Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna zadního krytu PSP


SEMRY

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

S neskrývanou radostí a pýchou nadmutou hrudí se musím s vámi podělit o novinu. Podařilo se mi díky tomuto topicu a hlavně dobrým lidem, kteří do něj příspívali v čele se SEMRYm úspěšně vyměnit svůj kompletní stříbrný kryt za kryt bílý jak padlý sníh 8) Několikrát jsem u toho propadl záchvatu paniky a po téměř 4 hodinové adrenalinové demontáži a následné montáži se dostavil nemilý výsledek - psp nešlo zapnout :blink: Už jsem se pomalu poohlížel po nějakém jiném psp, ale druhý den znovu sebral odvahu, znovu pohnul s přítomnou kabeláží a ono se to rozjelo :) Video moc pomohlo, i když je v něm teda FAT a ne SLIM, ale jako opora moc užitečné. Vřelé díky + posílám skromné bakšišné zakladateli topicu :thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ty fotky by se hodily pro začátečníky. Taky je možná vůbec vhodné si během odnímání jednotlivých částí a šroubků sem tam, máte-li tu možnost (a věřím, že máte), sami vyfotit momentální stav PSP. Aspoň mě to pomohlo při prvním rozebrání, když jsem mohl sledovat na monitoru obrázek "jak-to-má-teď-vypadat" a vyhnul jsem se takovému ..."sakra, co tam asi tak patří".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim borci,ke koupi noveho krytu sem se nedostal,jen k poladeni toho stareho,stribro z toho piskuju na barvu plastu a pak bezbarvy bo nejaky barevny lak,kryt baterky mam za sebou,jenze.....nevim jak oddelit ten port co vede od mechaniky k zakladni desce abych to mohl vyjmout cely ven,to video neprehraju a na czshare to nemaka,prosim help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu