Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jen pro info, hru jsem rozběhal na JTAG konzoli s 9199 Dashem, ale bylo potřebné opatchovat XEX soubory pomocí X360Gamehacku. pak hra běží v pohodě. Z toho je vidět, že o "nespuštění" hry na starším DB se stará tak zhruba jedna instrukce. Bohužel, bez JTAG konzole to zatím nepůjde, na normálních konzolích bude třeba LT+.

Ahoj, muzu se zeptat co vse jsi zaskrtl v tim gamehacku? Popr. nechal jsi default? Nejlepe screen...

Musim pak do xka nahrat oba? default.xex i default.xex.orig?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak já tam sem reglej už po 3 a ted dělám ratio poctivě tak to zatím drží ale zajímá mě co to je zas takovej borec s xkem bohužel nejsem ale podle me to bude asi nějaká ochcávačka k Assassinovi jen jak se používá naštěstí mám starej Dash a Flashuji hry na wave 3. Tak doufám že to je něco čím to zprovozním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahoval si ten novej kinect dashboard do PC? Já si pamatuju že tam byla slozka system update + default.xex možná se tak upravý ten dashboard :)

Bohuzel to nemuzu stahnout jinak bych to vyzkousel kdyžtak mi nějak pošli ten link na stahnuti toho default.xex

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu