Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdo dělá sakra u Sony ovladače?


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

ohledně toho že sony zůstává u osvědčené klasiky.. to máš jako s porsche 911.. němci taky to auto dělají stále stejně model od modelu nějakejch 30-40 let?.. tu a tam něco málo přidají... s dskem je to stejné na co měnit něco co už tak je dosti dobré ?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem prechazel z playstationa na xbox, tak mi nejdriv xbox ovladac nesedel a pripadal mi, ze se drzi krecovite. Ale jak uz tu nekteri psali, vsechno je o zvyku a kdyz jsem si zvyknul na nove rozlozeni, tak xboxi ovladac mi prijde naprosto dokonalej oproti tomu pskovymu (predevsim rozmerove perfektne sedne do ruky). Dneska kdyz ten pskovej nekde dostanu do ruky, tak se sam sobe divim, jak jsem s tim plastovym siditkem mohl byt spokojeny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:? Já měla taky xBoxe a ovladače mi přijdou až zbytečně veliké, sice se dobře drží, ale k PS3 ikdyž je pořád stejný tak je lepší. PS3 mám 8 měsíců a hraju skoro pořád a ovladače vypadají téměř jako nové, co se týče toho xBoxu, měla jsem ze začátku jen jediný, pak byli i hry pro 2 tak o koupi druhého ovladače nebyla nouze a když jsem porovnala ten starší s tím novějším tak staší vypadal dost ošoupaně, nebo spíš ty analogové páčky vypadali hrozivě, ta guma celá nažloutlá a sedřená, no fuj. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:? Já měla taky xBoxe a ovladače mi přijdou až zbytečně veliké, sice se dobře drží, ale k PS3 ikdyž je pořád stejný tak je lepší. PS3 mám 8 měsíců a hraju skoro pořád a ovladače vypadají téměř jako nové, co se týče toho xBoxu, měla jsem ze začátku jen jediný, pak byli i hry pro 2 tak o koupi druhého ovladače nebyla nouze a když jsem porovnala ten starší s tím novějším tak staší vypadal dost ošoupaně, nebo spíš ty analogové páčky vypadali hrozivě, ta guma celá nažloutlá a sedřená, no fuj. :?

A tohle se jako u PSkového neděje jo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XBOX ovladac je bez debat o tridu lepsi - lip se drzi v ruce, triggery na PS3 jsou vtip a bez tech nastavcu se nedaji pouzivat. Stejne tak klobouky, klouzou mi z nich na ps3 palce. Ale clovek si zvykne na vsechno, takze verim tomu, ze ps3kari jsou spokojeny. Ale kdo vyzkousel oboji rovnocenne, tak mi da za pravdu. Doufam, ze pro ps4 se ho sony nebude stale drzet a provede alespon nektere opravy a vylepseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato se mi zdá, že páčky na Xboxovym ovladači jsou naprd - jsou sice lépe zakulacené (dovnitř a mají 4 malé "bublinky"), ale z nějakého důvodu mi trochu kloužou, a zvláště ten levý, při špatně nataženém prstu a zmáčknutí to skoro až bolí (ten pohyb je nepříjemný). Jinak ale ve všem předčí Dualshock.

Zas pro někoho je škoda, že nejde napájet kabelem a pak bezdrát - musí se to koupit zvlášt (beru ofiko, ne úpravy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zato se mi zdá, že páčky na Xboxovym ovladači jsou naprd - jsou sice lépe zakulacené (dovnitř a mají 4 malé "bublinky"), ale z nějakého důvodu mi trochu kloužou, a zvláště ten levý, při špatně nataženém prstu a zmáčknutí to skoro až bolí (ten pohyb je nepříjemný). Jinak ale ve všem předčí Dualshock.

Zas pro někoho je škoda, že nejde napájet kabelem a pak bezdrát - musí se to koupit zvlášt (beru ofiko, ne úpravy).

Moznost nenabijet v zakladu je opravdu naprd, ale z tou kreci mam ja opacny problem na ps3. Jsem zvykli na Xbox ovladac, takze jsem zvykli mit levou packu vys. A pro palce bylo ponekud nezvykle az bolestive hrat na stejne umistinych packach. Ale stejny problem jsem mel u ps3 treba se strilenim kdy se strili R1 a L1 zatimco u xboxu LT a RT (= L2 a R2 a me osobne to prijde pohodlnejsi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to taky nechápu, proč je na Xboxu prohozená řada, mě osobně to dost štve (jsem navyklý na úplně jiný systém, dost na to, že hry to taky kolikrát přehazují). Osobně mi vyhovuje střílet spíš na R1 a L1, protože na granáty apod. mi přijde lepší držet páčky, ale je to o zvyku.

Mě se ty Xboxové páčky drží špatně, jak jsem navyklý z pS3, tak je držím tak, kdy mě to dost tlačí (jak je to zakulacené dovnitř) a ještě je ten jeden dál... chudák ruka :D ale zvykl bych si

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to taky nechápu, proč je na Xboxu prohozená řada, mě osobně to dost štve (jsem navyklý na úplně jiný systém, dost na to, že hry to taky kolikrát přehazují). Osobně mi vyhovuje střílet spíš na R1 a L1, protože na granáty apod. mi přijde lepší držet páčky, ale je to o zvyku.

Mě se ty Xboxové páčky drží špatně, jak jsem navyklý z pS3, tak je držím tak, kdy mě to dost tlačí (jak je to zakulacené dovnitř) a ještě je ten jeden dál... chudák ruka :D ale zvykl bych si

Ocividne je to o zvyku, protoze mame opacny problem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: To určitě ano, protože nedávno jsem se bavili s kamarádem o tom, jestli je lepší PS3 nebo Xko (takové to, PS3 má tohle apod.) a zjistili jsme jednoduchou rovnici - každý chválí a líbí se mu více to, na co si sáhl první. Stejně je to u ovladačů, takže je to pouze síla zvyku :)

Poloviční cena, a taky poloviční výdrž na baterky :D Ale to je detail :)

Ještě k tomu materiálu - více mi sedl ten Xboxový, protože mi tolik neklouzal a nelepil (držel, ale nelepil se na ruce). U Dualshocku to po hodině hraní kolikrát docela klouže, ten plast je tam podle mě až moc hladký :) A ani ten vzhled plastu není ideální... Ale opět, pouze zvyk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedá mi to a musím reagovat :) Vlastním jak PS3 tak X360 a odpověď na otázku, který ovladač je lepší je jednoduchá... a tadadadá:

Ani jeden oba mají věci, které mě štvou a které se mi líbí. Ani jeden není ten nejlepší, proto se o tom lidi také pořád baví a hádají, protože kdyby byl jeden prostě lepší, tak se to bere jako fakt a nikdo o tom nemusí psát témata (je to stejný jako PS3 vs. X360).

Nejradši bych nějakého míšence mezi těmito dvěma ovladači, určitě bych chtěl základní tvar xboxového ovladače, směrový kříž a analogové páčky z dualschoku, naopak bych chtěl přední bumpery (R2, L2) z xboxového ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu