Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kde nakupujete hry pro Playstation3?


hellboy666

Recommended Posts

  • Odpovědi 134
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

ja nejcasteji pouzivam Xzone.cz ty sou hodne seriozni a maj hry jako jedni z prvnich

ale o dobry cene se neda moc mluvit, maj uplne normalni ceny co sou v obchode

ale je jasny ze na tom maj stejne prd tagze se ani nedivim ze tam jeste nedavaj 20,- kc slevu jak jinde

na hrach se totiz nejvic namasti vydavatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to hellboy666: www.hry-konzole.cz není žádná půjčovna...to je jen se zárukou na vrácení...takže si koupíš nějakou hru a když tě nebaví tak jí můžeš vrátit ;)

No a není to to samé? :) V každém případě tam chci v pondělí objednat Ridge Racera a pak poreferuji, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem měl na týden toho Ridge Racera a s www.hry-konzole.cz nebyl žádný problém, teda peníze zpátky ještě nemám, ale posílali mi mail, že jim hra dorazila a je v pořádku a že peníze pošlou v nejkratším možném termínu, tak doufám, že to bude OK. Celé mě to vyšlo na nějakých 140kč+poštovné, což se mi zdá celkem slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi blba otazka ale jsou hry na PS3 region free??? Kamos se me ptal nato, protoze chce si donist s hong kongu PS3 (skodo zadara) a proste nevi ci mu pujdou hry. Ja, ze ano.

Muze tam byt jeste niaky problem pri dovozu PS3?. Si myslim, ze NTSC cez HDMI to je v pohoda, dvd prepalene pujdou, blue ray movies nepujdou to vim, zaruka ne ale von je pilot takze tam lita pravidelne.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Stačí jen hledat akce jsou všude na něco jinýho.

playcentrum.cz

surtep.cz

a další ve vyhledávači :)

a i ty co jsou uvedený v příspěvkách ... musí se hledat

Edit

Včera jsem objednal z esuba.eu MGS4 + MGS saga 2.0 za 1461 i s poštou. Když přišel potvrzující mejl tak jsem zjistil, že obchod zprostředkovává surtep.cz ... tak spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Z našich obchodů mám nejlepší zkušenosti s Playcentrem co se týká ceny a novinky mají jako první. GT5 Prologue 970 Kč, ostatní to střílí přes 1000 Kč, Alza to měla dokonce za 1600, a pak 1game je taky dost dobrý. Jinak si vybírám na Amazon. com a kamarád mi to sem bere letadlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ebay.co.uk clo neplatíš je to EU. Pokud ti vyjde dobrá aukce tak se tam dá koupit originálka i za půl toho co tady. :-)

Občas na co.uk prodávají číňani co bydlejí v uk a posílá to kámoš s Honkongu - tam je problém jak to pošlou, pokud normální air poštou tak se to obvykle neproclí, ale když to pošlou DHL nebo FEDEXem tak ten to proclí vždy :-) (a to podle deklarované hodnoty nebo když je to deklarovaný jako gift tak to otevřou a ocení :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu