Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo dělá sakra u Sony ovladače?


DeSmond

Recommended Posts

zkousel nekdy hra bojovky na xbox a na ps3, to je rozdil co, takove hry Street Fighter a Tekken se nedaji hrat (mysleno turnajove) Myslim,ze dualshock2 byl nejlepsi ovladac, sixaxis to trosku posral s temi R2+L2

Ty R2 a L2 je právě nejlepší vylepšení co na tom kdy udělali... Takhle si u závodních her můžeš regulovat záběr plynu a nejen to!! Využiješ to i u mnoha dalších her.. Když s tím neumíš zacházet, tak nekritizuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mě osobně to u žádné hry nevadilo, ani u bojovek :) změnil bych možná trochu tvar, teď je ten zobáček zaoblený dolů ale chtěl bych ho spíš jemně nahoru.. drželo by se to podle mě trochu líp a některým jedincům by z toho nezklouzávaly prsty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Měl jsem v ruce oba ovladeče ... a musím říct, že mi víc vyhovuje PS ovladač .. líbí se mi, že je lehčí ... je pravda, že xbox ovladač víc sedne do ruky ... ale umístění analogu místo digi. tlačítek ... to je prostě příšerné na to si nemohu a ani nechci zvyknout ... u ps je krása, že je to blízko u sebe ... navíc se mi o hodně víc líbí, že ty analogy maj klobouček a nejsou vypouklý .. je v tom větší citlivost ... alespon teda pro mne... Měl jsem xbox360 a ted mám ps3 a musím říct, že jsem s ps3 maximálně spokojen.. když mi přišel xbox360 tak z něj vypadl držák na dvd.. takže jsem to musel rozebrat a když jsem viděl to jejich naprosto příšerný konstrukční řešení, do kterého se prostě nedá dostat tak, aby to člověk někde poškrábal a nevydloubal ... chtěl jsem to vyhodit do popelnice :-D když se mi to podařilo zapnout ... byl jsem zděšen :-D přirovnal bych to ke vzvukům vysavače .. a taky z toho šel smrad :-D možná jsem narazil na špatnej kus .. nevím ... ale rohodně jsem si o tom udělal názor :-D takže xbox nikdy :-D když jsem si přinesl ps3 .. byl jsem potěšen .. zapnu ono to pípne a nic není slyšet... občas za čas zahrabe mechanika .. ale to není pořádně ani slyšet... skvělé měnu mnohem hezčí než u xbox ... nezpoplatněné online hraní lepší ovladač hodně dobrých her a kolečko křížek trojúhelník a čtvereček :-D to je prostě nejlepší :-D u xboxu jsem si nemohl zvyknout na to jejich označení .. je to stupidní .. u ps je to jednoduší ... a je to hned vidět... ale je to asi o zvyku ... ten novej xbox jsem bohužel v ruce neměl tak nevím .. slyšel jsem, že je to o hodně lepší ... takže takhle můžu soudit pouze ps3 vs. xbox360 a to tak, že xbox to projel na plné čáře.. alepson u mě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Na PS ovladači jedu od PS1 a myslel jsem si, že když koupim Xbox tak to bude nezvyk, omyl. Xbox ovladač je úžasnej (pokud nemáte volant, tak Forza etc. se dá pěkně užít) výborně se drží, sice trochu těžší, ale to nějak u hraní nepoznám. Každopádně chápu lidi, co maj zase radši PS ovladač, každý musí vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PS ovladači jedu od PS1 a myslel jsem si, že když koupim Xbox tak to bude nezvyk, omyl. Xbox ovladač je úžasnej (pokud nemáte volant, tak Forza etc. se dá pěkně užít) výborně se drží, sice trochu těžší, ale to nějak u hraní nepoznám. Každopádně chápu lidi, co maj zase radši PS ovladač, každý musí vyzkoušet.

U váhy záleží hlavně na bateriích, nebo dobíjecí baterce :)

Sám taky dávám přednost XBOX ovladačům ....

(Vyzkoušel jsem všechny od PS)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, je to proste individualni nekomu sedne to a nekomu zac neco jineho mozna jde i o zvyk ja jsem zvykl na xbox, krasne sedne, jsou dobre resene RT a LT a vyhovujou mi vic i analogy divne od sebe...i kdyz jsem byl zvykly na pS1, ale uz jsem si zvikl i nad sixaxis je to hodne jiny ale ne spatny, kazdopadne ja dam vzdy prednost xboxovymu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já držel ovladač od xboxu jen jednou v electro world a byl lepší než ps3 ovladač ale podívejte se na ovladač od PS4 tady http://www.google.cz/#hl=cs&xhr=t&q=PS4&cp=3&pq=psn%2B&pf=p&sclient=psy&source=hp&aq=0&aqi=&aql=&oq=PS4&pbx=1&fp=cd91a269698a4a3

Ten obrázek níže uvedený ten prosklený na ten se těším bude určitě super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já držel ovladač od xboxu jen jednou v electro world a byl lepší než ps3 ovladač ale podívejte se na ovladač od PS4 tady http://www.google.cz/#hl=cs&xhr=t&q=PS4&cp=3&pq=psn%2B&pf=p&sclient=psy&source=hp&aq=0&aqi=&aql=&oq=PS4&pbx=1&fp=cd91a269698a4a3

Ten obrázek níže uvedený ten prosklený na ten se těším bude určitě super.

To je jenom nejakej "fan" render, jen design, takhle to urcite vypadat nebude....to je asi stejna sance ze to bude vypadat takhle

new-sony-playstation-controller-f48.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo jenže já to našel i ve zprávách i na jiných stránkách.Možná jo a možná ne.Ale stejně když si představím že mi jednou spadne,RUP!!a můžu kupovat další za nějakých 6,000,-.:)

To bylo asi jen ilustracni foto...ta konzole mozna jeste ani neni ve vyvoji, nebyla a jeste dlouho nebude ohlasena, takze tamto je na 100% fake.....prosne fan art....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu