Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo dělá sakra u Sony ovladače?


DeSmond

Recommended Posts

Nevím jaké mate vy osobně zkušenosti s ovladači od Sony, ale ja si nemuzu pomoc, prijdou mi hodne zastarale. Vezmuli v ubahu, ze se od PS1 temer nezmenili, maji stale ten nergonomicky tvar. Srovnam li to treba z Xboxem je rozdil obrovsky. Skvle padnouci ovladac mel treba uz GameCube, kdy na druhe strane mel ps2 klasicky "nepadnouci" ovladac. K napsani tohohle tematu me podnitilo koupeni Navigation controlleru, který opět do ruky nesedne a jeho drzeni je dle meho nazoru krecovity srovnamli to treba s nunchukem u Wii. Proc na tomhle nemuze sony trochu zapracovat? Nebo se snad boji experimentu po neuspesnem prvim sikaxisu?

Co sy o tom myslite vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No hele já si myslím že se docela i bojej... ono není třeba tak složitý sestrojit novej ovladač... Ale zaplatit za to aby se dostal do oběhu atd... to stojí poměrně dost peněz.... A kdyby se nechytil tak zbytečně podle mě vyhodily prachy :D No ale je to Sony tomu by to moc ublížit nemohlo pár mega :D No nevím zádná petice se na to asi udělat nedá takže stím nic nezmůžeme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drzels nikdy Xbox360 ovladac? znatelny rozdil....

Jo, ale to neznamená, že tvůj názor sdílí všichni, já bych PS3 ovladač nikdy neměnil, maximálně bych někam do volného prostoru přidal pár tlačítek.

Myslím, že se uchytil, proto ho nebudou měnit, byli by proti sobě.

A opravdu by mě dorazilo, kdyby dali levý analog na místo šipek, to by byl děs, ale proti gustu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi Topic kde budou ty co maj Xbox 360 rikat ze maj lepsi...a PS3 ze maj lepsi oni....je to az desny...ja to znam...hele vazne...kazdej den nemuzu spat protoze musim premejslet kterej je lepsi...a jestli jsem si vybral spravne....

resite uz kazdou pi****

btw nevim proc zakladas topic kdyz mas X360....tak si ji nech...ovladace od Sony jsou porad stejny..a doufam ze budou...je to jejich znak..kdyz byla PS1 tak Xbox ani neexistoval..a nikdo nestezoval.....nerikam ze lepsi neni..sam jsem mel X360...a prislo mi to fakt stejny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi Topic kde budou ty co maj Xbox 360 rikat ze maj lepsi...a PS3 ze maj lepsi oni....je to az desny...ja to znam...hele vazne...kazdej den nemuzu spat protoze musim premejslet kterej je lepsi...a jestli jsem si vybral spravne....

resite uz kazdou pi****

btw nevim proc zakladas topic kdyz mas X360....tak si ji nech...ovladace od Sony jsou porad stejny..a doufam ze budou...je to jejich znak..kdyz byla PS1 tak Xbox ani neexistoval..a nikdo nestezoval.....nerikam ze lepsi neni..sam jsem mel X360...a prislo mi to fakt stejny....

Od toho to foru snad je ne? Aby tu lidi diskutovali. Ja osobne vlastnim oboji takze to rikam zcela objektivne. Nikomu xbox360 necpu takze se prosim uklidni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden DS3, jeden Mad Catz MW2 Controller na PS3 a 2x Xboxovej ovladač, a i když má Xko skvělý ovladač, DS3 se mi zdá hodně dobrej. Má sice poměrně ostrej úhel držadel, je trošku neergonomický, ale oproti Xku má lepší levý joystick (když na Xku běžím ve sprintu, a chci ho zmáčknout, není to příliš pohodlné, spíš mě to nepříjemně tlačí). Xboxový ovladač je lepší, ale ten od PS3 je podle mě velmi dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mel jsi na to spoustu let si na ten ovladac zvyknout. Podle me je dostacujici a kdyz uz ho nejaky ten rok omakavas tak si zvyknes a drzi se dobre a jeste k tomu dost vydrzi protoze muj DS3 uz jednou lital po byte a byl total nasracky a dodnes na nem hraju a funguje vse dokonce i sensor pohybu budte radi za to co mate kdyby mela ps3 joystick jako stare atari nebo amiga tak bych vas chtel pak videt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně je ovladač od PS3 lepší, ty si podle mě jeden z těch který místo plyšáka chodí spát s Xboxem...

Ocividne je to otazka vkusu....ale ano ja na xbox ovladac nedam dopustit, klidne bych si ho do postele vzal, porad lepsin nez plysak, na tu uz sem trochu stary, nevim jak ty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu