Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výměna zadního krytu PSP


SEMRY

Recommended Posts

Celkem bych si chtel sveho cerneho Slimaka prekrytovat na Ceramic White, ale..

a) nemuzu nikde sehnat original komplet od Sony

b) bojim se, ze bych to PSP nikdy neposkladal zpatky

..a tak uvazuju o tom, ze bych to dal primo do servisu na vymenu krytu. Ale radsi bych byl, kdybych si to vsechnu udelal sam. Nevim, co mam delat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj, mam problem. Zacal jsem rozebirat psp slim a dosel jsem, da se rict, temer az na konec. Zastavil me jeden kabilek, kterej vede ze zakladni desky do "prostoru s baterii". Ten kabilek je pripajen na desticku, ktera je umistena za baterii a prelepena nalepkou sony. Co s tim? Jak mam pokracovat?

dsc00406fp3.th.jpg dsc00407mr9.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp: HOTOVO :psp:

Sloupnul jsem nalepku, ten plosnak byl take prilepen, tak jsem ho taky sloupnul, prilepil na novej kryt a bylo. Vse funguje jak ma... A razem se stava ze zaka ucitel, takze kdo bude chtit poradit at napise. Pri rozebirani jsem si nevzpomnel, ale pri skladani jsem vse nafotil (to same jen pozpatku). A vysledek? (casem budou diody)

dsc00417hd9.th.jpg dsc00436gv9.th.jpg dsc00437iu5.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

sry ze otviram starsi topic znova,ale..

rozhodl jsem se,ze si NEJSPIS znova poridim PSPcko..jen tak pro zabavu a pro zkouseni atd..a taky pro to ukraceni dlouhych chvilich ale tak od toho mam hlavne xbox..ale kazdopadne ted k dotazu..

vidim,ze uz vice nez dost uzivatelu se rozhodlo pro vymenu krytu..kdyz jsem jeste mival PSP,tak sice bylo par blaznu co uz delali mod,ale jen v cizine a v CR jeste nikdo,nejak jsem se do toho bal jit,pac prece jen to PSP melo porad svoji celkem dost vysokou cenu..ted kdyz vidim ze jste to vsichni stastne zvladli se toho uz nejak nebojim a prvni co by bylo tak si chci vymenit kryt..druhe co planuji je,ze bych si tam napajel diody..ovsem jeden detail..na netu jsem videl plno obrazku,videi,atd..ovsem videl jsem jen JEDNO video,kde to kluk mel udelany tak,ze to blikani mohl i vypnout (prece jen to slouzi jen pro vytahnuti se pred znamyma ze ja mam neco vic :D)..a aby mi to blikalo furt fakt nehodlam..kazdopadne ted uz dotaz..

trosku mimo misu,ale je tu nekdo,kdo si tam diody pripajel z tohohle fora?? popripadne je tu nekdo kdo ma dokonce i to,aby se to blikani dalo vypnout??

diky moc :)

edit:

Mne pomohlo toto video:

Je tam, jak sundat predni kryt, display a umd mechaniku. Zbytek je uz jen o sroubkach.

pekne videjko :D:D hlavne ten hlas :D:D pocitam ze nekdo od sony a ze to radeji ten hlas trosku predelal, aby ho nemohli najit a vyrazit z prace :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel já ne. :)

Měl jsem to původně v plánu, ale jakožto elektrikář slaboproudu si stejně nejsem moc jistý s pájkou v ruce. Snad časem, až naskilluji pájení. Ale na netu jsem viděl to, co máš asi namysli. Podle mě stačí jen diody napájet kam potřebuješ, napojit na baterii a do obvodu dát přepínač, který se schová do prostoru s baterií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prave ono..nemuzu nikde na netu najit schema..nejlepe schema i s tim,kam se to ma pripajet..pac se mi fakt nechce to zkoumat ten plosak a zjistovat kde je co :D

s tim pajenim by to nemelo byt az tak horke zase..

kdyz jsem mel praxy v servisu mobilu tak jsem si tam SMDcka taky prepajoval na jine atd..a tohle neni o moc jine..spis je horsi,ze to tam bude chtit davat SMDckovy soucastky..dobre,doma zatim mikropajku nemam tak to bych si skocil do skoly to napajet by me to tam snad nechali jeste udelat ikdyz jsem ji uz dokoncil..

ale spis jde o to jak rikam ze nevim kam to napajet a ten plosak se mi fakt zkoumat nechce..nemas nekde nejaky schema,kde by to bylo popsane??kam co napajet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Uuuf. Tak sem to dodelal. To byla ale mrd*cka. Od 12 do 1 v noci. Radim vam, nikdy nekupujte nic neoriginalniho, nikdy. Jeden problem vedle druhyho, zbyly mi zevnitr 3 sroubky, jeden nevim odkud a dva jo, akorat tam nesly dat.

A nakonec kdyz sem to slozil tak zacla priserne vrcet UMD mechanika kdyz tam byl disk, nakonec pomohlo kdyz sem povolil ty 4 sroubky co ji drzej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky, z Hong Kongu. Kamo, priprav se na peklo :D

Vis co je nejhorsi? Tohle nejsou originaly cili tam nejsou zavity tam kam maj prijit sroubky. A to je hardcore. Proto sem taky do predniho krytu musel dat jiny sroubky, ty cerny tam proste za boha nesly zasroubovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

čus hele jak tam píšeš že přestala pracovat UMD mechanika tak mam taky problém s UMD ale trochu jinej....UMD mi to najde ale při loadingu se to sekne a dá se jen leavnout přes "home"....utažením to neni zkoušel sem to i bez faceplatu....nemůže to třeba bejt ňáká chyba ve firmwaru? protože pár chyb se mi už na 5.50 GEN-D2 projevilo....například se mi kousne psp když vylejzam přes "home" z Addhoc filetransfer 0.7 :( předem dík za odpověď

Tak už nic,opravdu to bylo tím Firmwarem předělal sem si 5.50 GEN-D2 na GEN-D3 a už mi jede vše tak jak má......opravdu vůbec netušim čim to bylo.....a i ten adhoc už mi jede v pohodě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by z vás měl někdo problém s tim že "oklohnil" ňákej šroubek takovim způsobem že už se nedá šroubovákem vyndat nezoufejte pořád ještě může být naděje...mně se to například povedlo když sem se snažil dostat ven šroubek z neoriginálního krytu od dealextremu...zůstal mi tam ten spodní šroubek co je pod baterkou...Nouzový postup je zcela jednoduchý prostě čapněte vrtačku,hoďte do ní ňákej malej milimtrovej vrtáček a opatrně odvrtejte hlavičku šroubku...pokud máte ostatní šroubky v pořádku vyšroubovaný tak kryt sundáte bez problému a zbytek šroubku co zůstal v závitu prostě vyšroubujete kleštěma...jen bacha ať nevrtáte moc hluboko fakt jenom tu hlavičku...

A úplně nejlepší je,pokud dáváte novej neoriginální kryt,vzít jeden šroubek a projet s nim všechny závity na faceplatu nanečisto(těma kleštěma to šlo bezvadně)....je to mnohem pohodlnější než se pak trápit s vrtačkou ikdyž celá akce trvala asi jen 5 minut.Šroubků vetšinou ale moc nemáte tak je lepší jich zničit co nejmíň :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu