v inventari, kterej uz je tak dost malej (ty tri batuzky mi fakt nestacej :)

edit: jen jeste jeden hloupej dotaz a to jak to je s multakem, staci kamarad s psp, oba zapnem wifi, vlezem do online haly do nejae mistnosti a hotovo? daji se darovat nejake veci? zucastni se boju i kocky (by musel byt strasny chaos), jak to je s friendly fire? :) obtiznost bossu stoupa o hodne podle poctu lidi?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky :)

koukal jsem pak i na monsterpedii a zjistil jsem, ze tam maji jen dva dily toho setu :) tak jsem si vyrobil jinej

nicmene dalsi dotaz Book of Combos 1-3, musim je mit v truhle? Ostatni knizky mi zmizej a presunou se do knihovny.

A posledni dotaz, k cemu je Charm, konkretne bych chtel koupit Power Charm za 36tisic zlata(coz je skoro vsechno co mam, tak aby se mi to vubec vyplatilo) a jak se prosim pouziva? Dostal jsem se na **** questy a nabizi mi to k prodeji, ale nejde to jakkoliv pouzit, takze predpokladam, ze bych to musel porad tahat v inventari, kterej uz je tak dost malej (ty tri batuzky mi fakt nestacej :)

edit: jen jeste jeden hloupej dotaz a to jak to je s multakem, staci kamarad s psp, oba zapnem wifi, vlezem do online haly do nejae mistnosti a hotovo? daji se darovat nejake veci? zucastni se boju i kocky (by musel byt strasny chaos), jak to je s friendly fire? :) obtiznost bossu stoupa o hodne podle poctu lidi?

diky

Book of Combos si tam nech, když kombinuješ věci v truhle tak máš 100% šanci, že je uděláš.

Power Charm a Defense Charm musíš mít v inventáři, aby se dali použít. Dají se potom vylepšit a tak můžeš mít dvě na sílu a dvě na obranu.

Online: Je to přesně jak jsi popsal. Věci se dají darovat, ale od RARE 4 nic nedaruješ RARE 3 je myslím max. Friendly fire tam je, ale není to tak, že by jsi mu ubíral životy. Max ho posadíš na zadek (silnější katana, bouchnutí šípem atd..) nebo ho vyhodíš do vzduchu (Great sword a /\ + O zároveň). Obtížnost se mi zdá, že je těžší, ale není to úměrně počtu hráčů. Kočky s Váma chodí, ale jen když jdete 2, když by tam byl 3. tak už nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, dekuji za odpovedi a hned tu mam dalsi otazecky :) (jen tak mezi reci, online s kamarady to je opravdu narez, otvira to dalsi moznosti tehle super hry :) ) Jen v tom multiplayeru nejdou predavat suroviny a i kdyz to jsou suroviny na rare 3 vec, tak jsou rare 4+, takze o nicem :) ale je to logicky, kdyz by se pripojil nekdo kdo ma hr 7 a vic a vsem dal rare 3 sety, tak by to kazilo hru

Moc se mi libi Barioth armor set, jenze :) ... Pokud si vyrobim uplne ten zakladni, tak to vylepsim pomoci upgrade u kovare az na Barioth+ armor pro hight rank nebo to budu muset delat znovu?

A dalsi otazka je, k cemu je Comrade ticket, ktery dostavam od kocek, kdyz se jim zvysi loyalita? A muzu mit tady kocku doma v kuchyni jako tomu bylo v MH2 nebo pece na grilu jen na zahradce?

Dekuji za odpoved :)

Edit: jeste na jednu vec jsem si vzpomnel. Kde prosim vezmu Throwing Knife? Podle kombo listuuz mam nauceny skoro vsechno, ale zutava mi tam hromada veci s timhle a vendori to nevedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada, dekuji za odpovedi a hned tu mam dalsi otazecky :) (jen tak mezi reci, online s kamarady to je opravdu narez, otvira to dalsi moznosti tehle super hry :) ) Jen v tom multiplayeru nejdou predavat suroviny a i kdyz to jsou suroviny na rare 3 vec, tak jsou rare 4+, takze o nicem :) ale je to logicky, kdyz by se pripojil nekdo kdo ma hr 7 a vic a vsem dal rare 3 sety, tak by to kazilo hru

Moc se mi libi Barioth armor set, jenze :) ... Pokud si vyrobim uplne ten zakladni, tak to vylepsim pomoci upgrade u kovare az na Barioth+ armor pro hight rank nebo to budu muset delat znovu?

A dalsi otazka je, k cemu je Comrade ticket, ktery dostavam od kocek, kdyz se jim zvysi loyalita? A muzu mit tady kocku doma v kuchyni jako tomu bylo v MH2 nebo pece na grilu jen na zahradce?

Dekuji za odpoved :)

Jo když si uděláš ten vyšší, tak si to na + musíš udělat znova. Já osobně ujíždím na Black Tigrexovi.. :)

A ty tickety nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, ten Black Tigrex vypada taky luxusne, ale nad rare 6 vecma si muzu zatim otrit mozna tak slinu a jit zase hrat :D kovar mi zatim nenabizi vic nez 2-3 sety rare 3 :) Navic je to nejaky zmateny, na vylepseni nekterych veci co mam (tohle konkretne Sword & Shield to po mne chce suroviny z Tigrexe a je to upgrade z rare 2 na rare 3, kdybych ho mel ted jit zabit, tak umru jen se na me podiva pres celou mapu, navic ho ani v HR 2 nemam) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu