Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No, takže Xbox hlásí chybu, že disk je nečitelný. Počkáme do zítra co soudruzi v zahraničí vymyslí :) . Mám aktuální dashboard, nakonec jsem musel updatovat přes USB, protože Assassin má v sobě beta dashboard. Obratem jsem pro klidné svědomí otestoval pár her a všechno funguje. Jak nové Black ops, tak forza 3 ultimate i dirt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posted by jaja99 at WF

U 90-95% konzol to bohuzial nepojde. Teraz som precital asi 250 prispevkov na najvacsom HUn trackeri a o nieco som mudrejsi, i ked stale vsetko nechapem. V skratke: kto ma Hitachi 1.51 xtreme flash, ten moze kludne dat uprage a hrat. Nova ochrana totiz "utoci" priamo na mechaniky a prave Hitachi je imunny voci tomu. Na novych 1.6 flashoch to nejde. Na starych "srotoch" to mate sancu rozchodit. Ide o to, ze tutuo hru spustite len s novym dashom (kinect), ten ale zabrani hram s ochranou 2.5, aby sa spustili na novsich "masinach" (necitatelny disk). Hra sa da bez problemov naistalovat na HDD, ale uz nie spustit. Ziadny patch vam nepomoze, tato 2.5 hovadina totiz utoci na uplne inu vec...

Tak ako vsetko predtym, aj na toto sa najde riesenie. Ale podla toho, co som cital, treba pockat cca 2 mesiace.... Vacsina novych hier uz bude Wave9, teda s touto hovadskou ochranou...

kto nevie, ci ma Hitachi, podla tychto obrazkov to vie zistit:

http://www.llamma.com/xbox360/Xbox_360_DVD_Drive_Comparison.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevim ale co jsem cetl o ty ochrane tak potrebuje nejakou vymenu dat ci co o tom ze je to originálka,a pak se to spusti...a pokud mas hru nainstalovanou na disku tak by teoreticky stacilo jen konzoli "namluvit"ze je tam origos...no ja nevim soudim podle toho co jsem videl na netu,ale nejspis je to fake,pokud jsi to zkousel a nejde tak se neda nic delat..byl to jen napad...tech tu jeste bude :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu