Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Zdravím,

Odtrhl jsem se od hraní a přečetl snad všechno tady z toho co tu je, ale stále jsem zmatený :(

Mám :

D: 2.0.12611.0

LT+

mechanika BenQ

funguje už ta hra teda ??? protože já když jí vypálím tak mi naběhne černá obrazovka a nic se neděje a pak po nějaké době to napíše

This disc is unreadable

mám smůlu a ještě to nejde nebo musím změnit i wawe a pak to rozjedu ??

Já tu hru musím prostě hrát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,

Odtrhl jsem se od hraní a přečetl snad všechno tady z toho co tu je, ale stále jsem zmatený :(

Mám :

D: 2.0.12611.0

LT+

mechanika BenQ

funguje už ta hra teda ??? protože já když jí vypálím tak mi naběhne černá obrazovka a nic se neděje a pak po nějaké době to napíše

This disc is unreadable

mám smůlu a ještě to nejde nebo musím změnit i wawe a pak to rozjedu ??

Já tu hru musím prostě hrát :D

Asi jsi nepřečetl vše . Černá obrazovka naběhne proto , že nemáš iso hry opatchované v ABGX nastavením autofix na level 3 . Ve výsledném výpisu musí být vidět , že AP25 je ošetřená a vše musí být zelené .Navíc asi tím že jsi to nechal proběhnout až k nápisu This disc is unreadable sis flagnul konzoli .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi nepřečetl vše . Černá obrazovka naběhne proto , že nemáš iso hry opatchované v ABGX nastavením autofix na level 3 . Ve výsledném výpisu musí být vidět , že AP25 je ošetřená a vše musí být zelené .Navíc asi tím že jsi to nechal proběhnout až k nápisu This disc is unreadable sis flagnul konzoli .

jj bylo to tak, pak jsem se pídil ještě dále a nešel jsem to že jsem měl špatně nastavené ABGX,

ale díky =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jsem trocha mimo co znamená to když si někdo flagne konzoli? To jako že ho třeba poznaj a mužou mu dát ban, nebo ? Sory za OT prostě mě to zajímá

FLAG = " offline zapsání BAnovacího kódu do paměti Xboxu "

viz : http://www.xbooster.cz/?s=flag&x=0&y=0

To , jestli máte flagnutou konzoli si můžete zkontrolovat programem XVal .

Pokud má konzole flag , tak při připojení na live v době banové vlny je konzole automaticky zabanována .

DeSmond : opravdu jsem tím myslel flagne - ne falshne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož se nelegálně staženejma hrama a flashem nezabívám tak ti to neřeknu jistě ale myslím že ti po banu zabanujou jen hraní po netu (xlive celkově) a HDD na které pak už nebudeš moct instalovat hry a ani je od tamtud hrát ale HDD se dá odbanovat :)

Jinak toro, díky za informaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jelikož se nelegálně staženejma hrama a flashem nezabívám tak ti to neřeknu jistě ale myslím že ti po banu zabanujou jen hraní po netu (xlive celkově) a HDD na které pak už nebudeš moct instalovat hry a ani je od tamtud hrát ale HDD se dá odbanovat :)

Jinak toro, díky za informaci :)

Když se tím nezabýváš , tak raději nic nepiš - uvádíš mylné informace . Když byl na konzoli ban , tak byl zabanován i HDD takže na něj nešly instalovat hry před dashboardem 9199 . MS to sám uvedením DB 9199 odstranil , takže to už dávno neplatí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl sem se zeptat, když už se tu mluví o tom BANu...slyšel sem že když Microsoft dá ten BAN na XBOXU, tak se v tý konzoli zablokuje i hraní pálenejch her, je to pravda?..nebo se dostane BAN jen na hraní po netu atd?

Zeptal ses , tak ti odpovím . Kde jsi takovou blbost slyšel - snad bys tomu nevěřil ? Banem se ti zablokuje přístup na live a konzole ztrácí záruku - to je vše .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptal ses , tak ti odpovím . Kde jsi takovou blbost slyšel - snad bys tomu nevěřil ? Banem se ti zablokuje přístup na live a konzole ztrácí záruku - to je vše .

OK, to jsem chtěl slyšet. Takže normálně singly her hrát můžu a ukládat se to taky bude. Prostě se zablokuje jen net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat stáhnul jdem si DLC davinci dissappearance za ms point a nelze spusti poradí mi někdo??

Pokud myslíš Singleplayer tak taky nevím jak se spouští, myslím že se nejdřív musí dohrát plná hra a až pak se muže na tohle DLC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit.Mam nově udělanej flash LT+,assasina projetýho ABX na level 3 a přesto mi nejede.Normalně se jakoby hra spustí ale zčerna obrazovka a konec.CODBO,HALO REACH spustim normalně.Nevíte někdo co stím?????

Dobrý už vim.Něco mam z mechanikou.Musím několikrat otevřít a zavřít mechaniku aby se to spustilo.Zvláštní mam tam novou lite-on.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat stáhnul jdem si DLC davinci dissappearance za ms point a nelze spusti poradí mi někdo??

Podívej se na ubisoft forum mě to taky nešlo a jak vidno na foru Ubisoftu nejsem jedinej. Musíš nějak myslim smazat update 5.0 pak to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Vím že to sem ale nechce se mi zakládat nový téma, dotaz je k Assassin's Creed II: po dodělání hlavní dějový linky sem se vrhnul na Achievementy chybí mi dodělat poslední tři ( 2 z toho souvisej s pírkama) ale potřebuju dodělat ten jak na tom létajícím kluzáku od DaVinciho mám schodit tu hlídku z věže. Nevím jak se k tomu vrátit nebo jestli jde se někde jen tak prolítnout abych to udělal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím že to sem ale nechce se mi zakládat nový téma, dotaz je k Assassin's Creed II: po dodělání hlavní dějový linky sem se vrhnul na Achievementy chybí mi dodělat poslední tři ( 2 z toho souvisej s pírkama) ale potřebuju dodělat ten jak na tom létajícím kluzáku od DaVinciho mám schodit tu hlídku z věže. Nevím jak se k tomu vrátit nebo jestli jde se někde jen tak prolítnout abych to udělal?

Bohužel, nejde to. Musíš to hrát od znova - je to sviňárna, že je to jen za 5G a musíš se s tim ♥♥♥♥ pěkně dlouho. Myslim, že s nějakym DLC si to můžeš zopakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Chtěl bych se zeptat jestli taky někomu při hraní AC: Brotherhood zlobí hra tak jako mě. Když se přepnu do mapy tak mi skoro pokaždé zmizí vykřičníky s úkoly, musím mapu oddálit až zmizí všechny ikony na mapě a po přiblížení jsou tam i úkoly. Hraju z originálu nainstalovaném na HDD.

A vůbec celkově bych řekl, že AC: Brotherhood nesahá AC2 ani po kotníky, Brotherhood se v hustější zástavbě celkem škube a vůbec mě to moc nebaví narozdíl od AC2 kde jsem prošmejdil každý kout a plně si ho užíval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

stahl sem si assassins creed brotherhood, v abgx1.0.5. sem nastavil na lvl3, vypalil v img burn soubor .dvd rychlsti 2,4. a když to strčim do xka (lt+ 1.1 db12625) tak mi na obrazovce zůstane černo a nic to nedělá ani dvd neslyším točit (ale v db mi to normálně načte jako play dvd) nevíte proč to nechce najet ? ani po instalaci na hdd to nechce naskočit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahl sem si assassins creed brotherhood, v abgx1.0.5. sem nastavil na lvl3, vypalil v img burn soubor .dvd rychlsti 2,4. a když to strčim do xka (lt+ 1.1 db12625) tak mi na obrazovce zůstane černo a nic to nedělá ani dvd neslyším točit (ale v db mi to normálně načte jako play dvd) nevíte proč to nechce najet ? ani po instalaci na hdd to nechce naskočit

tohle mi delal konzole kuli ap25,pote sem prehodil novej dash a vse jede jak ma,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu